Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2006 o 08:34, spider88 napisał:

Sprawia ci to radość ??
Obrażanie wszystkich ??


Spider zostaw Go. Wie co robi i wie jak skończy ... po co mamy sobie psuć tu atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2006 o 08:36, GeoT napisał:

Spider zostaw Go. Wie co robi i wie jak skończy ... po co mamy sobie psuć tu atmosferę.

Ehh masz rację w końcu jest poranek pięknego dnia po co go tak zaczynać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 08:34, spider88 napisał:

Sprawia ci to radość ??
Obrażanie wszystkich ??

Dobrze wiesz dlaczego to robię. Nie udawaj tumana skończonego :PPPPPPPPPPPPPPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 08:25, Harmegidon napisał:

Co ty baranie możesz wiedzieć co miałem na myśli ?

>> Czy ja cię obrażałem kiedykolwieg ??

Dnia 13.07.2006 o 08:25, Harmegidon napisał:

A co mnie to obchodzi ?



...3... (Calo Nord - był niepokonany)


Myślę, że oto chodzi... Bez Komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nieładnie z strony Harma . Ale dziwi mnie to jak chciał odejśc to mógł zrobić to tak jak ja to chciałem wykonać (ale przez DevilFischa plan spalił na panewce) spokojnie napisać notke papa nieche już pisac cya all i odejśc a dopominanie sie bana . Hmm dosyc nieladne . A dziwi mnie to bo pamiętam jego dialogi z domkiem i w innych tematach. On niebył taki ale co mu sie stało od pewnego czasu? To niewiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, iż miał jakieś doświadczenia życiowe. Niestety, ale takie przypadki potrafią zmienić każdego z nas, zamieniając nawet najspokojniejszego i kulturalnego osobnika w demona. Osobiście, dzwonię do radia maryja i modlę się o jego duszę.
Miejmy nadzieję, że takich degradów bedzie mniej, gdyż w ostatnim czasie co raz więcej jest takich okrutnych przypadków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:46, WorldWar3PL napisał:

Możliwe, iż miał jakieś doświadczenia życiowe. Niestety, ale takie przypadki potrafią zmienić
każdego z nas, zamieniając nawet najspokojniejszego i kulturalnego osobnika w demona. Osobiście,
dzwonię do radia maryja i modlę się o jego duszę.

To fakt, chciałem do niego podejść normalnie a tu nic , zmienił się strasznie .Może to pogoda a może dziewczyna kto wie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 09:59, GeoT napisał:

Kompletnie nie zrozumiałem posta Robena ... mógłby ktoś? :)

Chyba chodziło o to że 3 raz przegioł i ban .Taki sposób chyba zaczerpnięty z epoki romantyzmu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że to pewnie wszystko przez ten upał :( Zmęczenie powoduje wiele sprzeczek, kiedyś też się z jednym pokłuciłem i wyglądało to tak, że nigdy się nie pogodzę, ale jak się wyspałem i rano wstałem odrazu się przeprsiliśmy :D A nawet szkoda, że tak zrezygnował :( mógł kuturalnie wyjść z forum jak super man z podniesioną głową dowidzenia i kropka, a nie tak ordynarnie.
Dobra już przestaje plotkować, bo jak tak dalej pójdzie to uplote sobie mercedesa ;)
Troche mi szkoda Olki77, może chłopak ma dopiero 12 lat, a już tak się zniego chamsko wyśmiewał :( wiem, że często łamie regulamin, ale w ten sposób uczy się go akceptować - moim zdaniem już mniej spamuje niż powiecmy trzy miechy temu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile ja dobrze zrozumiałem, to Roben dawał Harmegidon''owi szansę. Wcześniej widziałem ...1... i ...2...
Takie odliczanie stosował Calo Nord, zabójca z KOTOR. Po ...3... zawsze załatwiał delikwenta. A może to było na 3? Nie pamiętam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że ban to zrozumiałem, tylko tego Calo Norda z niczym nie kojarzyłem. Dzięki Arclight za wyjaśnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 10:03, Kamil.i.Maciek napisał:

Myśle, że to pewnie wszystko przez ten upał :(

Jego pierwszy degrad za niekulturalne zachowanie do innych użytkowników był jeszcze przed falą upałów. Pod koniec czerwca chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować