Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2006 o 09:25, Olamagato napisał:

Może tak potestowalibyście jakiegoś czata? :)

Chętnie, ale nie zdąrzyłam się załapać, do testowania czata na gram.pl (termin był do 28.06.06 chyba do godziny 18). Trudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:03, gieroj napisał:

> Ja byłam chyba z 3 razy degradowana, pewnie już dawno byłabym delegatem, ale trudno.



E tam spoko! Ja jakbym był xywką 1 to może też byłbym delegatem - a tak to nic! ;-( wytrzymasz
jak ja! ;-D

To ty byłeś xywką1???? :D gieroj, żarujesz???? :P To ty w końcu jesteś facet czy bab...(ups) kobieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 09:47, Marcin-91 napisał:

> Ja byłam chyba z 3 razy degradowana, pewnie już dawno byłabym delegatem, ale trudno.

Znam ten ból...

Ja też... okropne uczucie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:44, olcia13 napisał:

Ja też... okropne uczucie :(

Czemu? Ja też byłem degradowany i gdyby nie to już bym był przewodniczącym zapewne, a tak to sobie jeszcze poczekam, ale nie czuję przez to jakieś nieszczęścia. Wszystko zależy od nastawienia psychicznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne dla mnie jest żalenie się, że się dostło degrada, a potem piszę się 3 posty pod rząd, jakby przodownik nie wiedział co to jest spam :/ Więc gdzie tutaj jest nauka. Mnbie jeden degrad na początku wystarczył i potem już nie robiłem głupich błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:55, Kukowsky napisał:

> Ja też... okropne uczucie :(
Czemu? Ja też byłem degradowany i gdyby nie to już bym był przewodniczącym zapewne, a tak to
sobie jeszcze poczekam, ale nie czuję przez to jakieś nieszczęścia. Wszystko zależy od nastawienia
psychicznego.

Acha.. Wam o degrady chodziło... (myślałam o czymś innym :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 11:43, olcia13 napisał:

> > Ja byłam chyba z 3 razy degradowana, pewnie już dawno byłabym delegatem, ale trudno.

>
>
>
> E tam spoko! Ja jakbym był xywką 1 to może też byłbym delegatem - a tak to nic! ;-( wytrzymasz

> jak ja! ;-D
To ty byłeś xywką1???? :D gieroj, żarujesz???? :P To ty w końcu jesteś facet czy bab...(ups)
kobieta?


No, no już bez jaj! ;-P xywka 1 to mój poprzednik... tłumaczyłem się z bana przed TYHE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 12:19, gieroj napisał:

No, no już bez jaj! ;-P xywka 1 to mój poprzednik... tłumaczyłem się z bana przed TYHE.

Acha... sorki za głupie pytanie :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 12:25, olcia13 napisał:


> No, no już bez jaj! ;-P xywka 1 to mój poprzednik... tłumaczyłem się z bana przed TYHE.

>
Acha... sorki za głupie pytanie :X



Ależ spoko! Bez urazy! ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Oberwało się Tobie, a całej reszcie nie. I gdzie tu jest sprawiedliwość?

Jeśli nie wiesz o czym mówię, to zapraszam do wątku o Moderatorach. Tam jest to dokładniej rozstrząsane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy to było nie do końca słuszne ? Soleila i TYHE mówiły w pewnym momencie, że nie będą tolerowały w żaden sposób pytań stałych bywalców forum. Można czasem odpowiedzieć nowym forumerom, ale nam pytań tam zadawać nie można. Ja staram się wcale tam nie udzielać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A widziałeś rozmówki Modesta, Buda, Seqiu i Mikima? Bo oni wszyscy mają od Delegata wzwyż. I czy oni na pewno są początkującymi Forumowiczami? Oni jeszcze wszyscy byli na Starym Forum. W Różowym Wątku nie panują zasady równe dla wszystkich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:30, PolishWerewolf napisał:

A widziałeś rozmówki Modesta, Buda, Seqiu i Mikima? Bo oni wszyscy mają od Delegata wzwyż.
I czy oni na pewno są początkującymi Forumowiczami? Oni jeszcze wszyscy byli na Starym Forum.
W Różowym Wątku nie panują zasady równe dla wszystkich...


sorka podaj mi linki do moich rozmówek w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:27, paweusz napisał:

Czy ja wiem czy to było nie do końca słuszne ? Soleila i TYHE mówiły w pewnym momencie, że
nie będą tolerowały w żaden sposób pytań stałych bywalców forum. Można czasem odpowiedzieć
nowym forumerom, ale nam pytań tam zadawać nie można. Ja staram się wcale tam nie udzielać.


Od początku istnienia tego tematu nie zadałem pytanie tylko raz czy go mogą mi odpiąć. Próbowałem się dowiedzieć co jest z tymi zestawami przez formularz kontaktowy sklepu i odpowiedziano mi że naprawili to więc ok, czekałem nnie działało. Poza tym nie zadałem głupiego pytania czy świnie latają tylko pytanie na które nie mogłem dostać skądinąd odpowiedzi. Mógłbym pokazać kilka osób które też by mogły go dostać. Ale trzeba było kozła ofiarnego no to jest:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:27, paweusz napisał:

Czy ja wiem czy to było nie do końca słuszne ? Soleila i TYHE mówiły w pewnym momencie, że
nie będą tolerowały w żaden sposób pytań stałych bywalców forum. Można czasem odpowiedzieć
nowym forumerom, ale nam pytań tam zadawać nie można. Ja staram się wcale tam nie udzielać.


Czyżbyś taż czuł dreszczyk emocji jak dopiszesz się zw tym temacie?? I myślisz wtedy "Zdegradują mnie za tego posta czy nie..." Adrenalinka od razu rośnie, ale całkiem miłe uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:27, paweusz napisał:

Czy ja wiem czy to było nie do końca słuszne ? Soleila i TYHE mówiły w pewnym momencie, że
nie będą tolerowały w żaden sposób pytań stałych bywalców forum. Można czasem odpowiedzieć
nowym forumerom, ale nam pytań tam zadawać nie można. Ja staram się wcale tam nie udzielać.

Też zauważyłem tendencję, że jak jakiś nowy user założy temat z pytaniem to odrazy CDP interweniuje i udziela szczegółowych odp (nwet kiklka postów na godznię) na wszelkie pytania np.:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9176&u=6
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9173&u=2
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=9138&u=13

a jak jakiś "stary" użytkownik forum się o coś zapyta to w najlepszym wypadku olewka a w najgorszym degrad (vide natanadler)...
Rozumiem chęć przypodobania się nowym i zrobienia na nich dobrego wrażenia ale "starym" jakieś minimalne profity też by się przydały a nie tylko kary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować