Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 17.05.2007 o 14:17, spider88 napisał:

Czemu myślisz że jest różnica między użytkownikiem zdegradowanym a takim który nigdy tego nie doświadczył??


Są różnice między użytkownikiem czystym, a takim który jest zdegradowany - przynajmniej ja tak myślę. User "po przejściach" już wie co jest złe ( jak wiemy nie zawsze tak jest :P ) i stara się unikać tego z czym miał już w przeszłości tak nieprzyjemny kontakt. Inna grupa, która jest tu tylko dla statusu, po degradzie zachowuje się dosyć dziwnie i niczego, ani nikogo się nie boi. Takim użytkownikom jest zupełnie obojętne, czy dostaną bana czy awans. Są również przypadki gramowiczów, którzy po degradzie opuścili forum, być może na zawsze. Weźmy takiego Unreala11, który po -1 nie odezwał się już w żadnym temacie, a ostatniego posta dodał 34 dni temu. Ja nie wiem co bym zrobił, gdybym został ukarany przez moderatora, ale na pewno pisałbym dalej, choć już z mniejszym zapałem. Prawdziwych forumowiczów poznaje się po tym, czy gdy po degradzie są w stanie pisać tak jak przedtem - mało jest takich osób... Jak wiemy większość ze społeczności gram.pl jest tu praktycznie dla statusów, nie powiem w jakich tematach zdobytych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee tam, degrad wcale nie jest taki straszny jak go malują. ot, kilka liter pod awatarem mniej. dwa już przeżyłem, kolejne mi więc nie straszne. oczywista, błędów już popełniać nie zamierzam. chociaż tak samo mówiłem po pierwszym degradzie... ;)
pisać nie przestanę, choć już od dawna robię to z mniejszą częstotliwością. i zapewniam, że nie miało to żadnego związku ze zmianą statusu (i związku mieć nie będzie). choć przyznam, że po awansie chęć pisania na forum wzrasta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:32, igorinho napisał:

Prawdziwych forumowiczów poznaje się po tym, czy gdy po degradzie są w stanie pisać tak jak przedtem - mało >jest takich osób...


Ohhh , przestań bo się zaczynam czerwienić ;))

Wiadomo że pewien wpływ jest , jednak nie da się powiedzieć jak to jest .O to mi głównie chodziło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:32, igorinho napisał:

Prawdziwych forumowiczów poznaje się po tym, czy gdy po
degradzie są w stanie pisać tak jak przedtem - mało jest takich osób...

Ta, jasne. Większość jest takich osób... Wielu użytkowników dostaje kilka razy degrada za ten sam błąd, czyli jaki z tego morał? Po degradzie piszą tak samo jak przedtem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Chodziło mi bardziej o użytkowników, którzy złapali degrada przez chwilową głupotę, bądź jakieś małe przewinienie. Po prostu źle ująłem to co chciałem w swoim poście zawrzeć. Spamerzy i gramowicze, których nic nie nauczyła przykra decyzja moderatora to zupełnie inna historia. Tacy, prędzej czy później albo dostaną bana, albo odejdą, ponieważ znudzi im się uprzykrzanie życia innym użytkownikom. Zawsze istnieje możliwość naprawy poprzez założenie nowego konta i zaczęcie wszystkiego od początku.

Azrathel ===> Coś mi się zdaje, że przez degrad to tych liter pod awatarem Ci przybyło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 17:32, igorinho napisał:

Zawsze istnieje możliwość naprawy poprzez założenie nowego konta i zaczęcie wszystkiego od początku.

Niestety może być również całkiem odwrotnie: zbanowany użytkownik zakłada nowe konto i bluzga/spamuje etc dalej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 18:10, kamiln napisał:

Niestety może być również całkiem odwrotnie: zbanowany użytkownik zakłada nowe konto i bluzga/spamuje
etc dalej :/

I tak niestety jest najczęściej. Taki delikwent chce coś udowodnić takim zachowaniem...gorzej, że nie wiadomo nawet co ;) A ja miałem za sobą degrada i podniosłem się bez płaczu, pisząc dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 16:38, Azrathel napisał:

eee tam, degrad wcale nie jest taki straszny jak go malują. ot, kilka liter pod awatarem mniej.

W moim przypadku to akurat liter by przybyło ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 20:49, spider88 napisał:

> eee tam, degrad wcale nie jest taki straszny jak go malują. ot, kilka liter pod awatarem
mniej.
W moim przypadku to akurat liter by przybyło ;))


kurde już druga osoba która się tego czepia - wiadomo przecież o co chodzi, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2007 o 23:50, pitors89 napisał:

Mnie to ostatnio bana dali i jakoś przeżyłem

Prędzej degrada.:) Każdy degrada przeżył. Chyba, bo ja nie znam nikogo kto by nie wytrzymał emocjonalnie do tego stopnia, że... :P

Dnia 17.05.2007 o 23:50, pitors89 napisał:

chociaż myślałem, że już skończę swój żywot na
tym forum ;)

To wtedy byłby ban. :]
Obi-wan Kenobii --->

Jak dla mnie Stiffyone nie ma odpowiedniego stylu pisania jak na to forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.05.2007 o 19:22, Super gość napisał:

Jak dla mnie Stiffyone nie ma odpowiedniego stylu pisania jak na to forum :P

Dokładnie się z tym zgadzam. Wszędzie widzę jego spamerskie posty a na swoje degrady żali się na GS-ach moderatorów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:24, skyler napisał:

Dokładnie się z tym zgadzam. Wszędzie widzę jego spamerskie posty a na swoje degrady żali się
na GS-ach moderatorów :/

Możesz mi pokazać, na którym GSie się żalił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:27, xbit71 napisał:

Możesz mi pokazać, na którym GSie się żalił?


Jak to na którym? Na tego co mu ostatnio "-2" wlepił: boogie85.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, no takiego dwulicowca to ja jeszcze nie widziałem.... A 10 minut później mnie przepraszał i chciał, żebym prosił boogiego o cofnięcie degrada. Widać, że niektórzy nie dorośli, żeby korzystać z dobrodziejstw internetu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:22, Super gość napisał:

Jak dla mnie Stiffyone nie ma odpowiedniego stylu pisania jak na to forum :P

Tja, jego kopiuj&wklej w kwasach jest irytujące jakby ciut:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 19:32, hito_kun napisał:

Nie, no takiego dwulicowca to ja jeszcze nie widziałem[...]

No może bez przesady. Widziałem ten post i jak Cię obraził. Też bym się zdenerwował, ale na forum są jeszcze gorsi :P
Może wakacjke od forum by sobie zrobił ? Może by to mu na dobre wyszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować