Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2014 o 14:33, zadymek napisał:

Ja się dziwię, ze w ogóle na coś zasługiwało. Na forum regularnie jeździ się równo po
znanych personach, Adolf H. Donald T., Aleksander K., George W.B czy nawet sam Jahwe; ; ale najwyraźniej to "papież Polak" zasługuje na szczególną ochronę.

No ostatnio ktoś dostal bodajże -3 za celowe przekrecenie nazwiska prezydenta, wiec to nie jest tak, że czepiają się tylko o papieża Polaka ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polać mu! Nie zasługiwał ten post na degrad czy coś. Poczytałem trochę postów no i... zgadzam się. Jeśli merytorycznie nawet skrytykuje się pontyfikat Jana Pawła II, to kara. Jak się obrazi premiera/prezydenta USA/boga żydowskiego/kogokolwiek to w sumie takie tam żarciki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 15:00, Manigoldo napisał:

Polać mu! Nie zasługiwał ten post na degrad czy coś. Poczytałem trochę postów no i...
zgadzam się. Jeśli merytorycznie nawet skrytykuje się pontyfikat Jana Pawła II, to kara.
Jak się obrazi premiera/prezydenta USA/boga żydowskiego/kogokolwiek to w sumie takie
tam żarciki...


Nie widzę byś miał pod ksywką napis Moderator, więc proszę pozostaw nam ocenę czy post zasługiwał na interwencję czy nie. Krytyki nikt nie zabrania, ale sugerowanie czegoś to inna sprawa, nawet w formie żartu może kogoś urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 15:05, Isildur napisał:

Nie widzę byś miał pod ksywką napis Moderator, więc proszę pozostaw nam ocenę czy post
zasługiwał na interwencję czy nie. Krytyki nikt nie zabrania, ale sugerowanie czegoś
to inna sprawa, nawet w formie żartu może kogoś urazić.


A to juz nie mozna miec wlasnego zdania czy cos zasluguje na degrada, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 15:36, TigerXP napisał:

A to juz nie mozna miec wlasnego zdania czy cos zasluguje na degrada, czy nie?


Możesz mieć tak długo aż się do niego nie przyznajesz lub twoje zdanie jest zgodne ze zdaniem moderatorów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 15:40, rob006 napisał:

Możesz mieć tak długo aż się do niego nie przyznajesz lub twoje zdanie jest zgodne ze
zdaniem moderatorów. :D


No popatrz, tyle lat na tym forum, a czlowiek caly czas sie dowiaduje nowych rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 15:36, TigerXP napisał:

A to juz nie mozna miec wlasnego zdania czy cos zasluguje na degrada, czy nie?


Można, ale popatrz na to z innej strony przychodzi sobie osoba X i dostaje degrada za przykładowo wyśmiewanie innej osoby. Ta osoba pisze w temacie o zdegradowanych, że niesłusznie została ukarana i się z tym nie zgadza. Pomijam fakt, że z tym powinna użyć formularza, ale nie w tym rzecz, chodzi mi o to, że wpada użytkownik Y do tego tematu i kwestionuje decyzje Moderatora mówiąc, że to tylko były żarty. Nie uważasz, że jeśli nie zna się całej treści posta, bo Moderator ocenzurował większą treść, to czy można mieć zdanie na ten temat? Myślę, że osoba posiadająca opcje obejrzenia historii modyfikacji posta oraz wejścia w kartę użytkownika ma większe kompetencje do tego?

Powtarzam, nie wszystkie żarty są fajne, niektóre wręcz mogą kogoś urazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 24.09.2014 o 19:36, Pietro87 napisał:

Pomyłki "świeżej krwi" się zdarzają, tego się raczej nie da uniknąć - ot rzucił mi się
tylko w oczy strasznie absurd sytuacji.


^^ Ja zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że młodzi i nieopierzeni "nie wytrzymują ciśnienia" w związku z władzą jaką dostali w swoje ręce. Coś jak w eksperymencie Zimbardo ze "strażnikami" i "więźniami", który to eksperyment szybko zresztą przerwano, żeby ci pierwsi nie pozabijali tych drugich.

Przeglądam sobie kto dostał ostatnio degrada i bana i jestem w lekkim szoku. Ban dla kodiego... kompletnie z... czapy. Ostrzeżenie dla Piotrka, degrad dla zadymka i TigeraXp. Za tym ostatnim nie przepadam specjalnie (sorry Tiger ;-)), ale rozsądek nakazuje mi się wznieść ponad podziały i stwierdzić, że tego degrada dostał... za nic.

No cóż - mam nadzieję, że młodzi się jednak "wyrobią", bo inaczej to trochę strach pisać.

ps. A w tym wątku wpisuje się, bo swego czasu wyłapałem degrady za wulgaryzmy. Słuszne, ale wstydu nie ma - czasem sytuacja wymaga żeby rzucić mięsem ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 15:53, Isildur napisał:

Nie uważasz, że jeśli nie zna się
całej treści posta, bo Moderator ocenzurował większą treść, to czy można mieć zdanie
na ten temat?


Można mieć zdanie na każdy temat. Mamy nawet na forum zagorzałego zwolennika (a możliwe że nawet i twórcy!) teorii, że musisz mieć zdanie na każdy temat.
Poza tym mod dobrodusznie zacytował ocenzurowany fragment, więc chyba znamy całą treść posta. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:05, rob006 napisał:

Poza tym mod dobrodusznie zacytował ocenzurowany fragment, więc chyba znamy całą treść
posta. ;)


Ale nie jest to pełny cytat z tego co widziałem zauważ, ze na końcu zdania masz "..." :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popaczałem, posprawdzałem i faktycznie kilka z tych banów/ostrzeżen jest co najmniej dziwnych, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że za nic. No cóż trzeba zacząć bardziej uważać co się tu pisze na tym forum, żeby przypadkowo nie oberwać ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:09, Isildur napisał:

Ale nie jest to pełny cytat z tego co widziałem zauważ, ze na końcu zdania masz "..."
:P


Czasami nawet nieocenzurowane zdania kończą się 3-kropkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 15:53, Isildur napisał:

Nie uważasz, że jeśli nie zna się
całej treści posta, bo Moderator ocenzurował większą treść, to czy można mieć zdanie
na ten temat?

Treść można zobaczyć w cytacie Rick''a, więc tym razem można spokojnie porozmawiać o decyzji Moderatora. A tak z innej beczki, to uważam, że na tym forum nie można już spokojnie sobie pożartować nie łamiąc oczywiście dobrych obyczajów. Kiedyś było tu luźniej i można było się pośmiać, a teraz... Nie chcę Was modków pouczać, ale naprawdę troszkę luzu nie zaszkodzi. ;)

rob006: Ja pamiętam tego posta przed ocenzurowaniem i te "..." to napisał sam zadymek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra widzę, ze lepiej wiecie od samego Moderatora, który posiada wgląd w historię edycji posta. No cóż mówi się trudno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:21, Isildur napisał:

Dobra widzę, ze lepiej wiecie od samego Moderatora, który posiada wgląd w historię edycji
posta. No cóż mówi się trudno :P

Nie Isildur, pamiętam tego posta ponieważ pisałem wtedy w Kwasach i skomentowałem ten cały słoik, a później zadymek odpowiedział mi żartem, za który został zdegradowany, tak więc nie próbuję się z Tobą przekomarzać, tylko po prostu wiem swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:09, Morrdin napisał:

Popaczałem, posprawdzałem i faktycznie kilka z tych banów/ostrzeżen jest co najmniej
dziwnych, zaryzykowałbym nawet stwierdzenie, że za nic. No cóż trzeba zacząć bardziej
uważać co się tu pisze na tym forum, żeby przypadkowo nie oberwać ;d


No ja np. dostałem degrada z powodu powszechnego na tym forum sztywniactwa. Pamiętacie kiedy na forum był wysyp żuli, którzy żebrali o kody z CDA? Jeden z tych dzieciaków założył nowy temat w celu wyżebrania takiego kodu, więc po prostu trolowałem go jakiś czas, żeby dać mu nauczkę. Potem była jedna wielka beka z typa w temacie z kwasami, ale ja dostałem degrada bo oczywiście to jest spam, co nie? Kilka dodatkowych postów ku uciesze forumowiczów trzeba tępić! Bo tutaj jest poważne forum i nigdy, przenigdy nie wolno napisać czegoś niepotrzebnie! Zapamiętajcie to! Sam degrad mnie specjalnie nie zabolał, bo te rangi mi są obojętne, ale to już chodzi po prostu o fakt. Najlepiej zacznijmy mówić do siebie na pan i pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:25, Prince_Miki napisał:

Nie Isildur, pamiętam tego posta ponieważ pisałem wtedy w Kwasach i skomentowałem ten
cały słoik, a później zadymek odpowiedział mi żartem, za który został zdegradowany, tak
więc nie próbuję się z Tobą przekomarzać, tylko po prostu wiem swoje.


Nie kłam, mam wgląd do posta jak wyglądał pierwotnie, więc nie siej zamętu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:21, Isildur napisał:

Dobra widzę, ze lepiej wiecie od samego Moderatora, który posiada wgląd w historię edycji
posta. No cóż mówi się trudno :P


Wiesz co? To zasłanianie się dodatkową wiedzą i wglądem w kartotekę przestaje być nudne, a zaczyna być śmieszne. Naprawdę myślisz że ktoś jeszcze poważnie traktuje te wymówki? Na kilometr śmierdzą zwykłym unikaniem wyjaśnień i odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2014 o 16:28, rob006 napisał:

Wiesz co? To zasłanianie się dodatkową wiedzą i wglądem w kartotekę przestaje być nudne,
a zaczyna być śmieszne. Naprawdę myślisz że ktoś jeszcze poważnie traktuje te wymówki?
Na kilometr śmierdzą zwykłym unikaniem wyjaśnień i odpowiedzialności.


Wyjaśnienie dostał zadymek drogą mailową, Moderator nie ma obowiązku tłumaczyć się z decyzji na forum osobom, których sprawa nie dotyczy, zalecam przeczytanie regulaminu, który akceptowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Relacja użytkownicy - moderatorzy już dawno była nie teges. Teraz po wyborze nowych moderatorów jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować