Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Przyznam się, że nie spojrzałem kilka postów wcześniej. Jeżeli pozostali wypowidali się w sposób niepoprawny w tym temacie, a tylko Natandler dostał degrada, to faktycznie jest to nieuczciewe. Każdy forumowicz powinien byc traktowany równo, niezależnie od statusu.
Wypowiadałem się tam ze 5 razy, gdy jakiś "nowy" spytał o coś, a ja potrafiłem mu jakoś pomóc, bez potrzeby się tam nie udzielam. Zostawiam to pracownikom CDP i modkom, niech też trochę z tego forum mają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Degrad by nie bolał tak bardzo gdybym naprawdę zadał pytanie niewłaściwe i nie próbował kontaktować się z pomocą sklepu.
Ponadto w tym temacie było już kilka pogaduszek i nikt nie oberwał tylko ja, nic to stata odrobie bo to nie problem. Chyba że to jakaś osobista docinka była??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:35, Evil Khan napisał:

Też zauważyłem tendencję, że jak jakiś nowy user założy temat z pytaniem to odrazy CDP interweniuje
i udziela szczegółowych odp (nwet kiklka postów na godznię) na wszelkie pytania np.:
a jak jakiś "stary" użytkownik forum się o coś zapyta to w najlepszym wypadku olewka a w najgorszym
degrad (vide natanadler)...
Rozumiem chęć przypodobania się nowym i zrobienia na nich dobrego wrażenia ale "starym" jakieś
minimalne profity też by się przydały a nie tylko kary...

Wygląda na to, że nam "starym wyjadaczom kitu z okien" pozostaje radzić sobie samym. Niebiescy i modki chcą byśmy byli samodzielni i odpowiedzialnie :), ale my też czasem mamy pytania. Ehh, chyba byłoby lepiej być obywatelem, ale jakoś przyzwycziłem się do delegata :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:45, paweusz napisał:

chyba byłoby lepiej być obywatelem, ale jakoś przyzwycziłem się do delegata :p

uważaj czego sobie życzysz - nie znasz dnia ani godziny :D
Też byłem delegatem a w 3 minuty poleciałem o 2 statusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:50, Evil Khan napisał:

> chyba byłoby lepiej być obywatelem, ale jakoś przyzwycziłem się do delegata :p
uważaj czego sobie życzysz - nie znasz dnia ani godziny :D
Też byłem delegatem a w 3 minuty poleciałem o 2 statusy :)


Wiesz co właśnie dopiero teraz zauważyłem. Za co?? Ty stary wyjadacz na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:43, natanadler napisał:

Degrad by nie bolał tak bardzo gdybym naprawdę zadał pytanie niewłaściwe i nie próbował kontaktować
się z pomocą sklepu.
Ponadto w tym temacie było już kilka pogaduszek i nikt nie oberwał tylko ja, nic to stata
odrobie bo to nie problem. Chyba że to jakaś osobista docinka była??



Nie Natandlerze. Kiedyś już odpowiadałam Ci podobnie na maila.. Odnośnie kontaktu.. Kto, jak kto, ale Ty - stary wyjadacz .. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:52, natanadler napisał:

> > chyba byłoby lepiej być obywatelem, ale jakoś przyzwycziłem się do delegata :p
> uważaj czego sobie życzysz - nie znasz dnia ani godziny :D
> Też byłem delegatem a w 3 minuty poleciałem o 2 statusy :)

Wiesz co właśnie dopiero teraz zauważyłem. Za co?? Ty stary wyjadacz na forum.

Stara sprawa - nie ma o czym gadać :)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=746&pid=2770

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypadek. A to był tylko przykład. I nie raz zdażały się już rozmówki między wysokimi tytułami. Modesta ostrzegli. Ale konsekwencje? Brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 14:52, Soleila napisał:

Nie Natandlerze. Kiedyś już odpowiadałam Ci podobnie na maila.. Odnośnie kontaktu.. Kto, jak
kto, ale Ty - stary wyjadacz .. :(


Tak i przestałem Cię nimi katować;)
Ogólnie jest ok. Ale może w takim razie warto założyć topik dla nas starych wyjadaczy?? Czasami też mamy pytania. Które zadane w temacie dotyczącego pytań kończą się degradem Bo powiem szczerze że jeśli założyłbym temat właśnie z tym pytaniem pewnie nic by się nie działo może upomnienie.
Zadałem to pytanie z niewiedzy w tym właśnie momencie. Gdyż jak już pisałem dostałem odpowiedź że wszystko jest ok z pomocy sklepu. Więc stwierdziłem że jeżeli to nie działa to:
Albo tego już nie ma
Albo nadal jest błąd a już pytała się jedna osoba w innym temacie co z tym nie tak i nie dostała odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 15:17, Soleila napisał:

Liczę na inicjatywę Starych Gramoli w tej kwestii ;)


Wiesz starzy gramole jakoś nie odpowiedzieli na wcześniez zadane pytanie w tej kwestji.


A swoją drogą tak bez ostrzeżenia degrad?? To jak nóż w plecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 15:43, natanadler napisał:

A swoją drogą tak bez ostrzeżenia degrad?? To jak nóż w plecy.


Ostrzeżenia były wcześniej i nawet ostrzegające degrady dla nieostrożnych. Ostrzeżenie masz w wątku przypiętym, a w dodatku niektórzy burzą się że tam zbyt duża swoboda. No i to tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 17:05, Budo napisał:

Ostrzeżenia były wcześniej i nawet ostrzegające degrady dla nieostrożnych. Ostrzeżenie masz
w wątku przypiętym, a w dodatku niektórzy burzą się że tam zbyt duża swoboda. No i to tyle.



Po pierwsze nie śledziłem wątku ale uważam że jeśli jest to wątek dotyczący pytan odnośnie gram.pl to nawet jak mam wyższy ststus to raczej powinienem módz zadać pytanie. (to tak jak bym bym zapytał się mojego dyrektora o coś cociaż pracuję rok i on w związku z tym że po roku to dla mnie oczywistewywalił mnie z pracy.

Po drugie kontaktowałem się wczoraj z pomocą tech. sklepu która dzisiaj poinformowała mnie że problem został rozwiązany - jeśli tak to zadanie pytania na temat zawartości pakietu w tym temacie uważam za bardziej stosowne niż zakładanie nowego tematu.

Po trzecie problem został usunięty dopiero po moim degradzie i ponownym kontakcie ze sklepem:(

Po czwarte jeśłi tam ma być mniejsza swoboda to może niech piszą tam tylko modki i pracownicy CDP a nie brygadziści i delegaci którzy "chcą pomagać" może to z dobroci serca a może by nabić licznik postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2006 o 14:43, natanadler napisał:

Ponadto w tym temacie było już kilka pogaduszek i nikt nie oberwał tylko ja,

Mylisz sie. Vaxinar oberwał jako pierwszy. Tyle tylko że po nim faktycznie odbywały się pogaduszki delegatów, przewodniczących, i jakoś żaden nie poniósł konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2006 o 18:55, destruck napisał:

Zostałem zdegradowany za posta kturego dałem 12 dni temu
nawet nie dostałem ostrzezenia za wyraz Roz***ałem czy coś w tym rodzaju

W takiej sytuacji co tu ostrzegać, każdy chyba zna pewne zasady moralne, że nie należy przeklinać, a do tego na forum jest to w regulaminie. sytuacja była jasna, ważne jest to by cię to nie przydażało na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować