Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 18.04.2014 o 16:09, Eternal101 napisał:

No skoro ty nie rozumiesz tego co napisałem to po co mam dalej prowadzić debatę? Dla
mnie szkoda czasu i twojego i mojego.


I tak wygląda każda wymiana zdań z tobą, pisanie dla samej sztuki pisania z twojej strony.

Odpowiedziałem prosto na proste pytania, nie było w nich NIC wymagającego głębszej refleksji. Pytałeś w której części posta mnie obraziłeś - podałem ją. Pytałeś "gdzie niby spamowałeś" - podałem linki. Odnieś się do tego, albo udowodnij że nie zrozumiałem i nie marnuj mojego czasu.

Dnia 18.04.2014 o 16:09, Eternal101 napisał:

Hmm z tego co wiem to był jeszcze jeden użytkownik z podobną kartoteką i po -3 nie dostawał,
najwięcej bodajże -2 dostał, więc...


...

@Siriondel wyjaśnił ci prosto dlaczego -3, a nie -2 czy -15.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2014 o 16:19, Diabolicus napisał:

I tak wygląda każda wymiana zdań z tobą, pisanie dla samej sztuki pisania z twojej strony.
Odpowiedziałem prosto na proste pytania, nie było w nich NIC wymagającego głębszej refleksji.
Pytałeś w której części posta mnie obraziłeś - podałem ją. Pytałeś "gdzie niby spamowałeś"
- podałem linki. Odnieś się do tego, albo udowodnij że nie zrozumiałem i nie marnuj mojego
czasu.

Odpowiedziałem Ci przecież że z tym o GTA się faktycznie zgadzam ale z tym że Cię obraziłem nie i tyle, więc degrad maksymalnie -2 powinien być a nie -3
1 za recydywę
2 za spam
proste i logiczne jak Volkanie ze Star Treka. Po 2 nie marnuje twojego czasu, próbuję dyskutować ale tym zdaniem dajesz kolejny dowód na to że to ja tracę czas na dyskusję z Tobą ;<, i jeśli liczysz na to że przyznam Ci rację że obraziłem Cię tak że zasługuję na degrad to się nie doczekasz.

Dnia 18.04.2014 o 16:19, Diabolicus napisał:

@Siriondel wyjaśnił ci prosto dlaczego -3, a nie -2 czy -15.

Człowieku powiem wprost, czy ty uważasz mnie za debila nie oczytanego? Przecież umiem czytać co ktoś do mnie pisze... Szczególnie że wyświetlają się tematy w których mi ktoś odpowiedział na głównej a w samym temacie obok mam napisane "!odp:" na czerwono ;>. Ehh i taka gadka z tobą ja pisze jedno ty drugie, nawet nie wiesz o jakiej osobie piszę, jakie przewinienia masz ale zawsze uznajesz że moja wina jest GŁĘBSZA.

I wesołych oraz EoT.

Axuwax Dla mnie nie, ale diabolicus liczy że mu przyznam 100% rację, a takowej się nie doczeka tyle z mojej strony. I mam wrażenie że próbuję mnie sprowokować bym dostał kolejny degrad z resztą po dzisiejszym degradzie mu się udało niestety ;<. Musze zmienić charakter i nie dawać się takim jak on prowokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 15:58, Dared00 napisał:

> Moglby ktos wrzucic linka do mojego degrada, bo nawet nie wiem za co go dostalem?

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96012&u=36


Dzieki.

To teraz moderator jakis niech mi powie jak to sie dzieje ze dostalem za tamten temat ostrzezenie 3 dni temu. A dzisiaj degrada? Ja wiem ze czlowiek nie krowa i zdanie moze zmienic, ale jednak chcialbym wiedziec co, jak i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 16:01, TigerXP napisał:

To teraz moderator jakis niech mi powie jak to sie dzieje ze dostalem za tamten temat
ostrzezenie 3 dni temu. A dzisiaj degrada? Ja wiem ze czlowiek nie krowa i zdanie moze
zmienic, ale jednak chcialbym wiedziec co, jak i dlaczego?


Już śpieszę z wyjaśnieniami.

Dałem Wam wszystkim ostrzeżenie, ale potem podkusiło mnie, żeby zajrzeć w Waszą historię i stąd zmiana "wyroku". Trwało to mniej niż pięć minut, cóż błąd początkującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 16:01, TigerXP napisał:

To teraz moderator jakis niech mi powie jak to sie dzieje ze dostalem za tamten temat
ostrzezenie 3 dni temu. A dzisiaj degrada? Ja wiem ze czlowiek nie krowa i zdanie moze
zmienic, ale jednak chcialbym wiedziec co, jak i dlaczego?

Ja tam nie widzę ostrzeżenia tylko Degrada, ostrzeżenie dostał Piotrek K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 16:11, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Dałem Wam wszystkim ostrzeżenie, ale potem podkusiło mnie, żeby zajrzeć w Waszą historię
i stąd zmiana "wyroku". Trwało to mniej niż pięć minut, cóż błąd początkującego.


Dobra dobra, juz nie sciemniaj ze 5 minut, bo jakby tyle trwalo to bym nawet nie zauwazyl tego ostrzezenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 16:16, TigerXP napisał:

Dobra dobra, juz nie sciemniaj ze 5 minut, bo jakby tyle trwalo to bym nawet nie zauwazyl
tego ostrzezenia :)


Zauważ, że post był "edytowany" tradycyjnie, a nie za pomocą narzędzi moderatorskich. Więc nie mogło to trwać dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 18:03, Piotrek_K napisał:

Pacz, to juz nawet pozartowac nie mozna ;). Ehh... dobrze, ze Kacik Zdegradowanych mam
podpiety, bo inaczej bym sie nie dowiedzial ;)


To wszystko przez Ciebie :D
A tak serio to mam wrazenie ze "nowi" staraja sobie wyrobic posluch, tylko nie tak jak powinni.

Za kłótnie, offtop i zbędne dyskusje.

To ktos tam sie klocil? :) I czy przypadkiem offtop = zbedna dyskusja? Oni chyba porzadnego offtopu nie widzieli ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To chyba była pierwsza interwencja jednego z nowych Modków z prawdziwego zdarzenia. ;) A tak poza tym, to jestem nieco zszokowany banem dla kodiego. Rozumiem, faktycznie pisał nie na temat i niedawno dostał degrada -2, ale tak od razu walić banem... Trochę mi go szkoda, bo kiedyś z nim pisałem w różnych tematach i wydawał się być spoko. Tigera tak dobrze nie znam, więc nie mogę się o nim wypowiedzieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 18:47, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Nie chcę wdawać się w dyskusję

Od tego jest ten temat, by o tym dyskutować. ;)

Dnia 24.09.2014 o 18:47, Alexei_Kaumanavardze napisał:

Chciałem dać ostrzeżenia, ale recydywa to recydywa i tyle.

Nie chcę ingerować w decyzje moderatorskie, ale mogłeś chociaż dać degrada i ewentualnie zagrozić banem, jeśli sytuacja się powtórzy. Takie coś na pewno by poskutkowało, no chyba, że chciałby zostać zbanowany. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 18:53, Prince_Miki napisał:

Nie chcę ingerować w decyzje moderatorskie, ale mogłeś chociaż dać degrada i ewentualnie
zagrozić banem, jeśli sytuacja się powtórzy. Takie coś na pewno by poskutkowało, no chyba,
że chciałby zostać zbanowany. ;)


Proszę nie mówić co ma robić Moderator. Moderator posiada do tego kompetencje oraz widzi, wpisy innych moderatorów, więc ma większy wgląd niż Ty i wie jaką decyzje ma podjąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 18:53, Prince_Miki napisał:

> Nie chcę wdawać się w dyskusję
Od tego jest ten temat, by o tym dyskutować. ;)

Ekhem, regulamin:

Decyzje Moderatorów lub Pracowników gram.pl dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi, są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą gram.pl oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 19:03, Dared00 napisał:

Decyzje Moderatorów lub Pracowników gram.pl dotyczące Użytkownika bądź jego wypowiedzi,
są kwestią wyłącznie pomiędzy firmą gram.pl oraz tym Użytkownikiem i nie podlegają dyskusji
na gram.pl.


To po co jest ten temat? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować