Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2013 o 18:17, Sandro napisał:

Jaki?

Literówka. Miało być "niereformowalny."

Dnia 22.01.2013 o 18:17, Sandro napisał:

No to kwestię tego portalu mamy omówioną. Facebooka też zrozumiem. A co z cdp.pl, YouTube,
gazeta.pl, Google+, thewitcher.com i wielu innych, które wyskakują po wpisaniu "Janek
Izdebski" w Google? Też się zagapiłeś? Pytam z ciekawości, bo o ile jednorazową wpadkę
z nickiem potrafię zrozumieć, o tyle notoryczne błyszczenie swoim imieniem i nazwiskiem
jak internet długi i szeroki przechodzi moje pojęcie.

YT, G+ i pokrewne są przecież zintegrowane z Google i kontem Gmail (adres mailowy nie jest jednak tożsamy z moim nickiem tutaj). Na cdp.pl inni ludzie też się logują pod imieniem i nazwiskiem. Moim błędem było chyba to, że do wszystkich portali growych wybrałem jedną ksywkę. I to się teraz na mnie mści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:18, Sandro napisał:

Wybacz, zabłądziłem w drodze na gramsajty. W tym momencie wychodzę o obiecuję nie wracać
:)


Nie ma co wybaczać, bo nic nie zrobiłeś, ale niektórzy użytkownicy po prostu przesadzają ;)

EOT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:23, Isildur napisał:

A ktoś kogoś ukarał za to, że ktoś nazwał go po nazwisku? Bo nie widzę by ktoś karał
:)

Wybacz jeśli to nieprawda, opieram się na tym co napisał Janek_Izdebski: ''Wałkowane to było dziesiątki razy. Mówiono TerrorHurtz''owi, żeby się zwracał po imieniu a on dalej swoje. Nawet modkowie zwracali uwagę''

''Nawet modkowie zwracali uwagę'' - Może na wyrost napisałem karali, ale nawet takie upomnienia moim zdaniem nie powinny mieć miejsca, może się powtarzam ale nick to nick, mógł myśleć zamiast wpisywać swoje dane gdzie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie upominałem tamtego użytkownika by nie mówił po nazwisku tylko by przestał wyciągać spraw, ktróre nie powinny trafiać na forum :)

Nikt nikogo nie kara za posługiwanie się ksywką czy nazwiskiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:27, Isildur napisał:

Nikt nikogo nie kara za posługiwanie się ksywką czy nazwiskiem :)

W takim razie przepraszam, mój błąd, po prostu wywnioskowałem to wszystko z postów człowieka o którym mowa.

@RockstarGameBoy
Eeee.... Tu masz temat o L.A Noire: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49716&u=234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2013 o 18:28, RockstarGameBoy napisał:

> /ciach m-i/
Co myslicie o studiu Team Bondi o ich grze L.aNoire i nowej Whore of the Orient?piszcie
do mojego postu


To nie jest temat do dyskusji o tym studiu... Założyłeś nowy temat to proszę tam się wypowiadać...
Kolega wyżej podał linka: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=49716&u=234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że nick Janek_Izdebski to tylko nick. Nie obchodzi mnie jak ma naprawdę ma imię i nazwisko. Nie jesteśmy tego w stanie zweryfikować, a sugerowanie się nickiem, że faktycznie tak się nazywa niczego nie zmienia. Jesteśmy w internecie. To jest publiczne forum. Nikt nie wymaga tu podawania swoich danych personalnych. Dlatego nick, jakikolwiek, by on nie był, zawsze będzie nickiem. W tym przypadku nickiem jest "Janek_Izdebski". Nie widzę różnicy w napisaniu do niego Janek, Izdebski czy Janek_Izdebski, bo te trzy formy powinny być poprawne, bo zawierają się w jednym nicku.Jeżeli tak go boli mówienie po nazwisku,to cóż albo to uszanujemy albo nie. Nick jaki jest każdy widzi. Może pomoc kogoś z władz forumowanych spowoduje zmianę nicku na inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Isildur, pozwolisz że odniosę się ostatni raz do tego co pisze szanowny kolega NuGGet?

Nie mam pretensji, że ktoś pisze do mnie per "Janek_Izdebski". Jest tutaj jedna osoba, która występuje z imienia i nazwiska i jakoś nie ma z nią problemu.

Ja zwracałem tylko uwagę na formę i ton wypowiedzi. Po prostu nie życzę sobie zwracania do mnie w agesywny i napastliwy sposób tudzież z dodatkiem sporej ilości wykrzykników, a także zaczepki czy inne nieprzyjemne wycieczki osobiste. O to miałem największy żal. Podrkeślę, że jakoś z większością innych Gramowiczów nie mam problemów we wzajemnym zwracaniem się do siebie.

Natomiast, jak zauważył marksi85 problemem jest moja obecność w nad wyraz dużej ilości wątków oraz mój styl pisania. Postaram się wziąć mocniej do serca te uwagi i bardziej się pilnować podczas pisania komentarzy.

Ok?

@Kraju
Wolałbym, by się do mnie zwracano po imieniu, po prostu. :) Jak ktoś ma w nicku imię, to się zwracam do takiej osoby po imieniu - czasem dodam od siebie zroty typu "drogi", "szanowny". Owszem może to czasem zabrzmieć protekcjonalnie, ale nie zawsze tak jest. Pozdrawiam.

A teraz skupmy się na merytoryce, bo na forum jest naprawdę wiele ciekawszych tematów do rozmów niż moja skromna osoba. :)

EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chce żebyś zrozumiał jedno. Internet i forum = brak danych personalnych. Twój nick sugeruje, że to Twoje imię i nazwisko, którego używasz, na co dzień. Tutaj Twój nick brzmi "Janek_Izdebski". To jest pełna forma Twojego nicku. Rozłożenie go na czynniki pierwsze, czyli na "Janek" i "Izdebski" nie ma żadnego znacznie, bo to tylko nick. Ty nie denerwujesz się, że ktoś Ci mówi po nazwisko, Ty się wkurzasz, bo ktoś używa drugiego członu Twojego nicku. I, to jest złe podejście, bo to rodzi tego typu wymianę zdań, która jest bezsensowna. Naprawdę, nikogo nie interesuje Twoje imię i nazwisko. Na tym forum jesteś znany jako "Janek_Izdebski" co jest Twoim nickiem, a nie prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam świadomość tego, o czym piszesz. Jedni będą się do mnie zwracać po imieniu, inni używając całego nicka, jeszcze inni to zupełnie pominą jako zbędny element. Z osobami, z którymi już się jakiś czas wymienia opinie i uczestniczyło w wielu dyskusjach, nie ma takiego problemu - odpowiednia forma zwracania się będzie po prostu naturalna. Najważniejszy jest wzajemny szacunek i kultura wypowiedzi, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu marginalizujesz osoby, które będą używały drugiego członu Twojego nicku? To złe podejście. Większość ludzi zawsze będzie używać tylko pierwszego członu. Taka jest ludzka psychologia. Jest on krótszy i łatwiejszy. Dlatego mało, kto będzie pisał "Izdebski". Ale mogą się takie osoby pojawić, a jak sam piszesz, szacunek i kultura będzie zachowana. Ale czy na pewno ze wzajemnością? Nie, skoro zakładasz, że każdy, kto będzie się zwracał do Ciebie używając drugiego zwrotu Twojego nicku, jest wrogo nastawiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie wiem co Ci odpowiedzieć... Chyba mam już po prostu jakiś uraz w związku z używaniem przez innych samego drugiego członu, czyli samego nazwiska z powodu zaistniałych incydentów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o to, abyś nie powodował kłótni gdy ktoś zwróci się do Ciebie "Izdebski". Żebyś nie był z góry na taką osobę wrogo nastawiony. Pamiętaj, że w internecie i tu jesteś znany jako Janek_Izdebski, a nie Janek Izdebski. Uwierz, ale to różnica. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2013 o 15:49, Tyler_D napisał:

Ktoś wie za co poleciały degrady na Outlandera, Witchera i Peruna? Cokolwiek to interesujące.


Ciekawe, nawet nie wiedziałem, że coś takiego miało miejsce. Wulgaryzmy... http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=134&u=25750
Teoretycznie normalna kara za przewinienie, choć niby doświadczeni userzy to zrobili i to jest "niepojęte".

Outlandera degrada nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cokolwiek dziwne [ zwłaszcza jak na te osoby ] te degrady. Myślałem że to było coś bardziej ... subtelnego lub coś czym można byloby wywołać dobry flejmik. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2013 o 14:12, TerrorHurtz napisał:

Chciałem zgłosić skargę na jednego z moderatorów. Gdzie powinienem napisać?

Do szuflady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować