Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2006 o 13:59, Klimos napisał:

> hmm, dobrze by było jakby jakiś modek zaglądnął do tego tematu :| tam posty lecą z prędkością
nadświetlną...
>
> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10525&u=62

Wszystko OK, tylko szkoda, ze polowa postow pochodzi od jednego uzytkownika i na dodatek pisze
on po 2-3 posty pod rzad. Nie wiem tez po co tam tyle obrazkow.

napisałem mu już o tych obrazkach i myślę, że pomoże :) a jak nie to mod wejdzie do akcjii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2006 o 10:13, spider88 napisał:

He he ja chyba śmignę sobie na urlop w 34 tygodniu.

Milego urlopiku kolego życzę ci i odpoczywajan nim i nie myśl ani chwileczki o pracy.

Dnia 07.08.2006 o 10:13, spider88 napisał:

Od 31.07 czyli w moje święto taki mały prezent dostałem ;D

A coż to za podwójne święto ciebie spotkało?? Sorry że nie odp wczoraj, ale wiesz jak to jest w pracy :P

Klimos Delis Jakiś Modek powinien się tym zająć jeżeli nie zajglądał jeszcze do tego tematu, mozecie napisa maila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz zalatwilem sprawe :)) dali szanse innym napisac troche :P hehe, zaloze sie, ze nie zgadniesz, kim bylem w poprzednim "gram.owym wcieleniu" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:18, Delis napisał:

juz zalatwilem sprawe :)) dali szanse innym napisac troche :P hehe, zaloze sie, ze nie zgadniesz,
kim bylem w poprzednim "gram.owym wcieleniu" :D

Hmm no nie wiem zgadywac nie będzę :D może jakaś podpowiedź?? :D
Dobrze ze załatwiłeś to teraz inni ludzie będą mieli szansę na wykazanie sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2006 o 14:18, Delis napisał:

juz zalatwilem sprawe :)) dali szanse innym napisac troche :P hehe, zaloze sie, ze nie zgadniesz,
kim bylem w poprzednim "gram.owym wcieleniu" :D

Mały czacik był ;D
Moderatorzy chyba ostatnio też na urlopach ale co jakiś czas można kogoś luknąć więc jednak ( na szczęście ) pilnują porządku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i stało się: dwa potężne degrady wczoraj - potężne nie ze względu na to jak bardzo w dół ktoś poleciał ale raczej kto poleciał (Budo, Widek). Szkoda chłopaków - ja bym im dał ostrzeżenie. Wiadomo, że im ktos jest wyżej tym więcej się od niego wymaga, ale z drugiej strony, ktoś kto tak daleko zaszedł powinien też być troszkę inaczej traktowany. Tym bardziej, że w tym gronie rażące błędy się raczej nie zdarzają.
Ale cóż o degradach się nie dyskutuje ... chociaż może właśnie po to jest ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale gdyby wysokopoziomowi byli inaczej traktowani to zaachwiana zostalaby rownowaga na forum czyli kazdy uzytkownik jest rowny i nie ma rowniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:03, morthi napisał:

ale gdyby wysokopoziomowi byli inaczej traktowani to zaachwiana zostalaby rownowaga na forum
czyli kazdy uzytkownik jest rowny i nie ma rowniejszych :)

Od kiedy każdy użytkownik jest równy ? Z tego co widać im wyższy status tym wyższe wymagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zauwazylem takiej prawidlowosci :) od kazdego uzytkownika wymaga sie jednego - przy przestrzegal regulaminu i nie ma znaczenia tutaj status :) regulamin obowiazuje wszystkich i wyjatkow od tej zasady nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj "niskopoziomowcy" dostają najpierw jedno ostrzeżenie.
A tu od razu po łapach... Moim zdaniem RobeN powinien doprowadzić chłopaków do porządku, a potem (przy braku odzewu) karać. No ale z drugiej strony regulamin mówi wyraźnie o spamowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak jest tak że nowych użytkowników traktuje się troszeczkę z przymróżeniem oka. Dlaczego?? Są nowi i nie znają jeszcze do końca panujących tu zasad. Sam po sobie wiem, że na początku robiłem takie rzeczy za któe teraz bym poleciał. Z czasem jednak wymaga się więcej od "weteranów forumowych" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:03, morthi napisał:

ale gdyby wysokopoziomowi byli inaczej traktowani to zaachwiana zostalaby rownowaga na forum
czyli kazdy uzytkownik jest rowny i nie ma rowniejszych :)


Regulamin jest tak skonstruowany, że daje moderatorowi sporą swobobodę w podjęciu decyzji. Przeczytaj np. taki punkt:

"Łamanie netykiety
Dodawanie kilku takich samych wypowiedzi (tzw. spamowanie)
Umieszczanie reklam lub ogłoszeń
Umieszczanie wypowiedzi niezwiązanych w żaden sposób z tematem dyskusji"

Oprócz drugiego podpunktu istnieje możliwość dyskusji na temat zasadności wrzucenia kilku postów pod rząd, bądź napisania posta, który na pierwszy rzut oka jest nie na temat. Dużo tu takich sytuacji.

Poza tym pamiętam na samym początku forum, gdy jeszcze byłem obywatelem, może robotnikiem napisałem post prawie identyczny do Buda. W jakimś temacie zwróciłem uwagę na słownictwo i teraz przyznam w sposób trochę ośmieszajacy (dziś w życiu tak bym nie zrobił). Dostałem degrada? Nie. Dlaczego? Może dlatego, że byłem "jeszcze" robotnikiem. Widzisz więc, że wysoko tytułowcom stawia się (nie bez powodu) wyższe wymagania. Czyli są bardziej stanowczo traktowani.
A ja uważam, ze Przewodniczącemu, który nigdy nic złego nie napisał i nagle, owszem przez głupotę, napisze coś nieprzemyślanego wystarczyłoby ostrzeżenie. Jestem przekonany, że baardzo dużo by go to nauczyło. Mnie napewno. Pamiętam jak jakiś czas temu Tyhe dała mi pewne ostrzeżenie. Mi to wystarczy, może dlatego, że mam już pewne doświadczenie i szybko się uczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:14, GeoT napisał:

A ja uważam, ze Przewodniczącemu, który nigdy nic złego nie napisał i nagle, owszem przez głupotę,
napisze coś nieprzemyślanego wystarczyłoby ostrzeżenie. Jestem przekonany, że baardzo dużo
by go to nauczyło. Mnie napewno. Pamiętam jak jakiś czas temu Tyhe dała mi pewne ostrzeżenie.
Mi to wystarczy, może dlatego, że mam już pewne doświadczenie i szybko się uczę :)


Patrząc na tego posta http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10601&pid=11 odnoszę wrażenie, że Widek jednak miał już ostrzeżenie. Jak jest z Budo nie wiem, ale się później okaże.
To taki "zimny prysznic" dla wszystkich użytkowników, a poza tym późno w nocy było.
Różne rzeczy się wtedy pisze i różnie ocenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:21, DemonCleaner napisał:

To taki "zimny prysznic" dla wszystkich użytkowników, .


Może o to właśnie Robenowi chodziło. Przypomnieć jedynie niektórym, że regulamin wciąż obowiązuje.

Dnia 10.08.2006 o 09:21, DemonCleaner napisał:

/.../ a poza tym późno w nocy było. Różne rzeczy się wtedy pisze i różnie ocenia.


Dlatego ja wcześnie chodzę spać ;D

SwenG ->

Dnia 10.08.2006 o 09:21, DemonCleaner napisał:

Ehmm, stworzyłby się wówczas niebezpieczny precedens.


Zdarzało się, że jeśli nie zgadzałeś się z degradem mogłeś uderzać do modków i czasem udało się coś wynegocjować. Ja w tym nie widzę niczego groźnego. Decyzja i tak należy do nich.

A jak mówi Regulamin:
"Jeżeli uważasz, że zostałeś skrzywdzony bądź potraktowany przez moderatora lub pracownika CD Projekt niezgodnie z panującymi zasadami, masz prawo do wyjaśnień"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba się to rozmyje ale to nie pierwszy degrad przewodniczącego więc teraz inny wysokotytułowiec będzie się czuł bardzo pokrzywdzony jeśli oczywiście degrady zostaną cofnięte .Moderator powinien się mocno zastanowić przed degradem a nie kombinować po nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować