Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2013 o 12:16, Fumiko napisał:

Ech, zrobilibyście jakiś porządny flamewar a nie takie nudziarstwo, nawet nie ma rozrywki
w robocie...

Pfff to co to za praca... przepraszam.. robota..
A Terror i tak zasiał lekki wiatr..

]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W największym skrócie - jako user jesteś mi obojętny dość mocno ale jako ktoś kto udziela się na forum w ''moich'' tematach, jako ktoś kto pisze nierzadko długie wywody [ często pozbawione większego sensu ] a ja to chcąc nie chcą muszę czytać / przeglądać to jesteś deczko upierdliwy. I z postowaniem ponad miarę [ forum to nie czat ani shoutbox czy coś w tym stylu, w pewnych sytuacjach albo się pasuje albo kończy jak np: dyskusja do niczego nie zmierza i NIE PISZE entego komentarza w stylu ''koniec z mojej strony ALE ...'', to co ma się do załatwienia prywatnie załatwia się prywatnie. Do tego te twoje boldowanie ... i niestety czasami pisanie postów które nic / niewiele wnoszą do tematu. Po prostu - naucz się pisać mniej ale sensowniej i wyczuwaj kiedy należy dać sobie spokój, czy z winy własnego zapędzenia się w ''życie internetowe'' czy z winy opontena w dyskusji. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 15:57, Tyler_D napisał:

W największym skrócie - jako user jesteś mi obojętny dość mocno ale jako ktoś
kto udziela się na forum w ''moich'' tematach, jako ktoś kto pisze nierzadko długie wywody
[ często pozbawione większego sensu ] a ja to chcąc nie chcą muszę czytać / przeglądać to jesteś
deczko upierdliwy. I z postowaniem ponad miarę [ forum to nie czat ani shoutbox czy coś
w tym stylu, w pewnych sytuacjach albo się pasuje albo kończy jak np: dyskusja do niczego
nie zmierza i NIE PISZE entego komentarza w stylu ''koniec z mojej strony ALE ...'',
to co ma się do załatwienia prywatnie załatwia się prywatnie. Do tego te twoje boldowanie
... i niestety czasami pisanie postów które nic / niewiele wnoszą do tematu. Po prostu
- naucz się pisać mniej ale sensowniej i wyczuwaj kiedy należy dać sobie spokój, czy
z winy własnego zapędzenia się w ''życie internetowe'' czy z winy opontena w dyskusji.
Tyle.

Ok, przyjałem. :) Dodam tylko, że zarzuty, o których mówisz często można by skierować także pod adresem innych użytkowników forum (poza boldami) - szczególnie jeśli chodzi o pisanie postów, które mało wnoszą do tematu, bądź są ironizowaniem z tematu. To tyle co chciałem dodać. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hamuj, Izdebski, bo zaczynasz już przesadzać! "Trollami" możesz nazywać swoich podwładnych w pracy, a nie użytkowników forum. Szczególnie, że kilkanaście postów wcześniej ostatecznie zakończyłem z Tobą rozmowę i wydawało mi się, że na tym koniec. Ale jak widać Tobie nie wystarczy i musisz prowokować na każdym kroku. Nie pozwolę sobie na to. Nie będzie Izdebski pluł mi w twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:21, Janek_Izdebski napisał:

Dla Ciebie, Pan Izdebski. I skończ Waść, bo jesteś nudny i pwtarzalny.
EOT.


Jednak to, co pisał Hartus było prawdą... TY specjalnie w swoich postach starasz się na siłę wplatać nicki innych użytkowników (na ogół w kontekście negatywnym), żeby Ci potem odpisywano. Od tego momentu postaram się ignorować Twoje zaczepki.

Mówię NIE dla zaczepek i prowokacji zuchwałego P. Izdebskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:21, Janek_Izdebski napisał:

Dla Ciebie, Pan Izdebski. I skończ Waść, bo jesteś nudny i pwtarzalny.
EOT.

Każdy może pisać do Ciebie ''Izdebski'' bo masz to w nicku, trzeba było być mądrzejszym i nie wpisywać tu imienia i nazwiska, pretensje miej sam do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:26, NuuGGet napisał:

Każdy może pisać do Ciebie ''Izdebski'' bo masz to w nicku, trzeba było być
mądrzejszym i nie wpisywać tu imienia i nazwiska, pretensje miej sam do siebie.

Wałkowane to było dziesiątki razy. Mówiono TerrorHurtz''owi, żeby się zwracał po imieniu a on dalej swoje. Nawet modkowie zwracali uwagę, ale On jest nieroformowalny. Jakoś innym to nie sprawia problemu, tylko Jemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2013 o 16:40, Janek_Izdebski napisał:

Wałkowane to było dziesiątki razy. Mówiono TerrorHurtz''owi, żeby się zwracał po imieniu
a on dalej swoje. Nawet modkowie zwracali uwagę, ale On jest nieroformowalny. Jakoś innym
to nie sprawia problemu, tylko Jemu.

Ja też nie widzę w tym problemu, Ty się powinieneś dostosować a nie każdy dookoła. Każdy ma normalny nick, tylko Ty sobie wydziwiasz i wpisujesz imię i nazwisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:42, NuuGGet napisał:

Ja też nie widzę w tym problemu, Ty się powinieneś dostosować a nie każdy dookoła.
Każdy ma normalny nick, tylko Ty sobie wydziwiasz i wpisujesz imię i nazwisko.

Konto na Gramie pod tym nickiem mam od jesieni 2007 r. Na forum jestem stałym bywalcem od 2010 r. Wtedy jakoś nie było problemu, ani z kontem ani z forum - poza tym ten nick mam na wszystkich portalach z grami. :) W dobie FB, G+ i wszechobecnej inwigilacji pod jakimś innym nickiem i tak bym się pewnie długo nie ukrył. Ale to temat na inną dyskusję. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2013 o 16:50, Janek_Izdebski napisał:

Konto na Gramie pod tym nickiem mam od jesieni 2007 r. Na forum jestem stałym bywalcem
od 2010 r. Wtedy jakoś nie było problemu, ani z kontem ani z forum. :)

To jeśli tak Ci przeszkadza pisanie do Ciebie po nazwisku, to napisz do modów żeby Ci to nazwisku z nicku usunęli, taki to wielki problem? Przez takie głupoty ludzie bany/degrady dostają, z jakiej racji masz być tak wyjątkowy żeby specjalnie się dostosowywać do tego, że chciałeś sobie nazwisko w nicku wpisać? Dla mnie to nick jak nick, nie zamierzam się podporządkowywać pod Ciebie. Sorry, ale wkurzają mnie takie rzeczy, miej żal do siebie że nicku wymyślić nie potrafisz, a nie robisz awantury bo ktoś pisze ''Izdebski''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że liczy się także forma i ton wypowiedzi. Wspomniana wyżej osoba zazwyczaj zwracała się w sposób agresywny i napastliwy nierzadko używając sporej ilości wykrzykników. O to miałem największy żal. Jakoś ja oraz inni Gramowicze nie mają problemów ze zwracaniem się do siebie nawzajem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Izdebski spam attack. Nie rozumie ze ludzie maja go dosc jego postow w kazdym watku i sposobu pisania. Jak sie nie udzielal przez miesiac to od razu lepiej czytalo sie forum. A teraz znowu spamuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 16:40, Janek_Izdebski napisał:

ale On jest nieroformowalny.

Jaki?

Dnia 22.01.2013 o 16:40, Janek_Izdebski napisał:

Konto na Gramie pod tym nickiem mam od jesieni 2007 r. Na forum jestem stałym bywalcem od 2010 r.

No to kwestię tego portalu mamy omówioną. Facebooka też zrozumiem. A co z cdp.pl, YouTube, gazeta.pl, Google+, thewitcher.com i wielu innych, które wyskakują po wpisaniu "Janek Izdebski" w Google? Też się zagapiłeś? Pytam z ciekawości, bo o ile jednorazową wpadkę z nickiem potrafię zrozumieć, o tyle notoryczne błyszczenie swoim imieniem i nazwiskiem jak internet długi i szeroki przechodzi moje pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:07, Isildur napisał:

A ja mogę prosić o zaprzestanie przepychanek słownych? Moja cierpliwość powoli się wyczerpuje...

Wybacz, zabłądziłem w drodze na gramsajty. W tym momencie wychodzę o obiecuję nie wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:07, Isildur napisał:

A ja mogę prosić o zaprzestanie przepychanek słownych? Moja cierpliwość powoli się wyczerpuje...

To nie są żadne przepychanki, wszyscy po prostu próbujemy wmówić gościowi, że wrzucanie swojego imienia i nazwiska jako nick było po prostu głupie, wszelki żal o to że ktoś pisze do niego po nazwisku, może mieć tylko i wyłącznie do siebie.

A Ty Isildur, jak i reszta Moderatorów, nie powinniście karać kogoś za to że napisze do niego ''Izdebski'', taki ma nick, i ludzie mają prawo tak do niego pisać, sam tego chciał i nie powinien być jakoś specjalnie traktowany tylko dlatego że nie potrafi sobie wymyślić ksywki w internecie. Uważam że to z Waszej strony jest krzywdzące, każdy by chciał mieć fory u Modków, niech jedna osoba z powodu nicku nie będzie lepsza od reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować