Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2013 o 22:13, Janek_Izdebski napisał:

Czerstwy ten żart, Nieznajomość. Jak mnie tak dobrze znasz, to powiedz skąd...

Pozdrawiam chłodniutko.


Miałem z Tobą przyjemność studiować dziennikarstwo na UW, ale widzę, że się zmieniłeś.


Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty zamieściłeś tam jedynie cienkie odkręcenie sprawy bo nie jesteś idiota i dostrzegasz punkt w którym pogrążyłeś się za mocno.
Tylko pogrążasz się imho dalej.
Dalej sobie podciągaj pod swoją teorię wszystkie te bzdury które wypisujesz, przekaz był jasny. Jak komuś nie daj boże [jak mi czy Aope] ta figurka się podoba w jej kategorii [czyli gadżetów z gier/filmów gore] to jest dewiantem, nekrofilem i ogólnie najlepiej go jak żyda do gazu nie :) ?
Dla mnie - pogląd iście żałosny.
Nie przepadam za filmami gore, obejrzałem owszem niejeden głównie dlatego, że jestem zagorzałym fanem kinematografii i wstydem było by nie mieć przekroju na wszystkie gatunki filmowe, ale fanem takiego kina nigdy nie byłem. Przynajmniej nie w tak ciężkim wydaniu jak Srpski Film który tez widziałem.
Mam kumpla który ma 3 letnią córkę, tez widział owy film, jest fanem gatunku gore ale po obejrzeniu Srpskiego jakoś swojego dziecka zgwałcić nie raczył [ja tez żadnego dziecka czy trupa na koncie nie mam]
Wedle twojego bełkotu to zapewne mój kumpel jest "dewiantem, nekrofilem i gwałcicielem dzieci" bo Srpski raczył mu się podobać ?

Mówiąc dosadnie, bo widzę, ze elokwentnie i subtelnie słabo do ciebie dociera, polecam walnąć barana w ścianę w przyszłości celem poprawy jasności umysłu.

Btw tylko zaraz nie wyjedź z tekstem, że nikt z nas nie wiedział co masz na myśli. Są w Polsce ludzie których "myśli" nie znamy, mają oni od tłumaczenia tychże swoich ludzi - min prezes Kaczyński [nikt nigdy rzekomo nie rozumiem co facet ma na myśli, np wtedy kiedy nazwał Ślązaków krypto-niemcami w zamyśle krypto-naizstami].
Nie brnij dalej.


Z mojej strony tematu koniec bo czuję jak bym rzucał grochem o ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla Twojej wiadomości, nie studiowałem dziennikarstwa. Owszem, na UW i nawet na tym wydziale, ale całkiem inny kierunek. :) I nie zmieniłem się wiele, jakby co. Jak chcesz (pewnie nie), możesz się skontaktować ze mną (Steam, GL, FB). Ale kończmy już ten długi off-top, ok?

Trzymaj się, nieznajomy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że nie byłem wystarczająco precyzyjny. Oczywiście miałem na myśli wydział dziennikarstwa i nauk politycznych. Co do kontaktu, posiadam tylko Skajpaja. Da radę?

Trzymaj się Janku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że rozmawiamy o wrażliwości oraz o gustach, a one są skrajnie subiektywne. Jakoś nie odniosleś się do tej części mojego posta.

Tak, dostrzegłem punkt w którym przegiąłem - odpowiadałem wtedy Tobie na szybko i mój błąd, że nie wypowiedziałem się bardziej precyzyjnie.

Żeby zakończyć ten wywód, Tobie podoba się ta figurka i "Srpski Film". Mnie obie te rzeczy napawają obrzydzeniem. Tak już mam. Napisałem w poprzednim wątku, ze trudno mi sobie wyobrazić normalnych, przeciętnych ludzi, którym mogą obie te rzeczy się podobać. Co nie wyklucza faktu, że tacy ludzie na pewno istnieją.

Możemy w tym punkcie skończyć?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:47, TerrorHurtz napisał:

Nie, to również nie ja... Co do Janka - zgadzam się z Tobą w 100%. Patrzy z góry na swoich
dawnych kumpli. Na dodatek widziałem ostatnio, jak wdał się w kłótnię ze sprzątaczem
niedaleko lasku na Kole. Nawrzucał mu od "ludzi niższej kategorii". Eh, to już nie ten
sam Janek.


Znasz Janka osobiście ok, ale nie powinieneś mówić takich rzeczy na forum publicznym proszę tego nie robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 22:37, Isildur napisał:

Znasz Janka osobiście ok, ale nie powinieneś mówić takich rzeczy na forum
publicznym proszę tego nie robić...

Tak, to było poniżej pasa. Żaden taki incydent nie miał miejsca!

Troll TerrorHurtz (podejrzewam kto to jest, ale nie jestem pewien - pewnie jeden dawny kolega z L.O. sprzed 14 lat) Was wszystkich wkręcił. Zresztą po sposobie jak pisze widać, że są to tylko ironiczne, mocno szydercze pod moim adresem trollowate "wrzutki". Nikogo tak nie nazwałem. Do nikogo starszego tak się nie zwracam. Jak już wspomniałem podejrzewam, tylko kto może być wymienionym wyżej - bo wie, że np. mieszkam niedaleko lasku na Kole). Zresztą wystarczy przeczytać niektóre jego posty na forum - zobaczycie, że ma krótki staż na forum (jaskrawa przesłanka trollowania) oraz, że "uwziął się" na mnie i od jakiegoś czasu stosuje szydercze sztuczki pod moim adresem:

http://gramstaty.rob006.net/users/user/964968

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2013 o 21:13, rob006 napisał:

Nie wiem skąd pomysł, że komuś chciałoby się przeglądać twoje posty (albo
kogokolwiek), aby sprawdzić czy są wartościowe. Twoich i tak widziałem już wystarczająco
wiele, aby wykształtować sobie na ich temat zdanie, jak się zmienią posty, to i zdanie się zmieni.
Na razie się na to nie zapowiada.


Widać traktujesz pewne wątki i moje komentarze wybiórczo. Oto przykłady:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81502&u=91

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81482&u=33

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=81531&u=15

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=80915&u=63

Owszem możesz się z czymś nie zgadzać (każdy ma do tego prawo), ale daruj sobie proszę udowadnianie, że wszystko co piszę jest głupie, durne i bez sensu. Przeczytaj chiciażby moje komentarze w powyższych wątkach, ok?

Jeśli podtrzymujesz nadal, że wszystko co piszę jest głupie, durne, bez sensu, to znaczy, że jesteś do mnie po prostu uprzedzony i żadna konstruktywna dyskusja jest chyba skazana na niepowodzenie... Stąd już zaledwie kroczek od zarzucenia komuś, że jest tylko zwykłym debilem, oszołomem czy lamerem albo kimś jeszcze gorszym (niepotrzebne inwektywy skreślić)...

To co wyżej napisałem tyczy się w pewnym sensie także Użytkowników: Hartusa, Daelora, Tyler_D, trolla TerroHurtza, w mniejszym stopniu Pietro87.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 09:55, Janek_Izdebski napisał:

Jeśli podtrzymujesz nadal, że wszystko co piszę jest głupie, durne, bez sensu, to znaczy,
że jesteś do mnie po prostu uprzedzony i żadna konstruktywna dyskusja jest chyba
skazana na niepowodzenie... Stąd już zaledwie kroczek od zarzucenia komuś, że jest tylko
zwykłym debilem, oszołomem czy lamerem albo kimś jeszcze gorszym (niepotrzebne inwektywy
skreślić)...

Wyjaśnijmy sobie jedno - nigdzie czegoś takiego nie napisałem, wręcz przeciwnie - stwierdziłem że nie mogę zagwarantować, że nie ma twoich sensownych postów. Jeśli te linki miały udowodnić że piszesz sensownie, oznajmiam ci: nie obchodzi mnie to! Mam milion ciekawszych rzeczy niż przeglądanie twoich postów i wyrabianie sobie zdania na twój temat, więc wybacz, ale nawet tam nie zajrzałem. Już sama twoja linia obrony jest na tyle bezsensowna, żeby nie traktować jej poważnie. Żalisz się że jest tu jakaś nagonka na twoją osobę - sam ją prowokujesz takimi śmiesznymi wykrętami. Przestań walczyć i polemizować z jakimiś wyimaginowanymi zarzutami, i wrzuć na luz - im bardziej się napinasz, tym gorszy skutek. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 10:19, rob006 napisał:

Wyjaśnijmy sobie jedno - nigdzie czegoś takiego nie napisałem, wręcz przeciwnie
- stwierdziłem że nie mogę zagwarantować, że nie ma twoich sensownych postów. Jeśli te linki
miały udowodnić że piszesz sensownie, oznajmiam ci: nie obchodzi mnie to! Mam milion ciekawszych
rzeczy niż przeglądanie twoich postów i wyrabianie sobie zdania na twój temat, więc wybacz,
ale nawet tam nie zajrzałem. Już sama twoja linia obrony jest na tyle bezsensowna, żeby
nie traktować jej poważnie. Żalisz się że jest tu jakaś nagonka na twoją osobę - sam
ją prowokujesz takimi śmiesznymi wykrętami. Przestań walczyć i polemizować z jakimiś
wyimaginowanymi zarzutami, i wrzuć na luz - im bardziej się napinasz, tym gorszy skutek.
:]

Nie napinam się, chciałem się tylko odnieśc do Twojego nieprawdziwego twierdzenia. To Ty stwierdziłeś, że nie widziałeś żadnego sensownego mojego komentarza - a przecież wymyśliłemś i prowadzisz Gramstaty. Chciałem Ci udowodnić, że się mylisz. Twoje twierdzenie może wynikać z dwóch rzeczy: z tego, że za mało moich komentarzy czytałeś lub robiłeś to wybiórczo, albo ze złej woli. Mam nadzieję, że to pierwsze. Tylko o to mi chodzi, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 09:55, Janek_Izdebski napisał:

To co wyżej napisałem tyczy się w pewnym sensie także Użytkowników: Hartusa, Daelora,
Tyler_D, trolla TerroHurtza, w mniejszym stopniu Pietro87.



No już nam tak nie słodź, pierw dewianci, nekrofile, teraz oszołomy, debile, lamerzy :)
Miód na nasze serca :) [tak to jest ironia dla tych co jej nie wyczują]
I takimi postami pracujesz na degrady, bo dla mnie [choć absolutnie mi to zwisa z punktu stricte personalnego] takie właśnie teksty to jest przemycanie krypto-chamstwa.
Na zasadzie "nie powiem ci, że jesteś debilem... oj powiedziałem".

Btw ciekawe, ze niektórzy są do ciebie "uprzedzeni" w jednym konkretnym temacie, tzn ciekawa interpretacja rozmówców. Czyli ci co się z tobą zgadzali w kilku wątkach ale w tym jednym uważają, że dałeś ciała jak ostatnia pierdoła [bo argumentację tam miałeś cieńsza z posta na post i każdy jeden zagrzebywał cię głębiej w dół jaki wykopałeś] to z miejsca niedobrzy uprzedzeni :)
Widać święta zasada kto nie ze mną ten przeciwko mnie dalej aktualna.

Po koleżeńsku poradził bym ci - tak jak rob006 dać sobie siana i nie ciągnąc tego tematu bo imho nie umiesz go pociągnąć w odpowiedni sposób :)
Zabrniesz zaraz znowu w róg na skraju kompromitacji i pogrążania się, pospinasz z kilkoma userami którzy poczują się sprowokowani i odczujesz efekty [co by była jasność ja nie czuję się sprowokowany, ot jestem tu biernym obserwatorem i komentuję co uznaje za stosowne skoro już w tej dyskusji poniekąd biorę udział]

P.S.
A czy Terror cię trolluje czy nie - nie moja akurat sprawa. Aczkolwiek jedno ci mogę podać jako neutralny obserwator który cie z reala nie zna, mianowicie pewien ciekawy ciąg przyczynowo skutkowy.
Terror w idealny sposób [trolling godny mistrza] przykleił ci łatkę z kategorii "chamstwo".
Mianowicie bazując na tym jak zachowałeś się kilka razy na forum [dewianci, nekrofile, oszołomy, debile - you feel me bor ? =)] wyciąga historie o twoim chamskim zachowaniu wobec jakiegoś starszego dozorcy/sprzątacza i trafia w sedno. Bo taki user jak ja tez wysnuje wnioski, że coś w tym musi być, skoro koleś na forum rzuca obelgami niemalże na prawo i lewo na porządku dziennym to dlaczego nie miał by tak zrobić w realu.
Ergo trolling czy prawda - niewielkie znaczenie, skutek jednak jest dosyć dobry [no nie dla ciebie -a ale dla Terrora zdecydowanie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, zrobilibyście jakiś porządny flamewar a nie takie nudziarstwo, nawet nie ma rozrywki w robocie...

Te trolle, panocku, to już nie to co kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 12:16, Fumiko napisał:

Ech, zrobilibyście jakiś porządny flamewar a nie takie nudziarstwo, nawet nie ma rozrywki
w robocie...

Te trolle, panocku, to już nie to co kiedyś...


O nie zgodził bym się :)
Kolega Terror zasługuje imho na miano "prawdziwego trolla" i tu mam na myśli wydźwięk pozytywny tego terminu [tak taki imho tez istnieje!]

A o co mi chodzi - kiedyś trollem określało się gościa który wszedł w dyskusję, rzucił 3-4 posty z bardzo sprytną prowokacją i potem ludzie z tego powodu spinali się na kilka stron tematu a sam inicjator akcji miał ubaw po pachy.

To co mamy dziś pod terminem trolla internetowego to w 90% oszołomstwo co rzuca miechem albo spamuje, to takie speudo trolle tylko mylnie trollami nazywane :)
Trolliska z dawnych lat to gatunek na wymarciu.

Jeśli więc Terror miał na celu taki sprytny trolling Janka to imho zrobił to niemal jak eksperci z dawnych lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Terror jest moim idolem. Jego prowokacje skierowane do Janka śmieszą mnie jak mało co w ostatnim czasie. Dawno nie było na forum osoby, której inteligenty trolling tak skutecznie unikał gniewu moderatorów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 12:14, Pietro87 napisał:

No już nam tak nie słodź, pierw dewianci, nekrofile, teraz oszołomy, debile,
lamerzy :)
Miód na nasze serca :) [tak to jest ironia dla tych co jej nie wyczują]
I takimi postami pracujesz na degrady, bo dla mnie [choć absolutnie mi to zwisa z punktu
stricte personalnego] takie właśnie teksty to jest przemycanie krypto-chamstwa.
Na zasadzie "nie powiem ci, że jesteś debilem... oj powiedziałem".

Chyba nie za bardzo wczytałeś się w to co napisałem. Chodziło mi o to, że takie epitety prędzej czy później padną pod moim adresem - ja nikogo tak nie nazywam. Bo najpierw będą uprzedzenia i wieczne ironizowanie oraz wycieczki osobiste pod moim adresem, a później padną "twardsze" argumenty - rzeczone "debile", "oszołomy", "lamery" (niepotrzebne skreślić). Osobiście czuję, że osoby, które wymieniłem są właśnie uprzedzone do mojej osoby (etap pierwszy). Co będzie dalej (etap drugi), nie wiem. Nie użyłem jednak wobec tych osób żadnych epitetów. Mam nadzieję, że teraz jest już wszystko jasne.

Dnia 22.01.2013 o 12:14, Pietro87 napisał:

Widać święta zasada kto nie ze mną ten przeciwko mnie dalej aktualna.

Wcale tak nie uważam. Jakoś z Tenebraelem, Zgreedem66, pawbukiem, Votasem, TobimAlexem oraz z innymi mogę normalnie podyskutować i nie słychać dziwnych zaczepek ani wycieczek osobistych. Można? Można.

Dnia 22.01.2013 o 12:14, Pietro87 napisał:

Po koleżeńsku poradził bym ci - tak jak rob006 dać sobie siana i nie ciągnąc tego tematu
bo imho nie umiesz go pociągnąć w odpowiedni sposób :)
Zabrniesz zaraz znowu w róg na skraju kompromitacji i pogrążania się, pospinasz z kilkoma
userami którzy poczują się sprowokowani i odczujesz efekty [co by była jasność ja nie
czuję się sprowokowany, ot jestem tu biernym obserwatorem i komentuję co uznaje za stosowne
skoro już w tej dyskusji poniekąd biorę udział]

Nie chcę się z nikim spinać. Tylko ja też mam swoje racje (jeśli nawet nie jest ich dużo).
Ok, kończę już. Mam nadzieję, że nie chowasz urazy. :) Będzie peace?

Dnia 22.01.2013 o 12:14, Pietro87 napisał:

P.S.
A czy Terror cię trolluje czy nie - nie moja akurat sprawa.

Widać trzeba będzie się pogodzić z jego istnieniem, ale jak znowu "przegnie" pod moim adresem, to się odpowiednio zareaguje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2013 o 13:07, Janek_Izdebski napisał:

Chyba nie za bardzo wczytałeś się w to co napisałem. Chodziło mi o to, że takie epitety
prędzej czy później padną pod moim adresem - ja nikogo tak nie nazywam. Bo najpierw
będą uprzedzenia i wieczne ironizowanie pod moim adresem, a później padną "twardsze"
argumenty - rzeczone "debile", "oszołomy", "lamery" (niepotrzebne skreślić). Mam nadzieję,
że teraz jest już wszystko jasne.


No tak pokrętnie to w 1szym poście ująłeś, że wyszło trochę odwrotnie do zamierzonego celu =)
Btw wątpię, żeby ktokolwiek z tam wymienionych mimo, że się z tobą nie zgadza, zaczął cię bluzgać, bez przesady.

Dnia 22.01.2013 o 13:07, Janek_Izdebski napisał:

Wcale tak nie uważam. Jakoś z Tenebraelem, Zgreedem66, pawbukiem, Votasem, TobimAlexem
oraz z innymi mogę normalnie podyskutować i nie słychać dziwnych zaczepek ani wycieczek
osobistych. Można? Można.


Można, nie z każdym ale można. Ja się kiedyś tak poróżniłem w jednej kwestii z kerkasem, ze az się dyskusja poniekąd na komentarze w GS przeniosła, co nie znaczyło, że zamierzam się z nim np spinać na każdym kroku w temacie o filmach który odwiedzamy obaj nader często [a z perspektywy czasu uznałem, że kerkas pewną rację w tamtym swoim poglądzie na pewne sprawy miał, było tak pół na pół ale żaden z nas nie popuścił swojego i się trochę pogryźliśmy =)]

Z TobiAlexem też się często nie zgadzałem - co nie znaczy, że jak napisze coś z sensem to tez pobiegnę go krytykować dla samej krytyki.
Ciebie tez nie zamierzam stalkingowac po całym forum bo w temacie o DI miałem odmienne [i mam] zdanie. Nie na tym chyba życie polega, żeby latać i robić sobie dziecinnie na złość.

Dnia 22.01.2013 o 13:07, Janek_Izdebski napisał:

> Po koleżeńsku poradził bym ci - tak jak rob006 dać sobie siana i nie ciągnąc tego
tematu

Dnia 22.01.2013 o 13:07, Janek_Izdebski napisał:

Nie chcę się z nikim spinać. Tylko ja też mam swoje racje (jeśli nawet nie jest ich dużo).
Ok, kończę już. Mam nadzieję, że nie chowasz urazy. :) Będzie peace?


Patrz powyżej. W pewnych rzeczach się nie zgadzamy i tyle. Ale musiał bym być jakimś właśnie skrajnym oszołomem, żeby kogoś krytykować wszędzie i bezpodstawnie bo gdzieś tam mamy różne kwestie, takie zachowanie jest skrajnie głupie [czasem jakaś wrodzona - może narodowościowo - złośliwość nawet mnie popychała do wbicia komuś niewielkiej szpilki tu czy tam, ale od jakiegoś czasu się wyleczyłem z tego schorzenia :)]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, przyjmuję do wiadomości Twoje argumenty. Jam mawiał klasyk: "można się różnić pięknie." Rozejdźmy się zatem w pokoju i skończmy ten off-top wspomnianą puentą, ok?

Pozdrawiam.

P.S. Odezwałem się do Ciebie na GG. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2013 o 13:27, Janek_Izdebski napisał:

P.S. Odezwałem się do Ciebie na GG. :)


Obadam jak będę w domu, na smartfonie gg niestety nie posiadam a to jedyne urządzenie z którego chwilowo przeglądam net :)
Ale OT tez kończę bo nie chcę spamować tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 13:59, Pietro87 napisał:

Obadam jak będę w domu, na smartfonie gg niestety nie posiadam a to jedyne
urządzenie z którego chwilowo przeglądam net :)
Ale OT tez kończę bo nie chcę spamować tematu.

Oki doki. Ja też robię "end of transmission.". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować