Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2006 o 08:47, Budo napisał:


> Wszelkie wulgaryzmy nie ulegają przedawnieniu , degrad jak najbardziej zasłużony więc
nie ma
> co się unosić tylko się cieszyć że nie otrzymałeś większego wymiaru kary .

Dziwnie to brzmi, bez przesady, to nie więzienie, tylko forum, wg mnie lipa że dostał degrada
9 dni po fakcie :/
A -2 to tez zbyt dużo, zważywszy co niektórzy dodają w kwasach.


12,Budo,12 :P

Ale zgadzam się,że -2 to przesada :/
Gdybym ja karał, zastanowiłbym się czy dać ostrzeżenie czy -1, a tu z miejsca -2 :/
Dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 08:47, Budo napisał:

A -2 to tez zbyt dużo, zważywszy co niektórzy dodają w kwasach.

Ale przyznasz że każdy przypadek jest indywidualny . Moderatorzy często obserwują niektórych forumowiczów którzy balansują na granicy degrada i czekają na odpowiedni moment .Niektórym osobom się naskłada i degrad wcale nie musiał być z poślizgiem ale sumą mniejszych wykroczeń ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2006 o 09:06, spider88 napisał:

Ale przyznasz że każdy przypadek jest indywidualny . Moderatorzy często obserwują niektórych
forumowiczów którzy balansują na granicy degrada i czekają na odpowiedni moment .Niektórym
osobom się naskłada i degrad wcale nie musiał być z poślizgiem ale sumą mniejszych wykroczeń
;D


Tak nie ma- od tego sa ostrzeżenia, jesli gośc nie został ani razu ostrzeżony to wg mnie było to nie fair. Chyba że został.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do moderatorów - otóż piszę dzisiaj posta i widzę pod swoim nickiem zamiast Brygadziste Przewodnika.... Nie to żeby mnie to aż tak martwiło, ale po prostu nie lubie jak coś się dzieje bez mojej wiedzy i to jeszcze ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 10:06, Budo napisał:

Tak nie ma- od tego sa ostrzeżenia, jesli gośc nie został ani razu ostrzeżony to wg mnie było
to nie fair. Chyba że został.


Jest tak - po prostu są niektóre zasady dla których można wypaść z forum - np. w gtasite.net za chwalenie się piratem leci permanentny ban na konto. Inna sprawa to gdy admininistrator ma zły humor. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:16, s2nto napisał:

Mam pytanie do moderatorów - otóż piszę dzisiaj posta i widzę pod swoim nickiem zamiast Brygadziste
Przewodnika.... Nie to żeby mnie to aż tak martwiło, ale po prostu nie lubie jak coś się dzieje
bez mojej wiedzy i to jeszcze ze mną.


Nie wiem, czemu bez Twojej wiedzy, wystarczy czytać odpowiedzi na Twoje posty.

Masz tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&pid=778

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:22, TYHE napisał:

Nie wiem, czemu bez Twojej wiedzy, wystarczy czytać odpowiedzi na Twoje posty.

Masz tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&pid=778


Ciekawe podjeście - ani nie zrobiłęm spamu, ani offtopicu. Po prostu zadałem pytanie na dręczącą mnie kwestie sądzę, że w odpowiednim ku temu temacie - na randze mi nie zależy. Więc gdybym spadł do obywatela to wtedy zadając takie pytanie w tym topiku nie dostałbym degrada? Na prawdę dziwne podejście ze strony "nie tyalnych", jest tyle użytkowników siejących spam na forum i brudzących ciekawe tematu, że aż dziw bierze gdy osty dostją użytkownicy którzy wnoszą wiele cennych uwag na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:50, Mistic napisał:

Była już wiele razy mowa w tamtym temacie, że tam mają pisac pytania tylko nowi na forum...
:P


No tak, ale spójrz na to z tej strony, że jest to jedyny przyklejony temat traktujący o sprawach technicznych. Do reszty albo trzeba mieć klucz, albo przebijać się przez kilka stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, popieram, szczerze mówiąc też chciałem zapytać się o pare rzeczy, ale tak czysiak oberwałem bym po łbie, albo musiałbym zakładać nowe konto żeby sie w tamtym temacie spytać.

Może założyć trzeba kacik z pytaniami od zaawansowanych użytkowników forum? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2006 o 11:56, s2nto napisał:

No tak, ale spójrz na to z tej strony, że jest to jedyny przyklejony temat traktujący o sprawach
technicznych.

Prosze wskazać słowo w tytule wątku , które wprowadza to mylne wrażenie.
Ja nie widze tam określeń "techniczny" czy "dla wszystkich", ale może coś przeoczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2006 o 22:48, Adamon napisał:

Strasznie......ciekawy człowiek... :/ Kocham takich ludzi :p


No cóż, gość już dostał to na co zasłużył, może sie opamięta, a jak nie no to sayonarra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym Ci radził zwrócić uwagę na Obywatela heder. On chyba mocniej trochę rozrabia... Ale cóż, nie ma rady na takich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2006 o 22:53, PolishWerewolf napisał:

A ja bym Ci radził zwrócić uwagę na Obywatela heder. On chyba mocniej trochę rozrabia... Ale
cóż, nie ma rady na takich ;)


Zawsze sie tacy trafią co ''odstają'' od norm ;] Nie da się od takich uwolnić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi tego mówić. Ale trochę kultury jednak powinno być. Wszędzie. Widać też doskonale, że wielu nie potrafi jej zachować. A mówią że żyjemy w cywilizowanym świecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 00:00, PolishWerewolf napisał:

Nie musisz mi tego mówić. Ale trochę kultury jednak powinno być. Wszędzie. Widać też doskonale,
że wielu nie potrafi jej zachować. A mówią że żyjemy w cywilizowanym świecie...


Nie wiem, kto mówi że słowo "cywilizowany" odnosi sie do sieci. Na gram.pl itak jest kultura, niektóre inne fora to aż tętnią od bajzlu, chamstwa itd. Chociaż gdyby zrobić forum bez zasad, to pewnie byłaby tam kultura największa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś trudno mi jest w to uwierzyć... Bez zasad? Czyli jest jedna zasada, a jest nią brak tych zasad :P

A teraz na serio. Gdyby tutaj nie było zasad, to to forum pełno byłoby linków do ściagania nielegalnych rzeczy itd.I to na forum dystrybutora? Odpada...

Wiem że kultura tutaj obowiązuje. Ale też do czasu przy niektórych. Różni ludzie różnie pojmują kulturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować