Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 09:37, spider88 napisał:

Chyba się to rozmyje ale to nie pierwszy degrad przewodniczącego więc teraz inny wysokotytułowiec
będzie się czuł bardzo pokrzywdzony jeśli oczywiście degrady zostaną cofnięte .Moderator powinien
się mocno zastanowić przed degradem a nie kombinować po nim.

Na tym forum chyba jeszcze nie było przypadku cofnięcia degrada. Czy będzie ten pierwszy raz ? Oznaczałoby to brak konsekwencji, a z drugiej strony nie życzę nikomu degradów (chyba, że osobnik jest faktycznie nie do życia). ale to już nie nasze zmartwienie. "Ci z góry" się już nad tym zastanowią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:21, DemonCleaner napisał:

Patrząc na tego posta http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10601&pid=11 odnoszę wrażenie,
że Widek jednak miał już ostrzeżenie. Jak jest z Budo nie wiem, ale się później okaże.
To taki "zimny prysznic" dla wszystkich użytkowników, a poza tym późno w nocy było.
Różne rzeczy się wtedy pisze i różnie ocenia.


Nie miałem nigdy ostrzeżenia:) Raz od kNOTa ale to za dużo iż nie lubiałem Tokio Hotel i napisałem co o nich myślę, wiem ze źle postąpiłem i należało mi się, szkoda mi jednak Buda serio, bo on jeszcze ogolnie nie podpadł tym postem, mam nadzieje ze w takim wypadku kazdy bedzie rowny i wobec kazdego beda wyciagane podobne konsekwencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostrzezenia sie kumuluja i mimo ze kNOTa nie ma juz na forum to ostrzezenie od niego otrzymane zostaje na zawsze w "aktach" nie udalo mi sie uzyskac informacji czy w przypadku awansu ostrzezenia sie zeruja ale sadzac po Twoim przypadku to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:00, morthi napisał:

ostrzezenia sie kumuluja i mimo ze kNOTa nie ma juz na forum to ostrzezenie od niego otrzymane
zostaje na zawsze w "aktach" nie udalo mi sie uzyskac informacji czy w przypadku awansu ostrzezenia
sie zeruja ale sadzac po Twoim przypadku to nie


Stary mam prośbę - jeżeli nie znasz senda sprawy to sie nie udzielaj w moim przypadku, okej ? Bo naprawde mówisz za dużo, a wiesz za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat co do ostzezen i tego czy sie utrzymuja w "profilu" wiem - wystarczy czytac forum i laczyc informacje oraz sluchac modow gdyz ktorys z kiedys powiedzial (bodajze TYHE) ze ostrzezenia nie przedawniaja sie tylko sa permanentne - jednakze nie wiedzialem czy sa stale dla danego statusu czy tez sa stale dla uzytkownika - dzieki Tobie wyjasnilo sie ze sa stale dla uzytkownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:05, morthi napisał:

akurat co do ostzezen i tego czy sie utrzymuja w "profilu" wiem - wystarczy czytac forum i
laczyc informacje oraz sluchac modow gdyz ktorys z kiedys powiedzial (bodajze TYHE) ze ostrzezenia
nie przedawniaja sie tylko sa permanentne - jednakze nie wiedzialem czy sa stale dla danego
statusu czy tez sa stale dla uzytkownika - dzieki Tobie wyjasnilo sie ze sa stale dla uzytkownika


Rety chłopie , naprawdę nie wiesz co mówisz :) Nie bede sie tłumaczył tobie bo nie muszę, po prostu przestań zgrywać wzorowego forumowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to może jednak tak - te informacje nie są bez powodu tajne. I dorabianie do słów moderatorów własnych teorii apropos degradów, ostrzeżeń i innych tego typu spraw jest nie na miejscu.

A wbrew pozorom te degrady, którymi zostali ukarani Widek i Budo otworzyły oczy mnie i paru innym osobom na pewne sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 09:07, morthi napisał:

nie zauwazylem takiej prawidlowosci :) od kazdego uzytkownika wymaga sie jednego - przy przestrzegal
regulaminu i nie ma znaczenia tutaj status :) regulamin obowiazuje wszystkich i wyjatkow od
tej zasady nie ma

Tak to są tylko piękne słowa, ale może by przejść do czynu? Nie chciałbym nic mówić, ale tak wszystkich gonisz do przestrzegania regulaminu i zapierasz się, że nie spamujesz, ale Twoje posty, które zostały przytoczone w temacie o statusach temu zaprzeczają... Ja nie chcę żeby były wyciągane wobec Ciebie konsekwencje, ale po prostu chce żebyś w końcu coś zrozumiał, bo po dodaniu Twoich wypowiedzi w temacie o rangach ty szybko zmieniasz temat lub wyczekujesz, aż ktoś inny to zrobi...

Chyba, że te posty nie są spamem? Ja się dokładnie na tym nie znam i chyba nigdy do końca nie zrozumiem co jest spamem, a co nie, bo Budo i Widek tak dali spam, ale inni forumowicze w nowych tematach zachęcając do korzystania z wyszukiwarki pół godziny po podaniu właściwego linku również to robią i dlaczego wobec nich nie są wyciągane konsekwencje? Czyżby te dwa wczorajsze degrady były strzałem ostrzegawczym dla innych i teraz takie konsekwencje wyciągane będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki spokojnie ... nie ma powodu się kłócić. Ważne żebyś z Budo odzyskał tytuł. Mam nadzieję, że się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


No cóż, witam Was w kąciku, widze że już sobie dyskutujecie w najlepsze. Wyjasnienia? Ostrzeżenia nie miałem, przynajmniej nie oficjalnego. Zaraz bazgrnę coś do RobeN''a, ale przepraszać nie będę z zkilku powodów. Po pierwsze zwracałem już wiele razy uwagę różnym użytkownikom jeśli chodzi o pisownię i nigdy nie było to ziwązane z tematem dyskusji. Ani razu nie dostałem ostrzeżenia za to. Po drugie, tylu ortów naraz nie przepuszczę i choćbym miał zostać wywrotowcem to i tak bym to napisał. Po trzecie mamy ten smieszny apel o poprawną pisownię na forum, więc tym bardziej czuję sie zobowiązany zwracać uwagę i uczyć języka tych, którzy tego potrzebują, tym bardziej, że tylw błędów naraz w jednym poście sie jeszcze nie zdarzyło. Aha, po czwarte byłem wtedy trzeźwy i pisałem tego posta z pełnym rozmysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:08, GeoT napisał:

Chłopaki spokojnie ... nie ma powodu się kłócić. Ważne żebyś z Budo odzyskał tytuł. Mam nadzieję,
że się uda :)


co takiego ? Nie zamierzam w jakikolwiek sposob dazyc do działan aby "odzyskac status" bo teraz jest juz musztarda po obiedzie panowie... Ktoś upadł to od razu z ran sie nie wyliżę, tak było i tak zostanie, nie bede sie spierał o nic, skoro taki jest regulamin to sie do niego stosujmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:09, Budo napisał:

Po trzecie mamy ten smieszny apel o poprawną pisownię na forum, więc
tym bardziej czuję sie zobowiązany zwracać uwagę i uczyć języka tych, którzy tego potrzebują,
tym bardziej, że tylw błędów naraz w jednym poście sie jeszcze nie zdarzyło.

A pisałem w tamtym temacie, że tak się zakończy ten apel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo "Uszy do góry" też mi się oberwało za to że nie pisałem do tematu. Nie przejąłem się tym tak starszmie bo nawet tego nie zauważyłem i gdyby nie spider do dziś pewnie żył bym w nieświadomości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dużo się działo jak widzę w czasie jak mnie nie było... Co prawda te dwa degrady były jak już wróciłem, ale i tak nie miałem okazji jeszcze wszystkiego czasu przejrzeć odpowiednio.

Budo, Widek, kolejny którzy stracili obecnie najwyższy status? Za dużo tych wysokich degradów coś... Za dużo. A wszystko to w gruncie rzeczy przypadek. I niewypowiadanie się na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2006 o 10:14, SwenG napisał:

A pisałem w tamtym temacie, że tak się zakończy ten apel...


Uważaj, bo jeszcze i Tobie dorwie sie tu za spam :)

Mejl poszedł, zobaczymy co z tym będzie dalej.

GeoT---> czemu ważne, abym odzyskał status?
Wg mnie możliwe sa dwie opcje- albo odzyskujemy z Widkiem statusy, albo zostajemy z degradami, ale wtedy będę zasypywał ich skrzynkę mejlami z linkami do spamerskich postów i będe oczekiwał reakcji w postaci upomnień i degradów. Oczywiście odzewu nie będzie, bo co 3 modów może z tym zrobić. W ten sposób sami sie nieco ośmieszą, chyba że odzew będzie. Wtedy będziemy miel niezły nawał degradów. Tak czy siak uważam że obie opcje będą dobre i jestem sie gotów na nie zgodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dowiedziałem sie ponadto ciekawej rzeczy... Otoz gdy moderator jest w pracy w danym momencie ,a osoba bedzie spamowac , wyzywac itp to tego danego moderatora juz to nie dotyczy ... czyli mod jest w pracy do 20 , osoba przeklina o 19 - ten moderator nie moze juz wyciagnac juz wobec niego konsekwencji - wlasnie w taki (nie dosłownie )sposob zostalem uswiadomiony po podaniu kilku linków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:34, PolishWerewolf napisał:

Za dużo tych wysokich degradów
coś... Za dużo. A wszystko to w gruncie rzeczy przypadek. I niewypowiadanie się na temat.


Nie chcę być nie uprzejmy, ale jaki widzę to zdegradowani sobie za dużo pozwalali. Wysoki status nie czynił z nich "nadforumowiczów". No i dało degrada. Wiadomo, nie jest to miła wiadomość. Widek i Budo są w porządku, nic do nich nie mam, ale to co napisałem wyżej to, wg mnie prawda. Czy się ludzie z tym zgodzą czy nie. To moje skromne, nic nie znaczace zdanie na ten temat.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sobie za dużo pozwalali to nie wiem już sam. Zazwyczaj szarżują Ci najniżsi stażem, lub Ci pośredni. Takie są moje obserwacje. A zresztą, nie wszyscy są tacy sami. Różni różnie robią, i tego jednoznacznie statusem nie da rady sklasyfikować, więc wiesz...

Ja też do nich nic nie mam, ale po prostu stwierdziłem fakt, że degradów za dużo było z wysokiego statusu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 10:43, Widek napisał:

Dowiedziałem sie ponadto ciekawej rzeczy... Otoz gdy moderator jest w pracy w danym momencie
,a osoba bedzie spamowac , wyzywac itp to tego danego moderatora juz to nie dotyczy ... czyli
mod jest w pracy do 20 , osoba przeklina o 19 - ten moderator nie moze juz wyciagnac juz wobec
niego konsekwencji - wlasnie w taki (nie dosłownie )sposob zostalem uswiadomiony po podaniu
kilku linków.

Nieprawda , przeglądają wcześniejsze posty i (upominają ,degradują) reagują z opóźnieniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować