Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 31.01.2006 o 19:21, plobek napisał:

> > > patrz na wytłuszczony druk :P
> > > http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3529&tpage=5
> > Wytłuszczonym drukiem jest tylko napisane:KUFLE przez Buda.Twoich postów też
nie
> dostrzegłem.
> > :P
> oto mój post
> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3529&pid=213

Jak dla mnie to jesteś niewinny. Na żartach się ne znają :) W ogóle skNOTcone to forum :) :P

cala prawda, na żartach się nie znają, jeden koleś co mnie zrozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprostu należy jednak zrozumieć, że takie rozumowanie niektórych żartów (niekiedy abstrakcyjne) jest za trudne dla typowego gracza- nałogowca. :/ Za dużo czasu przed kompem za mało z żywymi ludźmi :( .

A i żeby nie było nie na temat (bo się jeszcze ktoś obrazi :phi: :P ) to się zapytam: ile czasu muszę prosić i kogo :P żeby mi napis pod nick''iem zmienili na lepsiejszy? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do plobka: Poprostu pisać na temat z sensem, nie spamować i nie pisać Caps Lockiem i przede wszystkim nie propagować piractwa. Statusu ci nie cofną, ale jak zaczniesz pisać normalnie, to gdzieś za tydzień będziesz bumelantem, za półtora obywatelem itd.
Do szoszosza: Ten żart byłby całkiew w porzątku, bo mi się nawet podobał, ale moderatorzy reagują jak widzą Caps Lock, a u Ciebie był on nawet pogrubiony. Na dodatek ja wypowiedź z moherowym beretem widziałem pare razy w tym samym wątku pisaną przez Ciebie. Co do sprawy Rasiaka po prostu to było obrażanie kogoś i to również podlegało karzę. W obu przypadkach moderator napisał Ci za co, więc niewiem skąd te pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 11:09, Kukowsky napisał:

Do plobka: Poprostu pisać na temat z sensem, nie spamować i nie pisać Caps Lockiem i przede
wszystkim nie propagować piractwa. Statusu ci nie cofną, ale jak zaczniesz pisać normalnie,
to gdzieś za tydzień będziesz bumelantem, za półtora obywatelem itd.

lol
Wiedziałem, że za chwilę ktoś się pojawi i zacznie mnie pouczać, co wolno, a co nie :P Panie ja to wszystko wiem :) Netykiete znam, a i regulamin forum przeczytałem zapewne jako jeden z nielicznych, bo znając życie ponad połowa ludzi nie czyta regulaminu :P
Pytanie, które wcześniej zadałem, było pytaniem retorycznym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty się spytałeś kogo masz się prosić i ile zeby zmienili Ci status, więc odpowiedziałem Ci, że nie musisz nikogo się pytać tylko być cierpliwym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

Dnia 02.02.2006 o 12:06, plobek napisał:

a i regulamin forum przeczytałem zapewne jako jeden z nielicznych, bo znając życie ponad połowa ludzi nie
czyta regulaminu :P

...
regulaminu się nie czyta jak jest długi, a ten nie jest. Jestem przekonany że przeczytało go ponad 90% użytkowniqw (pozostałe 10% to 7% nowi a 3% zdegradowani:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:09, Kukowsky napisał:

Ty się spytałeś kogo masz się prosić i ile zeby zmienili Ci status, więc odpowiedziałem Ci,
że nie musisz nikogo się pytać tylko być cierpliwym...

Naprawdę? Niewsamowite :O wOw Możesz jeszcze raz mi napisać bo nie zrozumiałem?

p.s.
Czy ja na głupiego wyglądam, żebym nie wiedział co zrobić, aby przestać być "wywrotowcem"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale się pytasz, a forumowicze są uprzejmi i pomocni i Ci odpowiadają. Nawet jeśli dałeś pytanie retoryczne, my zawsze służymy pomocą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:15, Kukowsky napisał:

Ale się pytasz, a forumowicze są uprzejmi i pomocni i Ci odpowiadają. Nawet jeśli dałeś pytanie
retoryczne, my zawsze służymy pomocą ;)

Jak zaprosze to z wiadrem wazeliny do ...... też mi wejdziesz? :P

Dobra, koniec żartów. Uprzejmość- uprzejmością, ale aż nadto uprzejmości może być drażniące :)

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:13, plobek napisał:

p.s.
Czy ja na głupiego wyglądam, żebym nie wiedział co zrobić, aby przestać być "wywrotowcem"?

Ja myślę że twoim problemem jest wściekanie się na wszystkich i o wszystko , i obrażanie każdego do okoła kto napisze Ci coś nie po twojej myśli .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:18, spider88 napisał:

Ja myślę że twoim problemem jest wściekanie się na wszystkich i o wszystko , i obrażanie każdego
do okoła kto napisze Ci coś nie po twojej myśli .


Tak misiu- odkryłeś Amerykę- masz rację :P

Przecież napisałem EOT. Nie ciągnijmy dłużej tego wątku. Jestem jaki jestem i koniec. Jak zrobie coś źle to mnie moderzy wyrzucą, a jak narazie to sobie klepie posty tutaj i się jakoś dostosowywuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 12:28, plobek napisał:

> Ja myślę że twoim problemem jest wściekanie się na wszystkich i o wszystko , i obrażanie
każdego
> do okoła kto napisze Ci coś nie po twojej myśli .

Tak misiu- odkryłeś Amerykę- masz rację :P

Przecież napisałem EOT. Nie ciągnijmy dłużej tego wątku. Jestem jaki jestem i koniec. Jak zrobie
coś źle to mnie moderzy wyrzucą, a jak narazie to sobie klepie posty tutaj i się jakoś dostosowywuje
:)

co się stało z twoim statusem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 17:32, szoszosz napisał:

co się stało z twoim statusem? :)


Znudziło mu się i powiedział ,że ma to wszytsko w d..... i bierze urlop : Dzwonił dzisiaj do mnie i powiedział, że wraca za jakieś 2 tygodnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 02.02.2006 o 19:18, plobek napisał:

Znudziło mu się i powiedział ,że ma to wszytsko w d..... i bierze urlop : Dzwonił dzisiaj do
mnie i powiedział, że wraca za jakieś 2 tygodnie :P

dobre to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 19:53, szoszosz napisał:



> Znudziło mu się i powiedział ,że ma to wszytsko w d..... i bierze urlop : Dzwonił dzisiaj
do
> mnie i powiedział, że wraca za jakieś 2 tygodnie :P
dobre to :)

W końcu z Media Markt :P Nie dla idiotów :P

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2006 o 22:11, Yasiu89 napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale czy przypadkiem użytkownik K.F dostał bana? => /.../

Sprawdziłem, poleciał z przodownika na bumelanta, trzy stopnie w dół. Zgodnie z Regulaminem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować