Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 17:17, szoszosz napisał:

> > patrz na wytłuszczony druk :P
> > http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3529&tpage=5
> Wytłuszczonym drukiem jest tylko napisane:KUFLE przez Buda.Twoich postów też nie
dostrzegłem.
> :P
oto mój post
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3529&pid=213


Jak dla mnie to jesteś niewinny. Na żartach się ne znają :) W ogóle skNOTcone to forum :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Rasiaka to można spekulować. Ale w tym gadżetach użyłem pogrubionego Caps Locka i o to cała awantura. A z resztą decyzje modów nie podlegają dyskusji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 12:02, plobek napisał:

No i dostałem "the last chance" :] Nie wiedziałem, że ja taki zły jestem :P


No i cóż widząc Twój post i te emotikony nie podchodzisz do sprawy poważnie, a chyba powinnieneś jeżeli zależy Ci na pisaniu tutaj. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 12:02, plobek napisał:

No i dostałem "the last chance" :] Nie wiedziałem, że ja taki zły jestem :P

Wykorzystaj tę szansę bo i tak masz szczęście że ją dostałeś. Inni niestey zostali usunięci szybciej niż się tego spodziewali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 12:20, spider88 napisał:

> No i dostałem "the last chance" :] Nie wiedziałem, że ja taki zły jestem :P
Wykorzystaj tę szansę bo i tak masz szczęście że ją dostałeś. Inni niestey zostali usunięci
szybciej niż się tego spodziewali .


Szanowny kolego.
Poprostu posiadam coś takiego w sobie, czemu żadna kobieta- moderator nie potrafi się oprzeć :) To coś inni nazywają szczęscięm, jednak ja nazywam to "dobrym podejściem do kobiet" :)

Dnia 01.02.2006 o 12:20, spider88 napisał:

No i cóż widząc Twój post i te emotikony nie podchodzisz do sprawy poważnie, a chyba powinnieneś jeżeli
zależy Ci na pisaniu tutaj. ;)


Mój drugi szanowny kolego :)
Jeśłi nie wierzysz w mnoje nawrócenie tak jak św. Tomasz nie uwierzył dopóki nie zobaczył, tak i ty śledź moje wypowiedzi na tutajszym forum począwszy od dnia dzisiejszego i nie wyciągaj wniosków zbyt pochopnie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zawsze dowiaduję sie ostatni?No cóż,coś ty tam zbroił?Daj linka lub powiedz jaki temat to całość mocno rozpatrze i ocenię sytuację. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 12:34, plobek napisał:

Jeśłi nie wierzysz w mnoje nawrócenie tak jak św. Tomasz nie uwierzył dopóki nie zobaczył,
tak i ty śledź moje wypowiedzi na tutajszym forum począwszy od dnia dzisiejszego i nie wyciągaj
wniosków zbyt pochopnie. :]


I oby tak było . Wróć z krainy ciemności i potępienia na łono światłości i uciech :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 12:51, spider88 napisał:

> Jeśłi nie wierzysz w mnoje nawrócenie tak jak św. Tomasz nie uwierzył dopóki nie zobaczył,

> tak i ty śledź moje wypowiedzi na tutajszym forum począwszy od dnia dzisiejszego i nie
wyciągaj
> wniosków zbyt pochopnie. :]

I oby tak było . Wróć z krainy ciemności i potępienia na łono światłości i uciech :-)


Moją prawdziwą naturę uśpię snem głębokim- ciemna strona mocy jest cierpliwa, ale obiecuję wam, że jeszcze kiedyś doczekacie dnia sądnego, gdy będę panował i władał wszystkimi włościami forum :) , a wtedy odpokutują wszyscy za wszystkie złe słowa i czyny skierowane w moją osobę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 13:28, plobek napisał:

> > /.../ jeszcze kiedyś doczekacie dnia sądnego, gdy będę panował i władał wszystkimi włościami
forum :) , a wtedy odpokutują wszyscy za wszystkie złe słowa i czyny skierowane w moją osobę
:)

Jesteś zbyt lekkomyślny, żeby zostać moderatorem. I zbyt mało wiesz, żeby zostać adminem. Właścicielem też nie zostaniesz, bo do tego trzeba duuuużo pracy ;)
Ale zawsze możesz zostać politykiem ;D Może nawet zostaniesz prezydentem? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2006 o 13:28, plobek napisał:

Moją prawdziwą naturę uśpię snem głębokim- ciemna strona mocy jest cierpliwa, ale obiecuję
wam, że jeszcze kiedyś doczekacie dnia sądnego, gdy będę panował i władał wszystkimi włościami
forum :) , a wtedy odpokutują wszyscy za wszystkie złe słowa i czyny skierowane w moją osobę
:)


Za takie cos możesz dostac degrada, radzę uważać. Szoszosz to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 14:38, Budo napisał:

Za takie cos możesz dostac degrada, radzę uważać. Szoszosz to samo.

W ichprzypadku degrada już się nie da dać pozostaje tylko banicja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 14:42, spider88 napisał:

> Za takie cos możesz dostac degrada, radzę uważać. Szoszosz to samo.
W ichprzypadku degrada już się nie da dać pozostaje tylko banicja .


Połączona z degradem ;];];]
Nie podważaj moich słów dziecko drogie proszę Cię bardzo :D
Nie no po prostu chodzi mi ogólnie żeby uważać, szczególnie jak ktos ma wywrotowca i pisze czasem ekhm "ryzykownie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 14:48, Budo napisał:

Nie podważaj moich słów dziecko drogie proszę Cię bardzo :D


Odczytuję to oczywiście jako dowcip :-D , bo jeśli chodzi i licytację wiekową to nie wiem kto do kogo mółby się tak zwracać dziecko :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 14:38, Budo napisał:


> Moją prawdziwą naturę uśpię snem głębokim- ciemna strona mocy jest cierpliwa, ale obiecuję

> wam, że jeszcze kiedyś doczekacie dnia sądnego, gdy będę panował i władał wszystkimi włościami

> forum :) , a wtedy odpokutują wszyscy za wszystkie złe słowa i czyny skierowane w moją
osobę
> :)

Za takie cos możesz dostac degrada, radzę uważać. Szoszosz to samo.


Jak za ten tekst dostanę degrada to będzie znaczyć, że nie mam co tu robić, bo ludzie i tak nie będą mnie tolerować i rozumieć. Tekst napisałem z humorem, tak aby było fajnie, a mnie już banicją straszycie :/ - chore to trochę, jeśli wszystko traktujecie tak na poważnie, albo........ hmmmmmm taki dobry aktor ze mnie, że nie rozróżniacie fikcji od prawdy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.02.2006 o 22:36, plobek napisał:

Jak za ten tekst dostanę degrada to będzie znaczyć, że nie mam co tu robić, bo ludzie i tak
nie będą mnie tolerować i rozumieć. Tekst napisałem z humorem, tak aby było fajnie, a mnie
już banicją straszycie :/ - chore to trochę, jeśli wszystko traktujecie tak na poważnie, albo........
hmmmmmm taki dobry aktor ze mnie, że nie rozróżniacie fikcji od prawdy? :P


To nie ja Cię straszę, ja Cię ostrzegam. Niektórzy maja tu "specyficzne" poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 22:46, Budo napisał:

To nie ja Cię straszę, ja Cię ostrzegam. Niektórzy maja tu "specyficzne" poczucie humoru.


Czyli inaczej mówiąc niektórzy nie są tolerancyjni? :/ Smutne to :(

p.s.

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że oni są również nietolerancyjni dla nas :) I koło się zamyka :P
Ale skończmy już temat Niemców, bo tu jest całkiem inny temat i jeszcze mod jakiś będzie krzyczał :)

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować