Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 19:11, Vaxinar napisał:

Zauważ, że zaraz po degradzie Budowi "oddano" tytuł.


Aktualne będzie to co powiem- dużo zależy od poszkodowanego, bana można cofnąc, degrada też- jak widać nie wszystkie sytuacje są jasne i każda z osobna wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:11, Vaxinar napisał:

> Sorry że wracam do tego posta ,ale zauważ że Budo dostał degrad i jakoś jest modem :D

A wg mnie nie powinien bo Widek też dostał i dość że był na takich samych zasadach winny a wg mnie nie winny to nie jest modem i jeszcze zbanowany.
p.s. Oto odbicie świata. Justis of All nie dziwię się że powstał taki album ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:13, Budo napisał:

Aktualne będzie to co powiem- dużo zależy od poszkodowanego, bana można cofnąc, degrada też-
jak widać nie wszystkie sytuacje są jasne i każda z osobna wygląda inaczej.

Ja bym to ujął troszeczkę inaczej . W wyjątkowych sytuacjach ( jako że moderator też człowiek ) jest nikła szansa na cofnięcie degrada .Jak sam przyznasz przypadków można chyba na jednej ręce policzyć , a aby było śmieszniej bana łatwiej cofnąć przynajmniej z tego co mi wiadomo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:38, spider88 napisał:

> Aktualne będzie to co powiem- dużo zależy od poszkodowanego, bana można cofnąc, degrada
też-
> jak widać nie wszystkie sytuacje są jasne i każda z osobna wygląda inaczej.
Ja bym to ujął troszeczkę inaczej . W wyjątkowych sytuacjach ( jako że moderator też człowiek
) jest nikła szansa na cofnięcie degrada .Jak sam przyznasz przypadków można chyba na jednej
ręce policzyć , a aby było śmieszniej bana łatwiej cofnąć przynajmniej z tego co mi wiadomo
.


Hmm ja tu widze mała dysproporcje przeciez ban to surowsza i bardziej ostateczna forma kary i jako taka powinna byc traktowana bez ulg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 20:15, Ponury Żniwiarz napisał:

Hmm ja tu widze mała dysproporcje przeciez ban to surowsza i bardziej ostateczna forma kary
i jako taka powinna byc traktowana bez ulg:)

Jeśli jest odpowiednia motywacja i chęć poprawy to moderatorzy jak sami przyznają zawieszają taką karę .Oczywiście pierwszy lepszy kolejny wyskok oznacza już koniec .Przyznam że jest to brak pewnej analogii ale trzeba przyznać że degrad jednak jest mniej dotkliwą karą .
Forumowicz musi mieć jednak chęć poprawy i zrozumieć co zrobił źle a także pilnować się już praktycznie do końca swojej kariery na forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 19:01, Budo napisał:


Sie wypowiem może krótko, mam degrada i zostałem modem, /.../

Wiesz, mnie się zdawało, że jednego dnia zaliczyłeś dwa. albo nawet trzy degrady od Systemu i dopiero Naczelny Informatyk przywołał System do porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:20, KrzysztofMarek napisał:

Wiesz, mnie się zdawało, że jednego dnia zaliczyłeś dwa. albo nawet trzy degrady od Systemu
i dopiero Naczelny Informatyk przywołał System do porządku...

To się dopiero porobiło jak próbowali cofnąć nałożonego degrada .Wtedy system zwariował na samą myśl że ktoś próbuje zmienić i to w dodatku tak słynnej osobie ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:20, KrzysztofMarek napisał:

Wiesz, mnie się zdawało, że jednego dnia zaliczyłeś dwa. albo nawet trzy degrady od Systemu
i dopiero Naczelny Informatyk przywołał System do porządku...


Trzy powiadasz :)
Najpierw to było śmieszne, a potem troche mniej, na szczęcie sie uspokoiło ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:24, Budo napisał:

Najpierw to było śmieszne, a potem troche mniej, na szczęcie sie uspokoiło ;]

Szanowny Panie moderatorze , przypominam że zgodnie z regulaminem przepisywanie statystyk na forum jest surowo zabronione i należy się w takim razie liczyć z konsekwencjami ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

która to konsekwencją będzie upomnienie od wielce szanownego pana spidera88 ;]
po pierwsze to odpowiedź z konkretną ilością degradów, poparta dowodem (ktoś mógłby nie uwierzyć że miałem ich tyle xD), po drugie nie przepisałem, ino wkleiłem obrazek, a po trzecie jestem zdegradowany, to mogę sie tu swobodnie wypowiadać i zamieszczać materiały na temat mojego degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:24, Budo napisał:

> /.../> Trzy powiadasz :)
Najpierw to było śmieszne, a potem troche mniej, na szczęcie sie uspokoiło ;]

No, muszę przyznać, że znacznie mnie przebiłeś. Ja od Systemu dostałem tylko jednego degrada, jeszcze na starym forum, a na tym to jeszcze od nikogo...Ale nadal mam szansę ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra bo widzę że niektórzy forumowicze się zestresowali , to był taki mały żarcik więc spokojnie .
Swoje już odcierpiałem więc pozdrowienia dla pewnego moderatora który myśli że jest dowcipny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:08, Markus89 napisał:

Moim zdaniem jest to trochę nie wporządku ponieważ Własny tytuł jest jak dla mnie symbolem
"pracy" na forum i nieskazitelnej przeszłości, a nie czymś co każdy może mieć tylko nieco później...

Własny tytuł jest na tyle trudny do zdobycia, że to co było gdy kots był "obywatelem" nie ma większego znaczenia. Żeby uciągnąć własny tytuł trzeba być na forum dobre półtora roku i nie miec żadnej obsuwy. :) A każda degradacja powyżej przewodniczącego to kilka miesięcy lub pół roku "straty".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:44, Olamagato napisał:

> /.../ Żeby uciągnąć własny tytuł trzeba być na forum dobre półtora roku /.../

Popatrz, popatrz, właśnie chlapnałeś coś, co stanowiło największą tajemnicę forum ;) Nie ma rady, musisz tetaz skasować własnego posta;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 23:44, Olamagato napisał:

Własny tytuł jest na tyle trudny do zdobycia, że to co było gdy kots był "obywatelem" nie ma
większego znaczenia. Żeby uciągnąć własny tytuł trzeba być na forum dobre półtora roku i nie
miec żadnej obsuwy. :) A każda degradacja powyżej przewodniczącego to kilka miesięcy lub pół
roku "straty".


No, no, masz dla nas jeszcze jakieś przecieki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:07, Markus89 napisał:

Jest na forum user korzystający z dwóch kont jednocześnie i nikt mu nic nie mówi na ten temat...
Obecnie radzi sobie ok, jest chyba brygadzistą.

A to o mnie?? :D No wiesz, tak pytam z ciekawości, bo moje drugie konto ma status Brygadzista. Tylko, że to już nie jest zgodne z tym zwrotem: ''''Od kumpla który dostał degrada - specjalnie zakładał nowe konto, aby kiedyś mieć własny tytuł'''' gdyż nic takiego nei pisałem :p Proszę o potwierdzenie, że to nie o mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 00:01, Markus89 napisał:

Innego usera z rozdwojeniem jaźni nie znam - joke :P

To mało jeszcze widziałeś, bo ja widziałem już na tym forum użytkowników nawet z roztrojeniem, a i z rozczworeniem jaźni też się spotkałem. ;) Jeszcze wszystko przez Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować