Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Tyle tylko że czasem pomiędzy napisaniem degradującego posta ktoś napisze inną wiadomość [ albo i kilkanaście ], czasem moderatorski zapłon [ coby nie było że się bulwersuję z tego powodu, ot zwykła codzienność i efekt nie siedzenia przy pececie 24/7 ] bywa opóźniony i nie zawsze to zadziała tak jak powinno. :-) No ale próbować można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 15:59, Tyler_D napisał:

Tyle tylko że czasem pomiędzy napisaniem degradującego posta ktoś napisze inną wiadomość
[ albo i kilkanaście ], czasem moderatorski zapłon [ coby nie było że się bulwersuję
z tego powodu, ot zwykła codzienność i efekt nie siedzenia przy pececie 24/7 ] bywa opóźniony
i nie zawsze to zadziała tak jak powinno. :-) No ale próbować można.

Cóż to jedyne rozwiązanie jakie mi do głowy przychodzi, przeglądać wszystkich postów raczej pewnie nie miałby ochoty XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 15:56, Hellmut napisał:

Chodzi Ci o upublicznienie kartoteki Moderatorskiej? Ale do czego Ci to potrzebne? :)

Możliwość obejrzenia swojej własnej kartoteki moderatorskiej to byłby całkiem fajny pomysł. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2011 o 17:04, Kadaj napisał:

Możliwość obejrzenia swojej własnej kartoteki moderatorskiej to byłby całkiem fajny pomysł.
;p


Jeśli ktoś chce wiedzieć czy i za co ma ostrzeżenia i degrady może do nas napisać zgłoszenie na formularz. Na takie prośby bez problemu odpowiadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 17:29, TerrorHurtz napisał:

Wie ktoś za co użytkownik Janek_Izdebski dostał tyle degradów?


Poczytaj jego posty - nie trudno się domyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o takich ludziach to jeśli dobrze pamiętam i kojarzę podobną hm ... stylistyką i manierami pisanymi / forumowymi posługiwał się Kalejdoskop86, też nie był reformowalny ... A Janek cóż ... jest jaki jest, trzeba i takich ludzi znosić ... do czasu. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:48, Janek_Izdebski napisał:

> Poczytaj jego posty - nie trudno się domyśleć...
Czyli uważasz, że żaden z moich komentarzy nie ma sensu, tak?


Nie mogę sobie przypomnieć sensownego, co oczywiście nie znaczy, że takowego w ogóle nie ma. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 20:36, rob006 napisał:

Nie mogę sobie przypomnieć sensownego, co oczywiście nie znaczy, że takowego
w ogóle nie ma. :)

To tylko Twoje subiektywne zdanie. Prowadzisz gramstaty, więc możesz prześledzić wszystkie posty, czyż nie? Ale Ty wolisz od razu założyć, że jak ktoś napisał raz coś niefortunnego, to już w innych tematach nie może mieć racji, prawda? Tak się właśnie rodzą różnorakie uprzedzenia do ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 20:44, Janek_Izdebski napisał:

> Nie mogę sobie przypomnieć sensownego, co oczywiście nie znaczy, że takowego
> w ogóle nie ma. :)
To tylko Twoje subiektywne zdanie. Prowadzisz gramstaty, więc możesz prześledzić wszystkie
posty, czyż nie? Ale Ty wolisz od razu założyć, że jak ktoś napisał raz coś niefortunnego,
to już w innych tematach nie może mieć racji, prawda?


Przeczytałem właśnie Twoje posty i muszę przyznać, że naprawdę dostałeś degrady je właściwie za "free". Isildur zachował się niepoważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 20:50, TerrorHurtz napisał:

Przeczytałem właśnie Twoje posty i muszę przyznać, że naprawdę dostałeś je
właściwie za "free". Isildur zachował się niepoważnie.

Tzn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 19:46, Janek_Izdebski napisał:

Masz coś do mnie? Jak tak, to wal po prostu.

To może ja walnę, bo wystarczająco długo starałem się trzymać od tego wszystkiego z daleka.
Jak już to chyba Kraju kiedyś ładnie określił, jesteś wszędzie. W każdym temacie, newsie, artykule. I nikt Ci tego nie zabrania. Problem w tym, że mało kiedy twój post jest wartościowy. Zazwyczaj to takie "pierdu pierdu" z masą emotek i koniecznie zakończone jakimś pytaniem, abyś miał możliwość dalszego spamowania. Z doświadczenia powinieneś wiedzieć, że nie tędy droga do tak upragnionego przez Ciebie awansu. Niejednokrotnie już się na tym przejechałeś. Może pora wynieść jakieś wnioski?
Równie często zaśmiecasz forum swoimi osobistymi problemami lub po prostu urządzasz sobie z niego czat. Pierwszy lepszy przykład: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81490&pid=18
Kolejna sprawa, podkreślanie/pogrubianie masy tekstu. Boldowanie w takich ilościach jest po prostu wkurzające.
No i dochodzę do punktu kulminacyjnego - pozdrawianie. Chyba nie znam większego idiotyzmu niż zwieńczanie każdej wypowiedzi pozdrowieniem.

Dziękuję, ulżyło mi.

P.S. TerrorHurtz, rośniesz na kolejną legendę. Po bodajże grudniowej prowokacji w jakimś newsie o GTA V stałeś się moim idolem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 20:52, Janek_Izdebski napisał:

> Przeczytałem właśnie Twoje posty i muszę przyznać, że naprawdę dostałeś je
> właściwie za "free". Isildur zachował się niepoważnie.
Tzn.?


Widziałem kilka razy jak w dziale "Upgrade sprzętu" użytkownik damiank485 wyzywał innych od "durnych pał", "frajerów" i "lamusów" i zanim dostał degrada -1, to wpierw miał dwa upomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramstaty to prowadzą się niejako same bo rob006 ma do tego oskryptowaną mechanikę [nikt by tego na manualu nie aktualizował - szkoda życia :)]

A ty stary dalej brniesz imho w jakieś zbędne napinki. Na przyszłość to wystarczy dwa razy przemyśleć co się mówi i się nie pogrążać [tak wracam do dyskusji z tematu o DI i rzucaniem w userów tekstami i nekrofilach i dewiantach - bo nikt tam niczego na opak nie odebrał, tekst był jasny i prosty, co najwyżej ty nie mogłeś po nim za specjalnie kota pipką odwrócić :)]

P.S.
A sztuczne podziały to ty w sumie zrobiłeś :)
Dzieląc ludzi z góry na dewiantów i nekrofilii i tych normalnych czyli takich jak ty bo wystawiłeś się na niemalże "jezusowy" piedestał jaśniejącej gwiazdy nad nami maluczkimi.
Taki wrażliwy, idealny, wymuskany i ze wszech miar cudowny człowiek a my niegodni plugawi =)
Tak więc - dwa razy pomyśleć, potem pluć jadem jak już musisz i nie umiesz wstrzymać.
Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2013 o 20:54, Hartus napisał:

Dziękuję, ulżyło mi.

+1, taki spokój był na forum przez miesiąc, jak Janka nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować