Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Czasami ostrzeżenie dostaje się za posta w głupim lub zbędnym temacie. Można dzięki temu mieć ostrzeżenie za zwykłego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 22:26, AQ22 napisał:

Czasami ostrzeżenie dostaje się za posta w głupim lub zbędnym temacie. Można dzięki temu mieć
ostrzeżenie za zwykłego posta.


Tak można. Jest złota zasada, która ochroni przed degradem/warnem w wielu przypadkach- widzisz idiotyczny temat? nie dopisuj sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy któryś z moderatorów mógłby mi wyjaśnić w jaki sposób dostałem degrada i czy wogóle dostałem bo jeszcze wczoraj miałem przodownika ;/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko: czy któryś z moderatorów mógłby mi powiedzieć za co dostałem degrada bo jeszcze wczoraj miałem przodownika... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do szanownego Moderatora Budo... chciałem tylko zwrucić uwage że nie pamiętam abym dostał ostrzeżenia ;/ jeśli jednak było prosiłbym o linka z ostrzeżerzeniem... podaje link gdzie znalazlem dialog z moim degradem http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18623&pid=15

P.S. Wielkie dzieki za degrada bardzo, bardzo, bardzo mi to było potrzebne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:31, ReWelot napisał:

Do szanownego Moderatora Budo... chciałem tylko zwrucić uwage że nie pamiętam abym dostał ostrzeżenia
;/ jeśli jednak było prosiłbym o linka z ostrzeżerzeniem

Wiesz Budo jak i wszyscy moderatorzy nawiasem mówiąc mają pełne ręce roboty, co za tym idzie wątpię aby chciało mu się przeszukiwac połowę archiwalnych postów na forum by znaleźc jedno ostrzeżenie.

Dnia 05.02.2007 o 19:31, ReWelot napisał:

P.S. Wielkie dzieki za degrada bardzo, bardzo, bardzo mi to było potrzebne ;/

Wyluzuj, degrad to nie koniec świata, dopóki cię nie zbanują możesz przecież na forum pisac bez przeszkód, a o to właśnie chodzi a nie o jakieś statusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:31, ReWelot napisał:

P.S. Wielkie dzieki za degrada bardzo, bardzo, bardzo mi to było potrzebne ;/


Krew mnie zalewa jak widzę takie teksty. A ja bardzo dziekuje że sobie pseudopomoderowałeś. Nie wiedziałes, że to karane? To juz wiesz. Przeczytaj pogrubione co napisałem w tamtym poście. I jeszcze raz. I jeszcze. Aż zapamiętasz.
Twoje warny
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17635&pid=12
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14680&pid=16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:45, Ari Zmc napisał:

Czy moge dostać degrada że napisałem w temacie o torrentach że to piractwo ??


Najpierw piszesz, a potem pytasz? Trochę zła kolejność ;]
Btw z torrentów można ściągac różne rzeczy, też legalne więc nie każdy kto korzysta z torentów/emule itd jest piratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:49, Budo napisał:

> Czy moge dostać degrada że napisałem w temacie o torrentach że to piractwo ??

Najpierw piszesz, a potem pytasz? Trochę zła kolejność ;]
Btw z torrentów można ściągac różne rzeczy, też legalne więc nie każdy kto korzysta z torentów/emule
itd jest piratem.

a zamknął już ktoś ten temat. a napisałem że można ściągać gry więc to jest piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ah tak więc nie pozostaje mi nic innego do zrobienia jak zyczyć szanownemu panu Budo wszystkiego najlepszego i g**** mnie obchodzi że dostane zaraz degrada albo bana... mnie Budo odbiera przyjemność wchodzenia na gram.pl co jest moim jedynie pożytecznie spędzonym czasem na komputerze ;/... jeszcze raz wszystkiego najlepszego... i rób tak dalej Panie Moderatorze a zobaczymy kto jeszcze będzie odwiedzał to forum...(nie wiem za co dostałes te range)

P.S. Pozdrawiam wszystkim moich znajomych z którymi już nie porozmawiam:
-gothicsheep
-Mroku21 (trzymaj się)
-Mac Cry
-konrad16061990
-Idzikowski6
-Paoro (dopiero co sie poznaliśmy)
-skaybay (najlepszy kumpel)
-kamceq
-Modest-Vermin (hej Włocławiacy ;) )
-milten6
-dark_grom
-Sir Jedi
-Adidas66
oraz Yezu

Wszystkich was pozdrawiam i życze miłego kontynuowania życia na forum z tak nierozważnymi AMATORAMI jakimi są Moderatorzy !!! jeszcze raz pozzdro ;) 3mta sie ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 19:54, ReWelot napisał:

mnie Budo odbiera przyjemność wchodzenia na gram.pl co jest moim jedynie pożytecznie spędzonym czasem na komputerze ;/...


A zastanawiałeś się czy Ty możę swoimi postami i zachowaniem nie odbierasz innym osobom przyjemności korzystania z forum? Pewnie nie, bo oczywiście najłatwiej jest wytykać błędy innym, a samego siebie uważać za wzór forumowicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wypraszam sobie... nigdy tak o sobie nie mówiłem tylko uważam że moderator na niektóre sytuacje mógłby przymknąć oko w koncu to tylko zabawa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 20:14, Kubacube90 napisał:

degrada dostaje się po dwóch warnach czy to nie ma ze sobą powiązania??


Nie ma. Degrada możesz dostać po trzech ostrzeżeniach, albo bez ostrzeżeń. Zależy od przewinienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za piractwo, dostaje sie od razu bana, za małe chamstwo bez przekleństw -1, za chamstwo z przekleństwami -2, a za totalne chamstwo -3, za zwykły spam ostrzeżenie, za spamowanie w temacie do zamknięcia lub bardzo głupim -1 i możena by tak bez końca wymieniać:P
walgierz>>>>prawda tylko czasami denerwuje jak moderator powie "miałeś dwa ostrzeżenia, trzeciego już nie będzie", nawet jeśli nie wie za co te ostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po pierwsze nie wiem skąd wzialeś te kary, nie bardzo prawdziwie to wygląda ;]
Po drugie, zawsze jak dajemy ostrzeżenie, dajemy też posta, tak żebys o tym wiedział. Więc widocznie zapomniałeś o swoich ostrzeżeniach, co nie znaczy że ich nie było ;]
Powtarzam to od dawna- widzisz wątek do zamknięcia? nie masz nic do napisania? nie pisz. I będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować