Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 18:07, Markus89 napisał:

Jest na forum user korzystający z dwóch kont jednocześnie i nikt mu nic nie mówi na ten temat...


Czyli zdecydowanie powód mojego degrada jest inny niż oficjalnie podany... Ktoś powinien się chyba zastanowić czy powinien dalej być modkiem skoro wykazuje poważne braki w sprawiedliwości i dystansie do samego siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:08, Fumiko napisał:

Nie wiem. Poważnie.

Oczywiście tam miało być "jajko", a nie "jako"... Powiedzenie o wiadomej treści. Czego nauczysz się, a raczej doświadczysz jeszcze na niskim statusie, to jest bardzo duża szansa że tego nie powtórzysz.

Dnia 25.12.2006 o 18:08, Fumiko napisał:

(...)

Tej kwestii nie będę komentował. TYHE uważam za dobrą Moderatorkę, a że każdemu zdażają się błędy... Nie będę bronił, nie będę oskarżał.

Markus-> Degrad wydłuża czas do osiągnięcia WT. Więc nie licz na to, że każdy go osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:09, Fumiko napisał:

Czyli zdecydowanie powód mojego degrada jest inny niż oficjalnie podany...


Nie bardzo rozumiem. Ty dostałaś chyba degrada za komentowanie postów i robienie sobie czata z forum. Mogę się mylić, w takim przypadku przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:11, PolishWerewolf napisał:

Tej kwestii nie będę komentował. TYHE uważam za dobrą Moderatorkę, a że każdemu zdażają się
błędy... Nie będę bronił, nie będę oskarżał.


Nie ja wyciągnęłam nicka... A chyba wszyscy widzą co się dzieje choćby z widkiem (a jakoś inni mający po 2 konta są bezpieczni)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:12, Markus89 napisał:

Nie bardzo rozumiem. Ty dostałaś chyba degrada za komentowanie postów i robienie sobie czata
z forum. Mogę się mylić, w takim przypadku przepraszam.


Nie postów tylko ogólnej sytuacji jaka powstała. I to bynajmniej nie w sposób obraźliwy. A czata z forum nigdy nie robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:20, spider88 napisał:

Witaj w klubie ;))
Uszy do góry i nie przejmuj się ;D


Nie degradem się przejmuje tylko tym że oberwało mi się za czyjś zły humor. Ciekawe że moje posty/dyskusje z innymi ludzie komentowali po wielokroć i żaden moderator nie uznał tego za obraźliwe...
W każdym razie mam kolejny powód żeby się cieszyć "przegraną" w naborze do modków - władza mi do głowy nie uderzy i nie zacznę się zachowywać jak niektórzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:14, Fumiko napisał:

Nie postów tylko ogólnej sytuacji jaka powstała. I to bynajmniej nie w sposób obraźliwy. A
czata z forum nigdy nie robiłam...


Zabronione jest wyśmieniwanie userów, a taki chyba przyświecał Ci cel skoro dawałaś te linki do kwasów? To raz. Dwa - możesz mówić, że inni też dawali, ale chyba Ty robiłas to ostatnio... cześciej?
I dlaczego sądzisz, że którys z czerwonych nie ma do siebie dystansu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie mam zamiaru się kłócić. Status mi wisi, wisiał i wisieć będzie.

Dnia 25.12.2006 o 18:30, Vaxinar napisał:

I dlaczego sądzisz, że którys z czerwonych nie ma do siebie dystansu?


Choćby dlatego że niektórzy mogą mieć po 2 konta a inni nie zależnie od tego kto się na nich uwziął? Patrz Widek. I nie, absolutnie gościa nie lubię, ale jest traktowany inaczej niż inni w analogicznej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:34, Fumiko napisał:

Dobra, nie mam zamiaru się kłócić.

A ja się nie kłócę.

Dnia 25.12.2006 o 18:34, Fumiko napisał:

Status mi wisi, wisiał i wisieć będzie.

Tak, już to czytałem. Ale próbuje podałem tylko degrada, nad którym tu myślicie.

Dnia 25.12.2006 o 18:34, Fumiko napisał:

Choćby dlatego że niektórzy mogą mieć po 2 konta a inni nie zależnie od tego kto się na nich
uwziął? Patrz Widek. I nie, absolutnie gościa nie lubię, ale jest traktowany inaczej niż inni
w analogicznej sytuacji.

A kto ma te dwa konta?
I aby kogoś oskarżać trzeba moim zdaniem lepiej zbadać sprawę. Porównać czemu dwa konta ma X, a czemu Y. Jak z pierwszego i drugiego konta korzysta X, a jak Y.

Wracając do TYHE. Daleko mi do jednego z Jej... wyznawców rzekłbym, których jest tu pełno, ale moim zdaniem teraz być może jest jedną z najlepszych Moderatorów. Dlaczego? Nie bawi się w gierki z niektórymi userami. A przede wszystkim chyba to nie offtopuje.
I mówię to dziś, mimo iż sam ją oskarżałem o straonniczość po moim degradzie w wątku różowej landrynki. Powód? Dostałem degrad od TYHE i to mnie w sumie przyjąłem normalnie, ale nie spodobało mi się to, że inni userzy degradów nie dostają, ich posty są ignorowane, dostają ostrzeżenie, albo są usuwane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:42, Vaxinar napisał:

A kto ma te dwa konta?


A pro evo choćby który po degradzie pod jednym nickiem wrócił własnie jako pro evo i nikt go ponownie nie banował, postów nie kasował itp. Natomiast Widek został wywalony po napisaniu postów absolutnie regulaminu nie łamiących (które zresztą z miejsca zostały usunięte).

Dnia 25.12.2006 o 18:42, Vaxinar napisał:

nie spodobało
mi się to, że inni userzy degradów nie dostają, ich posty są ignorowane, dostają ostrzeżenie,
albo są usuwane. :)


No właśnie. Albo wszystkich się traktuje jednakowo albo coś jest nie tak. A mam wrażenie że gdybym nie wyrażała się krytycznie o działaniach TYHE względem widka to sprawa by się po kościach rozeszła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:47, Fumiko napisał:

A pro evo choćby który po degradzie pod jednym nickiem wrócił własnie jako pro evo i nikt go
ponownie nie banował, postów nie kasował itp. Natomiast Widek został wywalony po napisaniu
postów absolutnie regulaminu nie łamiących (które zresztą z miejsca zostały usunięte).

Jest coś takiego jak Neostrada i dynamiczne IP, zresztą lepiej się na tym znasz ode mnie chyba. Więc wiesz, że banowanie takiej osoby nie ma sensu, ban, on wróci, ban, on wróci, ban, on wróci. No ile można?
W końcu Moderator nie banuje a... "dziecku neostrady" się znudzi.

Dnia 25.12.2006 o 18:47, Fumiko napisał:

No właśnie. Albo wszystkich się traktuje jednakowo albo coś jest nie tak.

Kiedy się dowiedziałem, że tak jest wyraziłem swoją opinię, ale ludzie nie przyznali mi racji.
Napisałem wyraźnie, że nie mam żalu o degrada, ale o to, że inni są traktowani łagodniej. Jedno odpowiedzieli mi, że moja złość tu jest niepotrzebna, inni że ze mnie to jest jakiś ***** skoro upominam się, aby innych zdegradowano. Żyj wedle zasady, zostałem pokrzywdzony, ciesz się, że inni nie zostali.
Sama TYHE po prostu uzasadniła swój wybór, który był słuszny, bo w wątku to był mój drugi offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:57, Vaxinar napisał:

Więc wiesz, że banowanie takiej osoby nie ma sensu, ban, on wróci, ban, on wróci, ban, on wróci.
No ile można?


Jak widać dużo... A IMHO albo zasady dotyczą wszystkich albo je sobie można o kant d*py rozbić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sie wypowiem może krótko, mam degrada i zostałem modem, poza tym własny tytuł jest dla każdego i nawet najwięksi zadymiarze jak sie uspokoją moga to osiagnąć, nie wiem skąd sie wzieły te ploty ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 17:58, Barklu napisał:

>
> Może i łatwo, ale jakikolwiek degrad sprawia, że nie ma się szans na własny tytuł (przynajmniej

> tak słyszałem).
Na moderatora (w kolejnym naborze) też chyba nie.


Sorry że wracam do tego posta ,ale zauważ że Budo dostał degrad i jakoś jest modem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:06, Jaki Ganh1 napisał:

Ale jak na razie nie było na forum Własnych Tytułów. A dlaczego nie było także Wrogów Ludu.
I czy własny tytuł można codziennie zmieniać?


Wrogowie Ludu sa tylko hmm... Wiesz na forum jest takie powiedzenie :" Wrogowie Ludu i ryby głosu nie mają", a jak będą funkcjonowac własne tytuły nikt nie iwe, no bo właśnie jeszcze nikt do nich nie doszedl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:06, Jaki Ganh1 napisał:

Ale jak na razie nie było na forum Własnych Tytułów. A dlaczego nie było także Wrogów Ludu.
I czy własny tytuł można codziennie zmieniać?


1.Własny tytuł jeszcze nikt nie ma i nie wiadomo kiedy ktoś go osiągnie!! :-)
2.Kto ci to powiedział zobacz sobie na staty tam masz podane ile ich jest!! :-)
3.Tego nie wiem ale sadze że nie!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:06, Jaki Ganh1 napisał:

A dlaczego nie było także Wrogów Ludu.

Pokaż mi post osoby zbanowej.

Dnia 25.12.2006 o 19:06, Jaki Ganh1 napisał:

I czy własny tytuł można codziennie zmieniać?

Na Starym Forum można było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:05, michu96 napisał:

Sorry że wracam do tego posta ,ale zauważ że Budo dostał degrad i jakoś jest modem :D


Zauważ, że zaraz po degradzie Budowi "oddano" tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować