Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 24.09.2014 o 19:04, TigerXP napisał:

To po co jest ten temat? :)

Żeby inni mogli napisać jak bardzo Ci współczują. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą nie żebym się czepiał - ale gwoli ścisłości to sam twój nick szanowny moderatorze zasługuje na ostrzeżenie [za mniej "hmm jak to ująć, może "wydumane" nicki ludzie dostawali nawet bany] - tu pojawia się znów maksyma "Quis custodiet ipsos custodes?".
Ale to tak abstrahując nieco od tematu ostatnich degradów znienacka :) [tak tak - wiem, ze temat średnio na temat ^^]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 19:13, Prince_Miki napisał:

Do dyskusji na temat degradów i wyjaśnienia, dlaczego zostało się zdegradowanym. Też
nie rozumiem tego posta Dareda, bo przecież w tym temacie dyskutuje się o tym.


Ale Moderator nie ma obowiązku się tłumaczyć w wątku, do tego służy formularz, w przypiętym poście masz do niego odnośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak "pól żartem pół serio" napisałem ^^.

Aczkolwiek ma sprawę dosyć poważną, trochę nie na ten watek ale skoro już dyskutujemy : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96338&pid=9

Użytkownik tutaj dostaje od ciebie bana.. za nic.
Post zgłosiłem z wyjaśnieniem bo to co się tam wydarzyło zakrawa na absurd. Gość pisze, ze EA wygaduje bzdury wciskając nam kit, że bugi w grze to zabezpieczenie antypirackie i występują u piratów, podaje tu argument iż do fify 15 nie ma jeszcze cracka [bo nie ma, gra nie została jeszcze złamana] i dostaje za to bana.
Idąc dalej - trzeba by zbanować całe forum za dyskusje o piractwie np o jego wpływie na branże. Paranoja drodzy panowie, paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 19:01, Isildur napisał:

Proszę nie mówić co ma robić Moderator.


Ale on nie mówi co ma robić, ale co może zrobić. To istotna różnica - czytamy dokładnie. ;)

@Pietro87
Przecież słowo "cr*ck" od dawna jest na liście słów zakazanych, dla których kontekst nie jest istotny, liczy się tylko fakt użycia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 19:26, rob006 napisał:

Przecież słowo "cr*ck" od dawna jest na liście słów zakazanych

Bo to zue słowo - nie dość że piractwo, to jeszcze narkomania. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2014 o 19:26, rob006 napisał:

@Pietro87
Przecież słowo "cr*ck" od dawna jest na liście słów zakazanych, dla których kontekst
nie jest istotny, liczy się tylko fakt użycia. :D


+1 =)
Pomyłki "świeżej krwi" się zdarzają, tego się raczej nie da uniknąć - ot rzucił mi się tylko w oczy strasznie absurd sytuacji. Aczkolwiek minimalne usprawiedliwienie to fakt, że zbanowany user chyba nie zna istnienia interpunkcji i wali posta jednym zdaniem [do tego nawet z interpunkcja to dosyć chaotycznie gość pisze]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, musiałem przeczytać kilkakrotnie tego posta, by gościa zrozumieć. A tak apropos to moim zdaniem dobry Moderator na słowo "crack" powinien reagować umysłem, a nie sercem, czyli czytać dokładnie o co komuś w danym poście chodzi. Nie twierdzę, że Alexei_Kaumanavardze źle moderuje, tylko po prostu musi się jeszcze trochę "podszkolić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 19:52, Prince_Miki napisał:

Nie twierdzę, że Alexei_Kaumanavardze
źle moderuje, tylko po prostu musi się jeszcze trochę "podszkolić".

Ja tam mu wybaczam ;d Koleś tak to napisał, że po pierwszym przeczytaniu nie ma absolutnej żadnej szansy na to, żeby dobrze go zrozumieć. Fakt nowi moderatorzy muszą się oczywiście podszkolić , ale myśle jednak, że jak ktoś pisze coś na tym forum, to powinien znać choćby podstawowe zasady interpunkcji, składni zdań itd. Nie mówię, że sam nie robię błędów, ale myślę, że jednak moje wypociny są przynajmniej zrozumiałe ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, teraz ja dołączam do klubu. Dostałem "nagrodę" za niekulturalne obchodzenie się ze świętym katolickim, podczas wyjaśniania technicznych aspektów handlu powietrzem w słoiku ...o ile dobrze zrozumiałem moderatora. Nie było wulgaryzmów, sprośnych aluzji itp - musicie mi uwierzyć na słowo, bo tekst dosięgły je nożyce cenzora (najwyraźniej bluźnierstwo było zbyt harcore).

PS Dostanę jakiś certyfikat członkostwa czy wystarczy sam degrad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie widzę nic obraźliwego w Twoim poście. Niestety, nie wszyscy Moderatorzy mają poczucie humoru i trzeba mieć to na uwadzę, gdyż może się to skończyć degradem, czyli tak, jak w Twoim przypadku. Szczerze mówiąc, to byłem nieco zszkowany jak zobaczyłem, że obniżono Ci rangę, bo za cholerę bym nie wpadł na to, że za takie coś już można zostać "nagrodzonym".

EDIT: Osobiście uważam, że JP II to wielki człowiek, ale przecież nie było tam nic obraźliwego. A tam poza tym, to było to napisane w Kwasach, czyli w temacie tylko dla "człeków" z poczuciem humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 23:15, zadymek napisał:

Nie było wulgaryzmów, sprośnych aluzji itp - musicie mi uwierzyć na słowo, bo tekst dosięgły je nożyce cenzora
(najwyraźniej bluźnierstwo było zbyt harcore).


Moim zdaniem "sugerowanie", że papież jarał trawkę (bo z tego co pamiętam to było tam cos właśnie o tym) jest trochę nie na miejscu - zaznaczam, że jestem ateistą :D - i jakbym miał sposobność to dałbym Ci przynajmniej ostrzeżenie. No, ale...różnie można twoją wypowiedź interpretować więc xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 23:15, zadymek napisał:

PS Dostanę jakiś certyfikat członkostwa czy wystarczy sam degrad?

Dziwne, że bana ne dostałeś. W końcu powiedzenie złego słowa o papieżu to gorzej niż zabicie czyjejś matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2014 o 23:15, zadymek napisał:

OK, teraz ja dołączam do klubu. Dostałem "nagrodę" za niekulturalne obchodzenie się ze
świętym katolickim, podczas wyjaśniania technicznych aspektów handlu powietrzem w słoiku
...o ile dobrze zrozumiałem moderatora. Nie było wulgaryzmów, sprośnych aluzji itp -
musicie mi uwierzyć na słowo, bo tekst dosięgły je nożyce cenzora (najwyraźniej bluźnierstwo
było zbyt harcore).

PS Dostanę jakiś certyfikat członkostwa czy wystarczy sam degrad?

Podasz link do tego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 13:42, Manigoldo napisał:

Podasz link do tego posta?

Post Zadymka jest ocenzurowany, ale moderator zacytował ten tekst :D http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=61844 żeby jednak zrozumiec ocb musisz pzeczytać wcześniejsze posty w kwasach

Samo z siebie na degrada nie zasługiwało, ale z "podsumowania" Ricka wynika, że były już wcześniej jakieś ostrzeżenia itp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 13:50, Traitor napisał:

Samo z siebie na degrada nie zasługiwało, ale z "podsumowania" Ricka wynika, że były
już wcześniej jakieś ostrzeżenia itp :D

Ja się dziwię, ze w ogóle na coś zasługiwało. Na forum regularnie jeździ się równo po znanych personach, Adolf H. Donald T., Aleksander K., George W.B czy nawet sam Jahwe; ale najwyraźniej to "papież Polak" zasługuje na szczególną ochronę.

BTW Osobiście KW mi powiewa jak autorytet moralny, wręcz przeciwnie: wiele złego mógłbym mu zarzucić -niemniej nikt na mnie kwitów nie wygrzebie, bo w życiu złego słowa na niego nie napisałem, ot "zabijam" go obojętnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować