Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 12.07.2006 o 09:26, rolek85 napisał:

Heh w końcu udało Ci się to powiedzieć :D Temat można nazwać jedną wielką miną i rezba się
mieć na baczności żeby na nią nie wpaść :) Ehh a było tak blisko Przewodniczącego jeszcze jakieś
2-3 miesiące a teraz mi się to wydłuży :) Ale pociesza mnie to że degrada dostałem nie od byle
kogo, ale od "naszaj wszechwładającej" TYHE :)

No widzisz mnie łapnął tylko raz śp.moderator.Nic się nie stało i jakoś funkcjonuje choć żale był nie ma tego co ukrywać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 09:41, spider88 napisał:

No widzisz mnie łapnął tylko raz śp.moderator.Nic się nie stało i jakoś funkcjonuje choć żale
był nie ma tego co ukrywać .

Masz teraz pamiątkę po naszym niezapomnianym Modku który odszedł.... :)Ale co tam spider jak to masz w zyczaju mawiać "uszy do góry" a ja dodam i byle do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różowy temacik, jest jak panie świadczące pewne usługi. Przyciąga aby coś w nim zrobić, tak się człowiek waha aż potem zrobi tą głupotę i masz degradzik albo trypla w przypadku pań ;P. Sam się naciąłem za zadanie w nim pytania. I brygadzistą się pocieszyłem 3-4 dni :( Teraz znowy 3-4 miesiące na nadrabianie zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 10:04, rolek85 napisał:

Masz teraz pamiątkę po naszym niezapomnianym Modku który odszedł.... :)Ale co tam spider jak
to masz w zyczaju mawiać "uszy do góry" a ja dodam i byle do przodu :)

Spłęntujmy :
Do przodu z uszami do góry !!!
;D
O tak jestem spełniony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 10:10, Arclight napisał:

Brygadzistę da się w dwa miesiące wykręcić nie spamując.


Przodownikiem to prawie 5 miesięcy byłem. Mało piszę bo chociaż siedzę na forum to piszę kiedy mam coś do powiedzenia na dany interesujący mnie temat. I tak jest że nie raz to 2 posty w ciągu dnia napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 10:13, natanadler napisał:

Przodownikiem to prawie 5 miesięcy byłem. Mało piszę bo chociaż siedzę na forum to piszę kiedy
mam coś do powiedzenia na dany interesujący mnie temat. I tak jest że nie raz to 2 posty w
ciągu dnia napisze.

No to już dziś masz conajmniej 2 :) Najważniejsze jest przebywanie na forum, wcale nie trzeba tak bardzo dużo pisać. Troche cierpliowści i na pewno się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 10:11, spider88 napisał:

Spłęntujmy :
Do przodu z uszami do góry !!!

Dodam jeszcze "...i z uniesioną głową" :)

Dnia 12.07.2006 o 10:11, spider88 napisał:

;D
O tak jestem spełniony ;)

No spider szybciej brnij do Przewodnicząceco, albo jak wolisz zapraszam go grona Brygadzistów.... :) jak chcesz to poodeślę ci link do tematu w którym po jednym komentarzu można dostać degradzika :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 10:37, rolek85 napisał:

No spider szybciej brnij do Przewodnicząceco, albo jak wolisz zapraszam go grona Brygadzistów....
:) jak chcesz to poodeślę ci link do tematu w którym po jednym komentarzu można dostać degradzika
:):)

Nie trzeba mi linka znam dobże taki jeden ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 10:46, spider88 napisał:

Nie trzeba mi linka znam dobże taki jeden ;D

Ale napewno nie chcesz może jednak.... :D też już tam nie zaglądam, a jak już to tylko jako bierny obserwator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:35, olki77 napisał:

Już sie wcześniej dowiedzialem . Ja ten wątek omijam na kilometr .

Też jakoś po tym niespodziewanym degradzie niezbyt lubię ten temat. Jak raz się sparzy to koniec :)

spider88 Czasami trezba coś zrobić niemądrego, jest się wtedy pocieszanym przez kolegów :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:40, rolek85 napisał:

spider88 Czasami trezba coś zrobić niemądrego, jest się wtedy pocieszanym przez kolegów
:):)

I dodatkowo zyskujesz doświadczenie na przyszłość i już będziesz wiedział, żeby w różowym temacie odpowiadać tylko nowym, a dla przezorności wcale. :) Szkoda tylko, że człowiek zrozumię, że zrobł niemądrze już po poniesieniu kary. Inni powinni się uczyć na Twoim błędzie i sami nie powinni go już popełnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że już nigdy nie zostanę zdegrdowany, gdyż ostatnim razem spadłem o 3 rangi! i nadal leczę ranyu!, ale myślę że już niedługo wróce na rangę przodownik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 13:14, Siepus napisał:

Ja mam nadzieję, że już nigdy nie zostanę zdegrdowany, gdyż ostatnim razem spadłem o 3 rangi!
i nadal leczę ranyu!, ale myślę że już niedługo wróce na rangę przodownik!

Tak naprawdę, to od ciebie zależy czy dostaniesz degrada czy nie. Żaden moderator czy pracownik CDP nie karze forumowiczów wg własnego upodobania. Pilnuj się, a wszystkobędzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować