Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 13.03.2013 o 18:13, kuba9876543210 napisał:

> Można się dowiedzieć , za co dostałem degrada w dniu 16.05.2012 ?.

http://gramstaty.rob006.net/users/user/862540 ---> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=738&pid=9224

2 minuty szukania


Dzięki . Dostałem degrad''a za napisanie 4-ech postów, w przeciągu 4-ech godzin ,w których prosiłem o klucz do wersji beta. Echh ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem kilka degradów i ja się pytam ZA CO? Bo jeden, czy tam drugi SZCZENIAK poczuł trochę władzy i zaczął się sadzić? Zwróciłem się do użytkownika po nicku - dostałem ze 3-4 degrady. Napisałem, dlaczego PSP nie jest godne polecenia - kolejny degrad. Tak właśnie wygląda załoga moderatorów... menele. Dodatkowo nadużywają swoich praw. Może z wyjątkiem Karharota, ale taki Isildur to się drugi Wojman zrobił. A wiadomo, kim był Wojman - niesamowitym wszarzem, odreagującym na forum swoje życiowe porażki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pojmujesz elementarnych zasad dyskusji na forum, netykiety, obrzucasz wyzwiskami każdego, kto nie pozwala Ci panoszyć się z chamstwem, i jeszcze usiłujesz robić z siebie ofiarę w wątku zdegradowanych...

Koniec imprezy. BAN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym się odwołać od degrada z dnia 18.04.2014 godziny 13:48, dostałem go za wypowiedzi w wątku http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93338&u=10#end i chcę się dowiedzieć w jaki sposób aż tak bardzo złamałem regulamin że dostałem aż -3 degrada, będę wdzięczny jeśli ktoś (kompetentna osoba, najlepiej konsul albo modek ) wyjaśni mi to. Pozdrawiam i wesołych świat. Moim zdaniem nie ublizyłem jakoś osobie której odpisywałem, tylko prowadziłem normalną dyskusję by zasłużyć na tak surową karę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mógłbyś trochę grzeczniej napisać... -3 bym Ci nie dał, ale ostrzeżenie, albo -1 pewnie tak, zależnie od Twojej historii. Generalnie prosta zasada- nie patrz na innych, patrz na siebie i pisz po ludzku i bez chamstwa. Z argumentami w stylu "on mnie może obrażać, a ja jego nie?" nie masz tu czego szukać. Zanim coś napiszesz, to zastanów się czy sam byś chciał, żeby ktoś tak z Tobą toczył dyskusję. No i tyle :)

Z doświadczenia Ci powiem, że raczej odwołanie nie przyniesie rezultatu- ale możesz próbować, napisz do modów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 14:22, Budo napisał:

Z doświadczenia Ci powiem, że raczej odwołanie nie przyniesie rezultatu- ale możesz próbować,
napisz do modów.

Spróbuję napisać może coś pomoże, bo no trochę zbyt surowa kara jakby nie było, moja historia nie jest usłana różami na tym forum ale nie jestem tak bezczelny jak choćby dla przykładu użytkownik ogame_Fan z takiego GoL''a który ciska od debili, moronów i życiowych nieudaczników czy ocenia mnie a nie moje posty ;<. Dzięki za rade ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak by to napisać ... tutaj lepiej czasami zamiast odpowiadać na czyjeś, nawet obraźliwe, posty, po prostu dać sobie spokój. Ranga aż tak bardzo ważna nie jest, gorzej z banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem nieco inaczej - za całokształt twórczości raczej. Nie raz Twoje wypowiedzi są nacechowane dość emocjonalnie (w negatywnym tego słowa znaczeniu) w stosunku do graczy konsolowych. I zapewne za to, po dłuższych obserwacjach, taką nagrodę otrzymałeś. Dodatkowo zapewne w kartotece już wcześniej miałeś jakieś przewinienia, więc dlatego ta kara jest tak surowa, bo gdyby to było pierwsze tego typu wykroczenie skończyłoby się na ostrzeżeniu lub też degradzie -1.

Możesz tego nie widzieć, ale często dosyć Twoje wypowiedzi są właśnie w takim stylu i nie mówię tego na złość czy też czegoś podobnego. Po prostu szanować trzeba każdego gracza, a forum jest miejscem wypowiadania się wielu. I jeszcze jedno - jeśli ktoś by w stosunku do Ciebie źle się wyrażał bądź też czułbyś się postami danego usera urażony wystarczy zgłosić takowy do moderacji i nie bawić się w podobne wymiany zdań, bo to do niczego nie prowadzi. Prędzej dostanie się karę wyższą niż osoba, która faktycznie zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 14:41, Muradin_07 napisał:

Możesz tego nie widzieć, ale często dosyć Twoje wypowiedzi są właśnie w takim stylu i
nie mówię tego na złość czy też czegoś podobnego. Po prostu szanować trzeba każdego gracza,
a forum jest miejscem wypowiadania się wielu. I jeszcze jedno - jeśli ktoś by w stosunku
do Ciebie źle się wyrażał bądź też czułbyś się postami danego usera urażony wystarczy
zgłosić takowy do moderacji i nie bawić się w podobne wymiany zdań, bo to do niczego
nie prowadzi. Prędzej dostanie się karę wyższą niż osoba, która faktycznie zaczęła.

Dzięki za wyjąsnienie, napisałem do moderatorów maila może coś da do tego kilkukrotnie, faktycznie olewałem takich ludzi jak diabolicus zaczepiających, i hmm z miernym skutkiem niestety ;<. Ale tak czy siak nawet mimo moich przewinień nie jest to aż tak mocne przewinienie by skończyło się -3 aż. Co do konsolowców no cóż, niektóre posty ich odbieram bardzo złośliwie, może niesłusznie ale takie mi się wydają stąd taka reakcja, może napisać że mam kompleksy czy coś ale zapewniam Cię że nic takiego nie stwierdzono u mnie ;>.

Axuwax Fakt nie jest najważniejsza, ale jak się dostaje moim zdaniem niesłusznei tak wysoką karę nie jest to przyjemne, a z czymś takim mam złe przeżycia na forum GoL''a w którym osoba która zaczęła dostawała niższa albo w ogóle karę niż np ja ;<. Jeszcze teraz poczekam na odpowiedź moderatorów na maila i zobaczę co oni zadecydują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego nie mówię, że tak jest. Po prostu raczej Moderatorzy nie dają tak poważnych nagród za darmo (nie biorę pod uwagę niedawnych problemów) i akurat wytłumaczenie Isildura było dość jasne do zrozumienia. Moderatorzy, jeśli wcześniej pojawiły się ostrzeżenia czy też degrady, mogą dać wyższą karę dla porządku. Jeszcze do tego pojawiły się wulgaryzmy w Twojej wypowiedzi. Więc uzasadnienie jest dla takowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 14:59, Muradin_07 napisał:

Dlatego nie mówię, że tak jest. Po prostu raczej Moderatorzy nie dają tak poważnych nagród
za darmo (nie biorę pod uwagę niedawnych problemów) i akurat wytłumaczenie Isildura było
dość jasne do zrozumienia. Moderatorzy, jeśli wcześniej pojawiły się ostrzeżenia czy
też degrady, mogą dać wyższą karę dla porządku. Jeszcze do tego pojawiły się wulgaryzmy
w Twojej wypowiedzi. Więc uzasadnienie jest dla takowej.

No cóż jeśli nie zmienią deyczji to trudno, świat się nie załamie ale może coś da się zdziałać :). Bo forum nie jest moim zyciem, broń Boże ale jednak zalezy mi na statusie który wypracowałem i szkoda go stracić przez zatarg z innym użytkownikiem ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-1 za obrażanie rozmówcy, który swoja drogą miał całkowitą rację.
-1 za spamowanie i pisanie postów niedotyczących tematu. IMO jedyny względnie wątpliwy temat, dlatego że jeśli za każdego posta nie na temat dostałbyś degrada, to zostałbyś zbanowany po jakichś pierwszych 10 postach, jakie tu napisałeś - dlatego że pisanie nie na temat i pecetowe stękanie, to 90% Twoich postów w komentarzach pod newsami. Nie umiesz pisać na temat? To świadczy tylko o Tobie.
-1 za recydywę.
Razem -3. Nagroda totalnie słuszna i nie rób z siebie ofiary. A argumentacja "a bo na GoLu to coś tam" to poziom poniżej dna, także daruj sobie. Diabolicus napisał ci prawdę i zrobił to skutecznie, ale bez inwektyw. Ty jak widać nie umiałeś mu odpowiedzieć, więc uciekłeś w wycieczki osobiste. Jeżeli tylko na to cię stać, to ponownie - świadczy to o tobie tylko. A prawda jest taka, że jesteś kłótliwym internetowym prowokatorem, który dziesiątki razy został przyłapany na udzielaniu się bez znajomości tematu, wciskaniu ciemnoty, zaprzeczaniu samemu sobie czy zwykłym kłamstwie.
Ale tacy jak ty nigdy się nie uczą, także nie spodziewam się, że przemyślisz sprawę i choć trochę się ogarniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 gdzie ja go obraziłem?
Po 2 gdzie ja niby pisałem i spamowałem? Spam to pisanie tej samej treści nie związanej z tematem wielokrotnie.
Po 3 Jaką recydywę człowieku, normalnie do niego napisałem, nie jednokrotnie podważył moja inteligencję pisząc wprost że jestem "głupi" i co dostał jakąś karę? Nie. Poza tym nie wierzysz w zmianę charakteru ludzi? Trudno, napisałem do moderatorów i jeśli nie zmienią decyzji trudno, płakac nie będę i w depresję nie zapadnę. A to że pisze o GoL''u pogrążając tamto forum to chyba niczym złym nie jest, i to nie jest poziom poniżej dna. Diabolicus pisał prawdę, tak samo jak pod recenzją Diablo? Przepraszam ale zdanie takich ludzi jest dla mnie mało wiarygodne, wiec nic dziwnego że się z nim wykłócałem, a już na pewno nie wjechałem mu tak bardzo na osobiste uczucia bym dostał aż -3 i uważam ten degrad za niesłuszny, a gdy napisałem do Isildura dlaczego tak wysoki nie dostałem odpowiedzi wiec dla mnie brak wyjaśnienia= bezpodstawna kara ;).

A właśnie i mam drugą sprawę jeszcze, jakieś 2 tygodnie pisała do mnie osoba podająca sie za moderatora forum bodajże Isildur i chciałbym wiedzieć czy ktoś sobie jaja robił czy faktycznie pisał ten moderator, na gg. Było to dokładnie 6 kwietnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 15:26, Eternal101 napisał:

A właśnie i mam drugą sprawę jeszcze, jakieś 2 tygodnie pisała do mnie osoba podająca
sie za moderatora forum bodajże Isildur i chciałbym wiedzieć czy ktoś sobie jaja robił
czy faktycznie pisał ten moderator, na gg. Było to dokładnie 6 kwietnia.


Nie korzystam z gg od roku więc nie jest możliwe bym do Ciebie pisał.

I nie kłam, że nie udzieliłem Tobie odpowiedzi, bo w wątku w poście którym karałem dałem Tobie wyjaśnienie za co dostałeś, poza tym od wyjaśnień jest droga mailowa, którą później zastosowałeś i odpowiedziałem na tego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 15:26, Eternal101 napisał:

Po 1 gdzie ja go obraziłem?


"Radzę ci cofnąć się do podstawówki" itd. 3/4 wypowiedzi to inwektywy nie odnoszące się do meritum. Nadal mi nie odpowiedziałeś, ale cóż, nawet nie chce mi się z tobą użerać.

Dnia 18.04.2014 o 15:26, Eternal101 napisał:

Po 2 gdzie ja niby pisałem i spamowałem? Spam to pisanie tej samej treści nie związanej
z tematem wielokrotnie.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93338&pid=2
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90617&pid=9
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90959&pid=4
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=93154&pid=2
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90629&pid=4
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=90404&pid=5
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=89143&pid=5

?

Dnia 18.04.2014 o 15:26, Eternal101 napisał:

Po 3 Jaką recydywę człowieku, normalnie do niego napisałem,


Sprawdź sobie w słowniku co to znaczy recydywa, popatrz na historię swoich degradów i wyciągnij wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok dostałem maila, po za tym zapytałem się o pkt regulaminu a na to nie odpowiedziałeś, ale nie ważne, wyjaśniłeś w mailu. Co do gg w takim razie ktoś chamsko się podszył pod Ciebie, więc nastepnym razem oleje tego osobnika.

Diabolicus

"nawet nie chce mi się z tobą użerać." I vice versa, dlatego Ci już nie odpisywałem bo mam najzwyczajniej dość .

Nie muszę sprawdzać w słowniku tak oczywistych słów i wiem co ono znaczy i nadal nie widzę tam recydywy no ale cóż.

Co do GTA hmm może przesadziłęm i faktycznie wyszedłem na płaczącego ale i tak nie zmienia faktu że to co robi Rockstar jest wredne i że nie szanuje na równi każdej platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 15:50, Eternal101 napisał:

Diabolicus

"nawet nie chce mi się z tobą użerać." I vice versa.


No cóż, skoro nie potrafisz odnieść się do logicznych argumentów i dowodów... Podałem ci konkretne linki, także nie udawaj że nic się nie wydarzyło i nie zgrywaj wielkiego poszkodowanego.

Dnia 18.04.2014 o 15:50, Eternal101 napisał:

Nie muszę sprawdzać w słowniku tak oczywistych słów i wiem co ono znaczy i nadal nie
widzę tam recydywy no ale cóż.


Czyli nie, nie wiesz co to znaczy, przynajmniej nie udawaj.

«ponowne popełnienie przestępstwa [dop. wykroczenia/złamania regulaminu] przez osobę już karaną»

http://gramstaty.rob006.net/users/user/215054 - historia degradów. NADAL nie rozumiesz jak w tym kontekście rozumieć recydywę?

Tyle z mojej strony, wesołych świąt. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 16:00, Diabolicus napisał:

No cóż, skoro nie potrafisz odnieść się do logicznych argumentów i dowodów... Podałem
ci konkretne linki, także nie udawaj że nic się nie wydarzyło i nie zgrywaj wielkiego
poszkodowanego.

No skoro ty nie rozumiesz tego co napisałem to po co mam dalej prowadzić debatę? Dla mnie szkoda czasu i twojego i mojego. Co do robienia poszkodowanego, no sorry jeśli jedna osoba za recydywę dostaje -2 a druga -3 to jestem w tej chwili poszkodowany proste, inaczej bym się nie wykłócał, uwierz mi że o degrady czy inne tego typu rzeczy mało kiedy się wykłócam.

Dnia 18.04.2014 o 16:00, Diabolicus napisał:

Czyli nie, nie wiesz co to znaczy, przynajmniej nie udawaj. Uważasz mnie za niepoczytalnego i nie wiedzącego jakie pojęcia znam a jakie nie, w szkole jak i rodzice dobrze mnie wyedukowali ;>.
«ponowne popełnienie przestępstwa [dop. wykroczenia/złamania regulaminu] przez osobę
już karaną»

Przecież napisałem że znam to pojęcie więc nie wiem po co objaśniasz?

Dnia 18.04.2014 o 16:00, Diabolicus napisał:

http://gramstaty.rob006.net/users/user/215054 - historia degradów. NADAL nie rozumiesz
jak w tym kontekście rozumieć recydywę?
Tyle z mojej strony, wesołych świąt. :D

Hmm z tego co wiem to był jeszcze jeden użytkownik z podobną kartoteką i po -3 nie dostawał, najwięcej bodajże -2 dostał, więc... Wesołych ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować