Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Nie dostałem wprawdzie degrada ale czuję się tak jak bym dostał bo temat założony przeze mnie dostał kłódeczkę.
Co nieodpowiedniego może być w temacie "10000 powodów by się napić", oprócz tego, że jest wyliczanką. No cóż trzeba się będzie z tym pogodzić, nie prędko założę jakiś temat (to był pierwszy jaki założyłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:47, grand10pelu napisał:

Nie dostałem wprawdzie degrada ale czuję się tak jak bym dostał bo temat założony przeze mnie
dostał kłódeczkę.
Co nieodpowiedniego może być w temacie "10000 powodów by się napić", oprócz tego, że
jest wyliczanką. No cóż trzeba się będzie z tym pogodzić, nie prędko założę jakiś temat (to
był pierwszy jaki założyłem).


Temat polegał na jednym wielkim spamowaniu. To wystarczy. W sumie większość tematów na gram.pl na tym polega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już pisałem w tym temacie wielokrotnie co tam jest złe wymienie ci jeszce raz
1.Promowaliscie alkochol co chyba jest niezgodne
2.Był to temat tak zwany spamowy zdania składały sie z tego ze ludzie wymieniali za co pija :/ np.
za gre ,za ten temat,
I sam powiedz czy to miało jakiś sens ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciągu może 2 min dostałem 2 degardy od jednej osoby. Pierwszy za to, że kiedyś w przeszłości miałem degrada, to dlatego inni którzy wypowiedzieli się w temacie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18582&u=9 dostali ostrzeżenie a ja z tego tytułu dostałem degrada. Kolejny degard od tej samej osoby za to, że śmiałem wyrazić moje nie zadowolenie z jej postępowania co napisałem w temacie o statusach. No i to kolejny degrad. Co za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:31, Mastexx100 napisał:

Na tym forum TYHE wlepiła mi degrad ponieważ w temacie "warto czytać" jakiśtam krysti10 napisał
bardzo wulgarnego posta. Gdy go przeczytałem w odpowiedzi napisałem, że ma niemal pewnego degrada
za to co napisał. A degrada dostałem ja i citekmaniak. No i gdzie tu sprawiedliwość jest??

Wydaje mi się, czy przed chwilą dostałeś kolejnego degrada -1 od TYHE w wątku dla początkujących?
Najpierw pseudomoderatorka/spam ( ..."że ma niemal pewnego degrada"... to określa mod ) a teraz znowu pech.

citekmaniak jak to się mówi nieszczęścia chodzą parami, sory pewnie nie jest Ci teraz do śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:51, 1337' napisał:

W sumie większość tematów na gram.pl na tym polega.

Serio większośc tematów polega na spamowaniu??? Kurczę, chyba jeszcze za mało udzielam się na forum, bo jakoś nie zauważyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcecie wiedzieć więcej o moich 2 degradach? Zapraszam na mojego sajta. Tam wszystko napisałem. Możecie tez przeczytać opinie innych ludzi o tym co się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 20:53, Phelela napisał:

I sam powiedz czy to miało jakiś sens ?

Wiele tematów na forum nie ma sensu, np "Ostatnia literka" :/ albo "Znajdź mi bryke" . . . :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:12, Nazca napisał:

> I sam powiedz czy to miało jakiś sens ?
Wiele tematów na forum nie ma sensu, np "Ostatnia literka" :/ albo "Znajdź mi bryke" . . .
:]

Tak samo jak ten twój post. jaki on ma sens?

Co do tych degradów to bardzo nie podoba mi się postawa niektórych modków. Dla mnie to oni powinni zostać zbanowani z możliwości bycia moderatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na to z tej strony:
- cytujesz wulgarne słowo, bez użycia x czy czego tam się daje.
- apelujesz o zamknięcie tematu na forum mimo, że od kilku miesięcy się wałkuje by pisać na adres mejlowy.
- sugerujesz modom jaką karę mają dać tamtej osobie.
- ile razy RobeN czy inni mówili by nie pisać w takich tematach?
- to była recydywa, więc nie miałeś nic na obronę.

Przodownik tak nie powinien robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:35, Vormulac napisał:

Popatrz na to z tej strony:
- cytujesz wulgarne słowo, bez użycia x czy czego tam się daje.
- apelujesz o zamknięcie tematu na forum mimo, że od kilku miesięcy się wałkuje by pisać na
adres mejlowy.
- sugerujesz modom jaką karę mają dać tamtej osobie.
- ile razy RobeN czy inni mówili by nie pisać w takich tematach?
- to była recydywa, więc nie miałeś nic na obronę.

Przodownik tak nie powinien robić...


1 raz mi tak mówili. Pozatym od napisania mojego posta a degradem minął dobry tydzień. A 2 ostatnie degrady są bardzo kontrowersyjne. Poczytaj o tym u mnie na gramsajcie. Ciekawa dyskusja się wywiązała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:23, citekmaniak napisał:

Co do tych degradów to bardzo nie podoba mi się postawa niektórych modków. Dla mnie to oni
powinni zostać zbanowani z możliwości bycia moderatorem.


Słuchaj... Myślisz, że moderatorom sprawia przyjemność, że muszą degradować ewentualnego usera? Jeśli tak, to jesteś w błędzie. Tak się składa, że wystarczy, aby każdy przestrzegał regulaminu, a wtedy forumowa "policja" byłaby zbędna. Oczywiście nie jest to realne, bo zawsze znajdzie się jakiś delikwent...
Co do degradacji - jeśli user nie złamał ewidentnie zasad, to otrzymuje najpierw ostrzeżenie, czyli swoistą naganę lub upomnienie (jak wolisz). Degradacja natomiast, to taka jakby pokuta i resocjalizacja. :> Trzeba ją przyjąć z godnością i starać się nie dopuścić do podobnych incydentów w przyszłości.
Pozdrawiam.

PS. Wiem, że może trochę bredzę, ale późna pora już jest, więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:39, Cossack777 napisał:

>........


No bredzisz ale tylko trochę. W moim uważaniu za to co zrobiłem należy się ostrzeżenie a nie jakiś degrad.dobrze ze staty mnie nie obchodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:36, citekmaniak napisał:

1 raz mi tak mówili. Pozatym od napisania mojego posta a degradem minął dobry tydzień. A 2
ostatnie degrady są bardzo kontrowersyjne. Poczytaj o tym u mnie na gramsajcie. Ciekawa dyskusja
się wywiązała.

To nie ma nic do rzeczy. Dostałeś kiedyś degrad (nie ważne czy wczoraj czy 6 tygodni temu) - masz splamione konto. Każde wykroczenie podchodzi pod recydywe. Widziałem kilkanaście takich durnych wątków gdzie wszyscy udzielali dobre rady i dostawali za to nagrody od moderatora. Ty miałeś już coś podobnego (nie ważne nawet czy podobne wykroczenie - miałeś wtedy przeczytać regulamin i byś wiedział co można a co, nie by w przyszłości nie wtopić znowu) więc się z Tobą nie cackali, tylko od razu -1.
Dla mnie zasłużenie dostałeś -1, recydywa przesądziła.

Ale nie pękaj, zahartujesz się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:44, Vormulac napisał:

> ........


Dobrze że na statach mi nie zależy także nie przejmuje sie z tego powodu. Liczy się to co się pisze a nie jaki się ma status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:49, citekmaniak napisał:

Dobrze że na statach mi nie zależy także nie przejmuje sie z tego powodu. Liczy się to co się
pisze a nie jaki się ma status.


No dobrze - mówisz, że liczy się dla Ciebie to co piszesz...
Jeśli naprawdę by Ci na tym zależało, to starałbyś się pisać z sensem i przestrzegać ogólnych zasad Netykiety i regulaminu, obowiązującego na forum, na którym zamieszczasz swoje wypowiedzi. Oczywiście spowodowałoby to wzrost Twojej rangi, jako ukazanie wszystkim, że jesteś mądrym userem, który nie pisze kiedy nie musi oraz, który zawsze sprawdza pisane przez siebie posty pod kątem ewentualnych problemów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:53, Cossack777 napisał:

> .........


Eee, stat mało mnie obchodzi a twoje gadanie przypomina mi pouczenie od nauczyciela żeby więcej się uczyć to będą efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:58, kordzio1 napisał:

Czym częścij podkreślasz, że nie zależy ci na statusie, tym mniej wiarygodne to jest


Heh, ,,im więcej ciebie tym mniej" txt jak z piosenki. Co przez to chcesz mi powiedzieć? Ze piszę dla stata? Mylisz się w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 00:56, citekmaniak napisał:

Eee, stat mało mnie obchodzi a twoje gadanie przypomina mi pouczenie od nauczyciela żeby więcej
się uczyć to będą efekty.


Vormulac wyjaśnił Ci to twardo, a raczej staram się wytłumaczyć wszystko na spokojnie. Przyjmij fakt degradacji do Swojej wiadomości i zamiast pisać, że nic Cię nie obchodzi, to wyciągnij wnioski ze swojego postępowania...
Zresztą nikt nie każe Ci zaglądać do statów - mają tylko i wyłącznie charakter informacyjny. Od przyznawania rang jest system... ;)
Skończmy już tę rozmowę, gdyż wydaje mi się, że zostałeś już wystarczająco poinformowany/pouczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować