Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Ok. Częściowo masz rację. Styl mam jaki mam (nie wszystkim się musi podobać), trudno mi go zmienić ot tak, za pstryknięciem palców. Ale staram się. Ale pamiętaj, styl to jedno, a zawrtość merytoryczna - drugie.

Pragnę przypomnieć, że na jakiś czas wyłączyłem się z forum. Niektórzy nie mieli kontaktu ze mną i mi to sygnalizowali. Jak wróciłem, to znowu niedobrze. Wszystkich nie godzi zadowolić.

Przy okazji Hartus, jak w grudniu (ok. 20-tego) pisałem do Ciebie w tej sprawie, to nie odpisałeś... Może teraz odgrzebiesz ten mail...

Trzymaj się i nie oceniaj mnie tak surowo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 20:44, Janek_Izdebski napisał:

> Nie mogę sobie przypomnieć sensownego, co oczywiście nie znaczy, że takowego
> w ogóle nie ma. :)
To tylko Twoje subiektywne zdanie. Prowadzisz gramstaty, więc możesz prześledzić wszystkie
posty, czyż nie? Ale Ty wolisz od razu założyć, że jak ktoś napisał raz coś niefortunnego,
to już w innych tematach nie może mieć racji, prawda? Tak się właśnie rodzą różnorakie
uprzedzenia do ludzi...


Nie wiem skąd pomysł, że komuś chciałoby się przeglądać twoje posty (albo kogokolwiek), aby sprawdzić czy są wartościowe. Twoich i tak widziałem już wystarczająco wiele, aby wykształtować sobie na ich temat zdanie, jak się zmienią posty, to i zdanie się zmieni. Na razie się na to nie zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 20:56, Pietro87 napisał:

A ty stary dalej brniesz imho w jakieś zbędne napinki. Na przyszłość to wystarczy
dwa razy przemyśleć co się mówi i się nie pogrążać [tak wracam do dyskusji z tematu o DI
i rzucaniem w userów tekstami i nekrofilach i dewiantach - bo nikt tam niczego na opak
nie odebrał, tekst był jasny i prosty, co najwyżej ty nie mogłeś po nim za specjalnie
kota pipką odwrócić :)]

Na polskim Eurogamerze napisałem to samo i nikt nie zgłaszał pretensji. Co więcej, były głosy zgodne z moją opinią. Może niefortunnie sfomułowałem tę myśl, ale rzecz rozchodzi się o gusta i ludzką wrażliwość. A każdy ma inne gusta i inną wrażliwość. Zresztą zamieściłem stosowne sprostowanie i przeprosiny. Jakoś nie możesz tego przyjąć do wiadomości.

Harrolfo doskonale to podsumował - jest fanem "DI" i lubi siekać zombie, ale figurka wydała mu się obleśna i szkaradna. Ja nie grałem w "DI" (jakoś do tej pory nie pociągała mnie ona), a o figurce zdanie mam wiadome i o tym pisałem. Ty możesz mieć inne, nie bronię Ci tego.

Dnia 20.01.2013 o 20:56, Pietro87 napisał:

P.S.
A sztuczne podziały to ty w sumie zrobiłeś :)
Dzieląc ludzi z góry na dewiantów i nekrofilii i tych normalnych czyli takich jak ty
bo wystawiłeś się na niemalże "jezusowy" piedestał jaśniejącej gwiazdy nad nami maluczkimi.
Taki wrażliwy, idealny, wymuskany i ze wszech miar cudowny człowiek a my niegodni plugawi
=)
Tak więc - dwa razy pomyśleć, potem pluć jadem jak już musisz i nie umiesz wstrzymać.
Pozdro.

Wyraziłem tylko swoje zdanie. Dodam tylko, że moja znajoma (też lubi horrory gore) również była oburzona widząc tę figurkę. Zwróciła nawet uwagę na pewne elementy seksistowskie i muszę się z nią zgodzić. Założę się(choć dostatecznych dowodów nie mam, bo nie sledzę wszystkich forów i mediów brytyjskich), że w głosach oburzenia na tę figurkę w UK padły na pewno argumenty o nekrofilii.

A co do tworzenia podziałów, to tego nie chciałem. Jeśli tak się stało i wyraziłem się niefortunie, to przepraszam. Zresztą już to zrobiłem w tamtym wątku. :) A tak w ogóle mylisz się, daleki jestem od plucia jadem. Wyrażanie subiektywnej opinii, to jeszcze nie plucie jadem. :)

Również pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:13, rob006 napisał:

Nie wiem skąd pomysł, że komuś chciałoby się przeglądać twoje posty (albo
kogokolwiek), aby sprawdzić czy są wartościowe. Twoich i tak widziałem już wystarczająco
wiele, aby wykształtować sobie na ich temat zdanie, jak się zmienią posty, to i zdanie się zmieni.
Na razie się na to nie zapowiada.

Widać nie czytałeś wszystkich, skoro się od razu uprzedzasz do forumowicza...

Rozumiem, że teraz zaczyna się zmasowany atak na moją osobę i gremialne plucie jadem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Janku, skoro już odbiegamy od tematu. Zwracałem się do Ciebie per "Izdebski" w poprzednich postach dla śmiechu, bo chodziliśmy do tej samej szkoły średniej. Ale widzę, że stałeś się strasznym sztywniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jestem. Nie lubię po prostu jak się do mnie zwraca w napastliwy sposób (a to był napastliwy sposób) po nazwisku. Jak chcesz się ze mną skontaktować, to możesz poprzez Steam, GL lub FB. Mój nick Steam jest taki sam jak tutaj. :)

Trzymaj się.

P.S. Rozumiem, że to Ty, Ł.N., nieprawdaż? :) Jeśli to Ty, to nawet masz mój tel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:26, TerrorHurtz napisał:

Janku, skoro już odbiegamy od tematu. Zwracałem się do Ciebie per "Izdebski" w poprzednich
postach dla śmiechu, bo chodziliśmy do tej samej szkoły średniej. Ale widzę, że stałeś
się strasznym sztywniakiem.


Absolutna racja Terror. Miałem przyjemność spędzić z Jankiem kilka lat w szkole średniej i bardzo miło go wspominam. Niestety po tym, gdy objął fotel dyrektora lokalnej placówki, bardzo się zmienił... Swoją drogą, to ty Bartek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:20, Janek_Izdebski napisał:

Rozumiem, że teraz zaczyna się zmasowany atak na moją osobę i gremialne plucie jadem...
:(


No, popatrz Panie Janku. Gdzie się pan nie pojawisz to natychmiast są "zmasowane ataki na pana osobę i generalnie plucie jadem". A może, o zgrozo, zacznie się pan zastanawiać czy w pana postępowaniu na forach internetowych coś jest nie do końca tak jak powinno i ludzie na tychforach mają po prostu dość pana popisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:41, Nieznajomosc napisał:

> Janku, skoro już odbiegamy od tematu. Zwracałem się do Ciebie per "Izdebski" w poprzednich

> postach dla śmiechu, bo chodziliśmy do tej samej szkoły średniej. Ale widzę, że
stałeś
> się strasznym sztywniakiem.

Absolutna racja Terror. Miałem przyjemność spędzić z Jankiem kilka lat w szkole średniej
i bardzo miło go wspominam. Niestety po tym, gdy objął fotel dyrektora lokalnej placówki,
bardzo się zmienił... Swoją drogą, to ty Bartek?


Nie, to również nie ja... Co do Janka - zgadzam się z Tobą w 100%. Patrzy z góry na swoich dawnych kumpli. Na dodatek widziałem ostatnio, jak wdał się w kłótnię ze sprzątaczem niedaleko lasku na Kole. Nawrzucał mu od "ludzi niższej kategorii". Eh, to już nie ten sam Janek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:49, Janek_Izdebski napisał:

A Ty znowu to samo. Jak długo będziesz tak szydził i ironizował sobie, co?


Nie mogłem się powstrzymać xD Koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... czegoś tu nie rozumiem. Janek_Izdebski ma tutaj wyraźnie dużo znajomych ale mataczą coś.
Tutaj, w tym poście jego kolega wyraźnie sugeruje iż chodzi z Janek_Izdebski''m do szkoły, było to dwa miesiące temu. http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71831&pid=555
Z kolei Nieznajomosc sugeruje że protagonista tego tematu już dawno szkołę skończył. "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" mi się od razu przypomina - młodnieje z wiekiem.

TerrorHurtz: Patrzy na Ciebie z góry? Hmmm, no cóż, może przez to że zwróciłes się do niego po nazwisku - na drugi raz spróbuj zagadać do niego po imieniu. Może będzie milszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.01.2013 o 21:47, TerrorHurtz napisał:

Nie, to również nie ja... Co do Janka - zgadzam się z Tobą w 100%. Patrzy z góry na swoich
dawnych kumpli. Na dodatek widziałem ostatnio, jak wdał się w kłótnię ze sprzątaczem
niedaleko lasku na Kole. Nawrzucał mu od "ludzi niższej kategorii". Eh, to już nie ten
sam Janek.



Wybacz, musiałem Cię z kimś pomylić. W każdym razie, bardzo przykra sprawa. Jednego dnia szalejesz z Jankiem na kręgielni, a drugiego jesteś kimś gorszym, jak to celnie określiłeś, człowiekiem niższej kategorii. Niestety ludzie się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:51, TerrorHurtz napisał:

Nie mogłem się powstrzymać xD Koniec offtopu.

Powtarzam, jak masz ochotę na kontakt, wiesz jak mnie znaleźć. Ale wiem, lepiej robić sobie wycieczki osobiste i szyderstwa pod moim adresem. :) Również kończę off-top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:54, Pierogi_z_Cukrem napisał:

TerrorHurtz: Patrzy na Ciebie z góry? Hmmm, no cóż, może przez to że
zwróciłes się do niego po nazwisku - na drugi raz spróbuj zagadać do niego po imieniu. Może będzie
milszy?

Właśnie o to mi chodziło. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:44, Janek_Izdebski napisał:

Coś Ci się pomyliło. Jakiej lokalnej placówki, buahahaha? To na pewno nie ja.


Janek, nie życzę sobie twoich wycieczek osobistych skierowanych w moją osobę, ok?

Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować