Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Powiem ci że to była chwila nieuwagi i rozkojarzenia bo w kilka sekund po tym jak dodałem post wiedziałem, ze mi się za niego oberwie :)

Harmegidon Ja się z Ciebie nie śmiałem jak dostałeś degrada :P oki pośmiej się.... a ja pójdę w tym czasie poskarżyć się naszej forumowej mamusi TYHE, że się ze mnie śmiejesz <hi hi hi hi ale ci się oberwie> (oczywiście żartuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:28, spider88 napisał:

He he to się nazywa polska natura ;D

Raczej: Przytocz - To wkońcu Harmegidon we własnej osobie. Bo wiesz jak by jakiemuś różowemu dali degrada to bym się nie miał co śmiać, ale jak dostał go Vaxinar to się bardzo cieszyłem.
Następnym którym chciałbym aby dostał degrada jest HumanGhost albo znowu Vaxinar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 12:35, olki77 napisał:

Już sie wcześniej dowiedzialem . Ja ten wątek omijam na kilometr .


A całkiem niepotrzebnie. Ten wątek jest naprawdę przyjazny. Wystarczy przeczytać z zrozumieniem przypięty post, stosować się do niego i wszystko będzie ok. Ja już tam umieściłem kilka postów i nadal nie poniosłem żadnego uszczerbku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 18:10, Harmegidon napisał:

> He he to się nazywa polska natura ;D
Raczej: Przytocz - To wkońcu Harmegidon we własnej osobie. Bo wiesz jak by jakiemuś różowemu
dali degrada to bym się nie miał co śmiać, ale jak dostał go Vaxinar to się bardzo cieszyłem.
Następnym którym chciałbym aby dostał degrada jest HumanGhost albo znowu Vaxinar.

Widze że bardzo miły z ciebie człowiek. Zazdrościsz komuś statusu? Było się odnosić z szacunkiem do innych,to byś wtedy tego degrada nie dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 19:13, olki77 napisał:

Wiesz , ja jednak wole go omijać na kilometr , jak chcem o coś zapytać to pytam w innych tematach

Wiadomo w końcu to nie jest temat do pytania tylko do pomocy nowym użytkownikom. Do pomocy są inne tematy i doświadczony forumowicz nie powinien mieć problemów ze znalezieniem odpowiedniego tematu. W tym temacie przycisk "Dodaj post" Dla Ciebie nie istnieje. Możesz używać jedynie przycisku "Odpowiedz" przy postach obywateli i robotników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 18:20, Darkstar181 napisał:

Widze że bardzo miły z ciebie człowiek. Zazdrościsz komuś statusu? Było się odnosić z szacunkiem
do innych,to byś wtedy tego degrada nie dostał.

A nie zauważyłeś, że wymieniłem tylko dwóch forumowiczów z pośród wielu delegatów i przewodniczących??
Wg twego rozumowania powinienem chyba zazdrościć wszystkim tego statusu :P.
Jak już mówiłem - sram na te statusy :]. Kapujesz?

P.S. Powiem ci jeszcze, że chciałbym aby Olki77(nik tak porąbany że niech szlak trafi) był symbolem degradowania na tym forum ! Kapujesz łomku jeden ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 21:07, Harmegidon napisał:

P.S. Powiem ci jeszcze, że chciałbym aby Olki77(nik tak porąbany że niech szlak trafi) był
symbolem degradowania na tym forum ! Kapujesz łomku jeden ? :P

No, cóż, może to niech stanie się twoim hasłem . I te emotikonki raczej nie zmieniają wydźwięku Twego tekstu.
Jak to miło obrażać ludzi w necie. Po buzi się nie dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 21:23, Darkstar181 napisał:

Odnosze wrażenie że nie tylko statusy masz w d....

Chodzące potwierdzenie tezy, iz status niczego nie odzwierciedla. No, nie do końca - liczbę postów. A z kulturą to powiązania nie ma. Aż wstyd być brygadzistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 21:44, AgayKhan napisał:

Odnosze wrażenie że nie tylko statusy masz w d....
Chodzące potwierdzenie tezy, iz status niczego nie odzwierciedla. No, nie do końca - liczbę
postów. A z kulturą to powiązania nie ma. Aż wstyd być brygadzistą.


Heh, nie przesadzaj, Harmie to jedynie mały odsetek forum, ogólnie na kulture tutaj nie ma co narzekać, większośc degradów jest przeciez za piractwo, pisanie nie na temat, czy głupie wątki a nie za obraźliwe zachowanie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 21:46, Budo napisał:

i a nie za obraźliwe zachowanie ;]


No właśnie. Na tym forum zwykle ludzie nie dostają degradów za obrażanie innych. Z Harmegidonem jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 21:46, Budo napisał:

Heh, nie przesadzaj, Harmie to jedynie mały odsetek forum, ogólnie na kulture tutaj nie ma
co narzekać, większośc degradów jest przeciez za piractwo, pisanie nie na temat, czy głupie
wątki a nie za obraźliwe zachowanie ;]

Masz rację, ale bardzo często piszą nie na temat obywatele, robotnicy. Tylko zwracam uwagę, iż wysoki status może mieć osoba o tak wysokiej kulturze osobistej jak "Harmie".
A ogólny poziom gram.pl jest troszkę lepszy niż na masowych forach. Ogólnie rzecz biorąc nawet znośny.
Ale tak ogólnie to chyba się starzeję, bo to forum nudzi mnie już strasznie. Zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 21:54, Darkstar181 napisał:

No właśnie. Na tym forum zwykle ludzie nie dostają degradów za obrażanie innych. Z Harmegidonem
jest inaczej...

Ja dostałem. Za obrażenie byłego prezydenta, prawie magistra, być może przyszłego więźnia, Kwaśniewskiego. Obraziłem jego i tych wszystkich, co sobie jego portret wieszają nad łóżkiem, nazywając go "misiem z Krupówek", co było nie tylko obrażaniem ale także chamstwem.
Oj, przepraszam, degrada dostałem za forumową wróżkę i podanie jej numeru telefonu. Co było chamstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2006 o 21:57, AgayKhan napisał:

Ja dostałem. Za obrażenie byłego prezydenta, prawie magistra, być może przyszłego więźnia,
Kwaśniewskiego. Obraziłem jego i tych wszystkich, co sobie jego portret wieszają nad łóżkiem,
nazywając go "misiem z Krupówek", co było nie tylko obrażaniem ale także chamstwem.
Oj, przepraszam, degrada dostałem za forumową wróżkę i podanie jej numeru telefonu. Co było
chamstwem.

Do polityki lepiej się nie mieszać. To istne bagno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 14:02, Harmegidon napisał:

Jest, lubię jak komuś porządnemu przysadzą degrada. Ahrrr jeeeesttt !!!!


Ja osobiście wolę dawać degrady raczej takim jak ty.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&pid=2260 - tu kogoś obrażasz, ale także inne posty odbierają mi przyjemność korzystania z forum. Np. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9607&pid=12 czy http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9494&pid=58 .

Poprzedni degrad dochodze do wniosku, że był zbyt łagodny (miało być -2 ale... ale widać był dzień dobroci :/ ).
Tym razem policzę Ci -3.

Paragraf ten sam
http://www.gram.pl/forum_regulamin.asp
*Obraźliwe, niekulturalne lub wulgarne zachowanie
plus recydywa - degrad od kNOTa, degrad ode mnie a twoje nastawienie jakie jest każdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeeeestt!!!!!! zabawa się udała. Jeszcze bardziej cie lubię. Jak byś dała ponownie degrada tylko -1 to
bym cię uznał za beznadziejnego moderatoa, ale cóż wszystko ma swój związek o czym wcześniej mówiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 18:10, Harmegidon napisał:

Raczej: Przytocz - To wkońcu Harmegidon we własnej osobie. Bo wiesz jak by jakiemuś różowemu
dali degrada to bym się nie miał co śmiać, ale jak dostał go Vaxinar to się bardzo cieszyłem.
Następnym którym chciałbym aby dostał degrada jest HumanGhost albo znowu Vaxinar.

Widzisz jak się to skończyło .Niepotrzebnie tak chciałeś bo skończyło się to całkiem inaczej i bardzo dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować