Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 04.04.2006 o 21:16, Budo napisał:


Nie to już zabawne-
upiordliwy---> świadomie i z premedytacja chciałeś krzywdzić forumowiczów xD



Chciałem wypaczać ich psychikę i powodować odruchy wymiotne -> ironia oczywiście bo w rzeczywistości doadłem to tylko ze wzgledu że włąśnie byłem w stanie spaczenia psychicznego. Widzisz Budo , tylko kNOT zrozumiał moje prawdziwwe intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem degrada za to ze napisałem forumowiczowi co sadze o jego temacie i za to że podałem mu linka do tematu bo miał temat który juz istnieje nie wiem o co chodzi przecież nie złamałem regulaminu ja chciałem dobrze:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 20:56, kNOT napisał:

Proponuję zacząć stosować się do regulaminu.


Litosci! Przeciez Ty sam sie do niego nie stosujesz! Juz wiele razy przywolywany byc cytat o degradzie maksywalnym -3.

>>>Olamagato

Dnia 04.04.2006 o 20:56, kNOT napisał:

Na koniec. Różnica między degradacją o 3 stopnie czy o 5,
to naprawdę jest mała różnica. W tym wypadku jednak kNOT
zastosował karę dodatkową jaką jest *wstyd* (między bumelantem,
a np. robotnikiem jest widoczna różnica w odbiorze).


Podam teraz taki przyklad, ktory ma tylko obrazowo pokazac pewna sytuacje. Nie wiem naprawde jakie jest prawo dotyczace takiej sytuacji, ale chce jedynie podac przykad:
Po 22:00 policja czesto lapie nieletnich chodzacych po ulicach i spisuje. Nikt nic nie mowi, bo nie naruszaja zadnego regulaminu. Jeden jednak stwierdzi, ze to "wstyd" tak sie zachowywac, wiec zacznie bic zatrzymanego pala po lbie.
Naduzycie wladzy i nie przestrzeganie regulaminu? Przeciez on jedynie pilnowal porzadku.

Mysle, ze -3 to wystarczajaco duza kara. Nie lepiej bedzie awansowac teraz upiordliwego na obywatela? Wtedy wszyscy beda zadowoleni. Kara chyba jednak sie nalezala (choc meni nie rusza takie cos, to jednak wiem, ze to bylo pzregiecie. To jednak zalezy od moralnosci kazdego forumowicza, ale jednak chyba wszyscy zdaja sobie sprawe z tego co mozna, a co nie jest w dobrym guscie), wiec degrad bedzie, ale zgodny z regulaminem i wtedy juz nei bedzie dyskusji.
Poza tym czy to jest w porzadku, ze nie naruszajac prawa zostal kilkakrotnie mocniej ukarany, niz dziesiatki piratow pytajacych o linki do nielegalnych filmow i gier, lub cracki i cd-key''e? Przeciez najczesciej konczy sie to degradem -1, a zdaje mis ei, ze czesto jedynie upomnieniem (ale nie jestem pewien, troche strzelam teraz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:38, Phelela napisał:

Dostałem degrada za to ze napisałem forumowiczowi co sadze o jego temacie i za to że podałem
mu linka do tematu bo miał temat który juz istnieje nie wiem o co chodzi przecież nie złamałem
regulaminu ja chciałem dobrze:(:(:(


A widzisz dostales slusznie bo naruszyles pewna forumowa zasdae nieodgrzebywania starych wątków i nie podnoszeni ich.
Po druie zgodnie z tym co bylo wczesniej napisane równiez wczesniej cos pisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niewidziałem tego filmu więc niebede oceniał czy kNOT moim zdaniem zrobił to dobrze czy nie, lecz jednak to zrobił więc to znak, że jednak coś z tym musiało być, tylko dlaczego aż -5?
Imho powinniśmy zostawić ta sprawę już Upiordliwemu i niech napisze na forum@gram.pl, jeśli uważa że -5 to przegięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle ale niektórzy za bardzo się rządzą co jest dla mnie niesłuszne powinna byc równość dla wszystkich a degrady powinny być słuszne czyli za to co jest niezgodne z regulaminem a ja regulaminu nie złamałem ale jeśli kNOT uważa że to było słuszne to jego sprawa niech mu bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 21:47, kNOT napisał:

Mam ''to'' potraktować jako wykorzystywanie forum do dystrybucji tego materiału?

JA mu chcialem tylko wyjasnic o co chodzilo z cala spraw bo kolo niezorientowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy odgrzebywanie tematu sprzed 2 miesięcy i odpowiadanie na niego: taki temat już był jest zgodne z regulaminem? Knot już mówił co powinno się robić z tematami zdublowanymi po zróceniu uwagi autorowie , że wątek takowy już istnieje i spokojnie dac tematowi spaść w dół, a że ty dla awansu czy czego tam odgrzebjesz takie tematy i sie dopisujesz w nich no to miej pretensje do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie bo sie nowy uzytkownik zniecheci i nie bedzie chcial pisac.
Do phelela:
A co do tegoco zrobil phelea wiesz byles upominany nie poskutkowalao mod zareagowal i tak miales sczescie bo trafiles na najostrzejszego na forum molby cie nawer zbanowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troche nerwowo zareagowałem, ale daty dodania postów widać wyraźnie :/ I coraz częściej zdarzają się momenty, że ktoś "odgrzewa starego kotleta żeby powiedzieć że jest stary" :/ Dodatkowo Phelela został ostrzeżony raz, ale nie zwrócił na to uwagi, zachował się tak samo no i dostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że każdy myśli, że kNOT jest najostrzejszy:) No w sumie to fakt:D Jest moderatorem, ma racje(bo co do tych degradów co się tylu skarży to nie mam zastrzeżeń) no i faktycznie widać, że lubi dawać ostre kary:) Po prostu radzę czytać regulamin raz na dwa tygodnie, żeby ciągle pamiętać co wolno a co nie i jak będziemy mieli szczęście to nasze wypowiedzi nie podejdą pod żaden z punktów "forumowego kodeksu karnego" a nasze statusy zamiast maleć będą rosnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to i tak dobrze że jest ostry moderator na forum, jak by go zabrakło to by się na forum zrobił bałagan ojj bałagan, a tak to chociaż część osób regulamin przestrzega:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poznasz go lepiej dowiesz sie ze to najbardziej kontrowersyjna postac i pewnie doosc stary czlek gdysz włada rosyjskim a tego w szkole po koncu prl w szolach nie uczono pozatym ma ciekawe hobby tzn kupowani rosyjskich ier (w jezyku rosyjskim) Jednak ja uważam że reaguje czasem za ostro trzeba czasem zachowac nieco umiaru ale nie znaczy to iz nie spelnia swej roli na forum jest po prostu nazbyt kontrowersyjny.(wg mnie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem za to że wywołałem zamieszanie na forum i byłem niemiły dla jednego takiego w temacie:sławni pisarze...
i jeszcze kilka ale nie pamiętam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:17, Ponury rzniwiaż napisał:

/.../

Takie posty z przypominaniem i wskazywaniem linka zniknęły by już dawno jakby forum miało private message.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do zaistniałej sytuacji to uważam że degrad Ci się należał- a to że kNOT obniżył ci status o -5 a nie o -3 jest sprawą drugorzędną. Status w trzy tygodnie odrobisz do pozimu robotnika, więc po co tyle hałasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:17, Ponury rzniwiaż napisał:

Jak poznasz go lepiej dowiesz sie ze to najbardziej kontrowersyjna postac i pewnie doosc stary
czlek gdysz włada rosyjskim a tego w szkole po koncu prl w szolach nie uczono pozatym ma ciekawe
hobby tzn kupowani rosyjskich ier (w jezyku rosyjskim)


Ja tam sie wychowywalem w RP, a rosyjski znam. Radzie odejsc od takich steretypow, Rosja szybko sie rozwija i to nei tylko dzieki surowcom. Wiele popularnych gier robia wlasnie Rosjanie (obecnie chocby HoMM V, wczesniej Silent Storm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:32, Minsc i Boo napisał:

Co do zaistniałej sytuacji to uważam że degrad Ci się należał- a to że kNOT obniżył ci status
o -5 a nie o -3 jest sprawą drugorzędną. Status w trzy tygodnie odrobisz do pozimu robotnika,
więc po co tyle hałasu??


Chodzi tak naprawde o zasade. Moderator sam zlamal reguly, ktorymi czesto podpiera swoje decyzje (tzn. regulamin) wiec oznacza to tak naprawde, ze ten caly regulamin jest psu na bude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować