Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 24.04.2007 o 09:22, Budo napisał:

Czytałem go, ale nie rozumiem czemu mi go teraz przypominasz?

Bo zdaje się wspominałeś coś o dyskusjach w moderatorskim gronie, przepraszam źle mi się ucięło. Nie miałem co do tego pewności, a wydaje mi się że pod tym kątem powinniście też sprawę obgadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 09:07, Budo napisał:

TigerXp---> a myslisz że co my cały czas robimy. X razy już o tym pisałem...


Nie wiem co robicie! Bo efekktów nie widać. Im szybciej przedyskutujecie to, tym szybciej skończą siętakie debaty jak ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzisz... nie do konca znasz fakty (trudno by bylo abys je znal wszak dotycza one prywatnej mkorespondencji)
do dnia dzisiejszego nie otrzymalem wyczerpujacej odpowiedzi i uzasadnienia degradu ktory zostal mi przyznany tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15722&pid=30

temat zostal odblokowany, pracownicy cdp sie w nim wypowiadaja a moderator nie wywiazal sie ze swojego obowiazku wyjasnienia.

Olamagato wspomnial ze dyskusja sie toczy od 2003 roku i jak widac nie jest prowadzona wystarczajaco efektywnie - ludzie sie zmieniaja problem pozostaje a raczej brak problemu gdyz zostalo to rozwiazane przez umieszczenie w regulaminie zdania ze to moderator moze dowolnie interpretowac kazda wypowiedz uzytkownika (co pokazal Boogie dajac sie sprowokowac moim postem ktory byl wlasnie tylkowo prowokacyjny i nie lamiacy regulaminu - a jednak... zlapala sie rybka na haczyk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... walgierz Cię nie lubi :p
Zazwyczaj nie daje takich degradów, ale jak widać masz z nim na pieńku ;)

Faktycznie, to był błąd moderatora, nie powinien dawać degrada ani zamykać wątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie zdaje czy moderator powinien dawac ostrzezenia lub degrady za tresc posta a nie tamatu?? Albo cie nie lubi jak napisal przedmówca albo cos mu sie pomylilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja nie dyskutuje czy to byl blad czy nie gdyz ta sprawa powinna zostac wyjasniona w grudniu mailowo a nie zostala

wskazuje tylko ze moderatorzy porafia dawac degrady (korzystac z przywilejow) lecz nie potrafia wywiazywac sie ze swoich obowiazkow (udzielania wyczerpujacych odpowiedzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się boje że dostane bana.
Mój braciszek chciał się zabawić i wszedł na moje konto, i napisał coś głupiego w temacie o modach.

Budo---> jakbyś mógł tego posta skasować to byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 11:16, Sonic1575 napisał:

Ja się boje że dostane bana.
Mój braciszek chciał się zabawić i wszedł na moje konto, i napisał coś głupiego w temacie o
modach.

Budo---> jakbyś mógł tego posta skasować to byłbym wdzięczny.



Jasne jasne ;p bujac to mu a nie nas :) nieladnie poslugiwac sie braciszkiem zeby oczyscic sie z win... nieladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 11:24, ReWelot napisał:

Jasne jasne ;p bujac to mu a nie nas :) nieladnie poslugiwac sie braciszkiem zeby oczyscic
sie z win... nieladnie :)


1. Bujać to mu? Co Ty krowa jesteś?
2. Naprawde brat mi się włamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włamał, czy się nie wylogowałeś? Zresztą nieważne, jak modek będzie miał zły dzień to dostaniesz bana, a jak będziesz chciał się dowiedzieć czemu Cie tak potraktowano, to Ci powiedzą żęś gówniarz, z małym stażem na forum który nie powinien się odzywać xD Gorzka jest prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 11:27, Sonic1575 napisał:

> Jasne jasne ;p bujac to mu a nie nas :) nieladnie poslugiwac sie braciszkiem zeby oczyscic

> sie z win... nieladnie :)

1. Bujać to mu? Co Ty krowa jesteś?
2. Naprawde brat mi się włamał

Obrażanie drugiego forumowicza to przesada a nie wiem po co piszesz że ci się brat włamał.ja mam młodszą siostę i mi się nidzie nie włamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 11:16, Sonic1575 napisał:

Ja się boje że dostane bana.

Raczej nie, ale degradzik być może...

Dnia 24.04.2007 o 11:16, Sonic1575 napisał:

Mój braciszek chciał się zabawić i wszedł na moje konto, i napisał coś głupiego w temacie o modach.

Widziałem to, a konta trzeba chronić. Jest przycisk "wyloguj"? JEST! Więc trzeba go używać. Albo po prostu nie podawać hasła, bo braciszkom może odbijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 11:40, ko?nik napisał:

Widziałem to, a konta trzeba chronić. Jest przycisk "wyloguj"? JEST! Więc trzeba go używać.
Albo po prostu nie podawać hasła, bo braciszkom może odbijać...

Zazwyczaj nie jest mi potrzebny bo brat ma swój komputer.
Mam nadzieje że obejdzie się jakoś bez echa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 11:44, Sonic1575 napisał:

Zazwyczaj nie jest mi potrzebny bo brat ma swój komputer.
Mam nadzieje że obejdzie się jakoś bez echa.

Nie było by echa gdybyś w ogóle o tym nie wspominał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 23.04.2007 o 23:18, Olamagato napisał:

Chociaż sprawa jest dość oczywista. Roztrząsanie kto i co za co dostał, tym bardziej, że nie
Ciebie to dotyczyło jest wg regulaminu poza dyskusją na forum.


Nic nie roztrząsałem. Sugerowałem ujednolicić decyzje moderatorów, a to, że podałem przykłady to chyba zaleta. Przez to nie można mi zarzucić, że stwarzam problemy, których nie ma...

Dnia 23.04.2007 o 23:18, Olamagato napisał:

Szczególnie, że temat, w którym
pisałeś miał ostatnio notoryczny zalew podobnych kwestii, które są teraz raczej widoczne i
tępione.


Hmm. Gdy później chyba KrzysztofMarek zasugerował coś takiego, Wojman odpowiadając mu, obiecał, że coś w tej kwestii zrobi. A ja dostałem warna... To jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo... zes sie wkopal :) ehm... tzn. ubolewam i mam nadzieje ze zadne nieprzykrosci cie nie spotkaja :) wiem jak to jest miec "brata", nic fajnego szczególnie jak jest mlodszy i wsiada ci na komputer ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 11:47, Gracz 23 napisał:

Nie było by echa gdybyś w ogóle o tym nie wspominał


Temat o moderatorach to jeden z większych, ktoś w końcu musiał to zobaczyć.
Braciszek dostanie za swoje grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować