Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Hehe to ja miałem 2 konta;D Jedno żałożone stare (czyli to) i jedno kiedy chciałem zmienić ksywe ale za dlugo niewytrzymalem na nowym i po jakis 6 postach wróciłem do starego;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 14:48, Ponury Żniwiarz napisał:

Hehe to ja miałem 2 konta;D Jedno żałożone stare (czyli to) i jedno kiedy chciałem zmienić
ksywe ale za dlugo niewytrzymalem na nowym i po jakis 6 postach wróciłem do starego;D


Nie dziwię się... też to przeżywałemkiedy... no chyba wiesz ;-) ale można się przyzwyczaić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 14:48, Ponury Żniwiarz napisał:

Hehe to ja miałem 2 konta;D Jedno żałożone stare (czyli to) i jedno kiedy chciałem zmienić
ksywe ale za dlugo niewytrzymalem na nowym i po jakis 6 postach wróciłem do starego;D

Bo stare jest najlepsze ;D
Zmiany nie zawsze są lepsze zwłaszcza gdy mimow wszystko ma się jakiś status i osiągnięcia pod starym statusem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2006 o 14:48, Ponury Żniwiarz napisał:

Hehe to ja miałem 2 konta;D Jedno żałożone stare (czyli to) i jedno kiedy chciałem zmienić
ksywe ale za dlugo niewytrzymalem na nowym i po jakis 6 postach wróciłem do starego;D

A ja mam tu tylko 1.Ale za to gdzie indziej kilkadziesiąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:21, spider88 napisał:

He he , sławny już temat ;D
Dlatego ja tam nie napisałem ani jednego posta i nie napiszę ;))

Moim zdaniem nie ma się czegoś bać, jeśli tylko będziesz pomagał nowym forumowiczom, a nie dyskutował o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:23, Kukowsky napisał:

Moim zdaniem nie ma się czegoś bać, jeśli tylko będziesz pomagał nowym forumowiczom, a nie
dyskutował o czymś innym.

Wiesz dużo zalerzy od interpretacji a degradów już się tam tyle posypało że ja dziękuję ;P
Tym bardziej że kilku "doświadczonych" forumowiczów już się tam przejechało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:25, spider88 napisał:

Wiesz dużo zalerzy od interpretacji a degradów już się tam tyle posypało że ja dziękuję ;P
Tym bardziej że kilku "doświadczonych" forumowiczów już się tam przejechało .

Ale za pomoc nowym jeszcze nikt degrada nie dostał i zapewne nie dostanie. Jak "doświedczeni" dostawali tam degrady to znaczy, że jednak nie są tak bardzo "doświadczeni".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zasada jest prosta- odpowiadasz obywatelom, robotnikom, ew. przodownikom, postów innych nie widzisz, piszesz jednego posta z radą/odpowiedzią i na tym koniec.
:)
Napiszę podręcznik "sztuka przetrwania w różowym wątku"
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:27, Kukowsky napisał:

> /.../ Jak "doświedczeni"
dostawali tam degrady to znaczy, że jednak nie są tak bardzo "doświadczeni".

Teraz już są doświadczeni. Powiedziałbym nawet, że ciężko doświadczeni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeh no i nawet stary astmatyk dorobil sie swojego (niewidzialnego) degrada. Kochana THYE zrobila, ze punkty na brygadziste, czy co to tam jest po przodowniku, zbieram od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 23:02, Astmatyk napisał:

Eeeeh no i nawet stary astmatyk dorobil sie swojego (niewidzialnego) degrada. Kochana THYE
zrobila, ze punkty na brygadziste, czy co to tam jest po przodowniku, zbieram od nowa.

Hmm, niby za co ? Czyżby za wątek o piractwie? (ostatnie zdanie w twoim poście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 23:05, Darkstar181 napisał:

> Eeeeh no i nawet stary astmatyk dorobil sie swojego (niewidzialnego) degrada. Kochana
THYE
> zrobila, ze punkty na brygadziste, czy co to tam jest po przodowniku, zbieram od nowa.

Hmm, niby za co ? Czyżby za wątek o piractwie? (ostatnie zdanie w twoim poście)


nie.. wtedy nie bluzgalem ;) troche za ostro zdaje sie wjechalem na jakiegos typka, ktory zalozyl 15 temat o dawn of war, ale nie pamietam juz konkretnie. to bylo jakis czas temu. A wy tymi statusami to tak... przejmujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A wy tymi

Dnia 11.07.2006 o 23:42, Astmatyk napisał:

statusami to tak... przejmujecie sie?

Ja tam w sumie nie. Przejmować się... niby po co? Regulqamin rz przeczytałem, i jest spoko, degrada nie dostałem jeszcze,a na awansie mi nie zależy. Ważne bym nie dostał BANu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 08:09, BlackBomb napisał:

Na awansie Ci nie zależy, ale wolisz teraz dostać Przewodniczącego niż Brygadziste (czyt. degrad)
:):)

Nie powiedziałem nigdzie że nie chce degradu, powiedziałem że nie chce BANu.

Co nie znaczy że zaraz zaczne przeklinać i inne wyczyny robić.Po prostu status jest mi obojętny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2006 o 14:15, spider88 napisał:

Rolek co to się stało ??!!
Panie brygadzisto uszy do góry , zawsze marzyłem aby Ci to napisać ;D

Heh w końcu udało Ci się to powiedzieć :D Temat można nazwać jedną wielką miną i rezba się mieć na baczności żeby na nią nie wpaść :) Ehh a było tak blisko Przewodniczącego jeszcze jakieś 2-3 miesiące a teraz mi się to wydłuży :) Ale pociesza mnie to że degrada dostałem nie od byle kogo, ale od "naszaj wszechwładającej" TYHE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować