Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

No kNOT może lekko przesadził, ale czy było to mądre i zabawne wrzucać taki link i to w dodatku do kwasów? Gdyby wrzucił do ajkiegoś innego tematu to może dostałby łagodniejszy degrad, a tak to nie ma sie o co sprzeczac.
Było minęlo teraz nic nie poradzicie kłotniami itp. Trzaba bylo myslec co sie robi i jakie beda tego skutki. Z drugiej strony nie dziwie sie kNOT-owi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2006 o 22:47, Hegemon napisał:


Chodzi tak naprawde o zasade. Moderator sam zlamal reguly, ktorymi czesto podpiera swoje decyzje
(tzn. regulamin) wiec oznacza to tak naprawde, ze ten caly regulamin jest psu na bude.



Owszem- regulamin jest do bani bo jest zbyt ogólny. kNOT wyjaśniał już że mógł upiordliwego zbanować(co. wg mnie skolei byłoby przegięciem)- wolał jenak zastosować mniej drastyczną metodę ukarania użytkownika- i chwała mu za to!

Co do kNOTA uważam że jest arogancki, niemiły, nadużywa władzy i wogóle jest be, jednak w tym przypadku przewinienie upiordliwego było znaczne i radziłbym decyzję konota uszanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:32, Minsc i Boo napisał:

/.../> więc po co tyle hałasu??

W zasadzie o nic. Regulamin mówi o degradzie o trzy stopnie. Degrad o pięć to tylko kreatywne stosowanie regulaminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zasada jest prosta.

1. Forumowicz wymyśla ''fakt''.
2. Forumowicz za ten ''fakt'' gani.

Nie zwiększyłem kary, ja ją złagodziłem. Ale ''koledzy'' ukaranego z uporem domagają się, abym trzymając się sztywno regulaminu zlikwidował jego naruszenie. I szczerze pisząc takiego okrucieństwa nie rozumiem...

A o swojej sprawie rozmawiać powinien wyłącznie zainteresowany. W sposób określony w zaakceptowanym przez wszystkich regulaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:52, Minsc i Boo napisał:

Owszem- regulamin jest do bani bo jest zbyt ogólny. kNOT wyjaśniał już że mógł upiordliwego
zbanować(co. wg mnie skolei byłoby przegięciem)- wolał jenak zastosować mniej drastyczną metodę
ukarania użytkownika- i chwała mu za to!


Za to, ze zlamal regulamin? Nie - prawo jest prawem. Nie bronie przy tym upiordliwego, sam bym go ukaral, gdybym byl na miejscu moderatorow, ale zrobilbym to "zgodnie z prawem".

Dnia 04.04.2006 o 22:52, Minsc i Boo napisał:

Co do kNOTA uważam że jest arogancki, niemiły, nadużywa władzy i wogóle jest be, jednak w tym
przypadku przewinienie upiordliwego było znaczne i radziłbym decyzję konota uszanować.


Hehe, a co mi pozostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:55, KrzysztofMarek napisał:

> /.../> więc po co tyle hałasu??
W zasadzie o nic. Regulamin mówi o degradzie o trzy stopnie. Degrad o pięć to tylko kreatywne
stosowanie regulaminu.


Jeżeli ktoś zapodaje link do filmiku z sekcją zwłok na forum z którego korzystają dzieci, to sprawa ilości degradów wydaje mi się drugo jak nie trzeciorzędną...i naprawdę mało istotną jeśli chodzi o meritum sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:56, kNOT napisał:

Zasada jest prosta.

1. Forumowicz wymyśla ''fakt''.
2. Forumowicz za ten ''fakt'' gani.


Owa degradacja jest faktem, ktorego nikt chyba nie bedzie podwazac, nie zostala przez nikogo wymyslona.

Dnia 04.04.2006 o 22:56, kNOT napisał:

Nie zwiększyłem kary, ja ją złagodziłem. Ale ''koledzy'' ukaranego z uporem domagają się, abym
trzymając się sztywno regulaminu zlikwidował jego naruszenie. I szczerze pisząc takiego okrucieństwa
nie rozumiem...


Nie zaslaniaj sie "''kolegami'' ukaranego", bo zachowanie upiordliwego nie ma juz w tej sprawie znaczenia. Liczy sie to co TY zrobiles.

Dnia 04.04.2006 o 22:56, kNOT napisał:

A o swojej sprawie rozmawiać powinien wyłącznie zainteresowany. W sposób określony w zaakceptowanym
przez wszystkich regulaminie.


Tylko ze wszyscy chcieliby sie dowiedziec w co my tak narawde gramy.pl i ile wart jest ow regulamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja was kurna ludzie nie rozumiem. Kiedy kNot ewidentnie i bezczelnie nadużywa swojej władzy(vide ten wątek: http://www.gram.pl//forum_post.asp?tid=3480&u=73 ) większość forumowiczów poklepuje go po plecach. Kiedy podejmuje w miarę racjonalną i dobrą decyzję(luudzie to tylko dwa statusy) to robicie dramat. To że kNOT jest moderatorem jakim jest(tzn. niemiłym, aroganckim i niesprawiedliwym) wiadomo nie od dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 23:14, Budo napisał:

/.../

Jeśli chodzi o upiordliwego to było 5 statusów w dół :)


wiem- chodziło mi o to że dwa statusy więcej niż przewiduje regulamin.

I żeby było jasne: w żadnym bądź razie nie bronie kNOTa, bronię tylko tej pojedynczej decyzji podjętej przez niego którą uważam za słuszną

Niewąsko bym się wkurzył gdybym wszedł do pokoju a mój młodzy brat/siostra ogląda taki filmik na gram.pl(czyli stronie którą w dużej mierze odbiorcami są dzieci).....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuję pisać za siebie. Za miliony pisać będą... sami zainteresowani.

A odrzucając przyczynę odrzucasz sens własnych wypowiedzi...

Dobrej nocy. Bez koszmarów z prosektorium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 22:56, kNOT napisał:

A o swojej sprawie rozmawiać powinien wyłącznie zainteresowany. W sposób określony w zaakceptowanym
przez wszystkich regulaminie.


I my mamy siedziec cicho i czekac, kiedy nam sie oberwie? Moze niedlugo za literowke dostane -1? Wole wziac udzial w dyskusji teraz, nim bedzie za pozno na dyskutowanie, bo pzreciez decyzja moderatora jest niepodwazalna... :| Poza tym zabraniasz nam bronic kolegi, ktory naszym zdaniem nieslusznie dostal tak duza kare? (Hm... Wlasnie slucham Rage Against The Machine - nie ma mozliwosci, zebym siedzial cicho. :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2006 o 23:28, Wiadroman napisał:

I my mamy siedziec cicho i czekac, kiedy nam sie oberwie? Moze niedlugo za literowke dostane
-1?

Oj, nie strasz....już bym był zbanowany;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh nakrecacie sie wszyscy chyba troche , i snujecie jakies totalitarne wizje. Wrzuccie na luz . Narazie to incydent a nie praktyka. jak stanie sie praktyka to sie bedzemy wtedy martwic kogo zbic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju ludzie, kNOT nie zaostrzył kary, on ją złagodził. Chciał upiordliwemu dać bana, nie dał, dzięki mu za to. Wy tu mówicie, że przegina bo obniżył o dwa statusy za dużo. Nie, on obniżył o jeden status za mało. Nie mówię, że ja sam chętnie widziałbym upiordliwego jako Wroga Ludu, skądże! Należy tylko uszanować decyzję moderatora. Jak widać upiordliwy jest doskonale rozpoznawalny na forum, więc po co ta cała wojna o rangę? Każdy kto tu trochę siedzi, wie, że jest on porządnym użytkownikiem, a o to przecież chyba chodzi?
Tak przy okazji. Piszecie, że już piraci itp. dostawali łagodniejsze kary. To prawda, ale w ilu przypadkach zamieszczone przez nich treści powodowały u Was odruch wymiotny? "Kwas" nie był dobrze oznaczony, adres wcale nie wskazywał na drastyczne sceny, myślałem, że będzie to jakaś brutalna kreskówka lub coś podobnego, więc wszedłem. Niestety, tak się złożyło, że chwilę wcześniej skończyłem jeść kolację, naprawdę przez resztę wieczoru nie czułem się najlepiej =/
Proszę zostawcie już ten temat w spokoju. Przyrównujecie kNOT''a do dyktatora, forum do państwa totalitarnego... Jakże ma być tu demokracja, skoro forum jest własnością CDP, ktoś musi tu rządzić...
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 23:20, kNOT napisał:

Proponuję pisać za siebie. Za miliony pisać będą... sami zainteresowani.


I napisali, nie wierze, ze nie zauwazyles.

Dnia 04.04.2006 o 23:20, kNOT napisał:

A odrzucając przyczynę odrzucasz sens własnych wypowiedzi...


Otoz nie, bo jedna sprawa jest blad uzytkownika forum, za ktory slusznie zostal ukarany, a druga naduzywanie zasad przez moderatora. Regulamin jest stworzony po to, zeby radzic sobie takze z wyjatkowymi sytuacjami, jak ta z wczoraj.

Dnia 04.04.2006 o 23:20, kNOT napisał:

Dobrej nocy. Bez koszmarów z prosektorium.


Dziekuje i nawzajem. Mnie ten filmik nie rusza, ale rozumiem, ze chcesz podkreslic swoje zaslugi w "oczyszczaniu" forum z nieodpowiednich materialow. Tyle, ze kara jaka dales, zgodnie z regulaminem, w ogole nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 23:30, Minsc i Boo napisał:


> I my mamy siedziec cicho i czekac, kiedy nam sie oberwie? Moze niedlugo za literowke dostane

> -1?
Oj, nie strasz....już bym był zbanowany;-)



Dobra , parę słów "od zainteresowanego" .

1. Minsc i Boo - > Widzę , że raczej degrada nigdy nie zaliczyłeś;] Nie jest to mozę dotkliwy ból , jednak uwierz , że dosyć spory skoro zjeżdżasz najniżej niemal jak można przed karą ostateczną.
2. Wiadroman - > Właśnie ja zachowywałem się jak Minsc i Boo - siedziałem wzglednie cicho i nie dyskutowałem aż mnie nie trafiło i teraz widzeę że robiłem bład. Pamiętaj jednak , że ludzie niewygodni nie są mile widziani . Moderatorowie cośo tym wiedzą nieprawdaż? Z tego powodu , dla dobra ogółu proponuję nie reagować zbyt żywiołowo bo nie znacie dnia ani godziny;] Z drugiej strony pragnę powiedzieć , że kąciki ust drgają mi kiedy czytam posty np. Minsca , który aż kapie wazelina -> Gdybym jeszcze chciał komuś wyrządzić krzywdę i nie zreflektował się to mógłbyś mówić o zaostrzeniu kary. Ja czujesię pokrzywdzony w TYM wypadku zastosowania kary a nie innej. kNOT to jednak moderator i musi trzymać porządek. Zareagował bardziej , hmm moze nazwę to subiektywnie no i oberwało mi się - niestety nie zmienimy tego , bo mamy za małą siłę przeboju^^
3. libero -> Czyżby tylko incydent? A jak długo jesteś na forum?
4. bruli - > Przepraszam serdecznie , miałeś jednak mimo wszystko wybór - właczasz czy nie. Jest i przykro że nie zdążyłem CIę powiadomić o ryzyku , w ogóle że wcisnałeś to. Ja też nie podejrzewałem że to pełna sekcja zwłok. Niestety myliłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ma do tego czy pelna czy nie pelna ? rozumiem ze jak by do glowy sie nie dobrali to by bylo spoko ? A smiesznego co w tym bylo ze miala sztuczne cycki ? czy to ze zebra cieli nozycami do drewna ?

Wpieprzyles sie na mine ktora sobie sam pod nogi rzuciles a teraz lament, badz facet kurde i nie rob z siebie meczennika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 23:59, libero85 napisał:

A co ma do tego czy pelna czy nie pelna ? rozumiem ze jak by do glowy sie nie dobrali to by
bylo spoko ? A smiesznego co w tym bylo ze miala sztuczne cycki ? czy to ze zebra cieli nozycami
do drewna ?

Wpieprzyles sie na mine ktora sobie sam pod nogi rzuciles a teraz lament, badz facet kurde
i nie rob z siebie meczennika.



O czym Ty w ogóle gadasz? Nie chcę być niegrzeczny ale prowokujesz mnie. Chodzi o to że ja sobie tego filmiku nie wyszukałem w internecie - dobrze wytłumaczę Ci po raz setny :

- Dostałem go od znajomego - nic nie wskazywało na zawartosć. Otworzyłem , nie obejrzałem do końca ale byłem przekonany że to jakiśgłupi zart znajomego.
- Opublikowałem zszokowany ten filmik w Kwasach. Po prostu chciałem sięz kimś tym podzielic , moim szokiem . Nie podejrzewałem że to sekcja zwłok na początku samym - obejrzałem naprawdę niewiele, jak siępóźniej okazało myliłem siębardzo. Nie żądam bym nie został ukarany. Po prostu wolałbym żeby na przyszłosć w regulaminie jasno było powiedziane czy mam prawo isę odwoływać , jaka kara jest stosowana w jakich przypadkach i kto o tym decyduje. A Ty najwidoczniej tylko podsycasz ogień nawet nie będąc zorientowanym w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2006 o 23:59, libero85 napisał:

A co ma do tego czy pelna czy nie pelna ? rozumiem ze jak by do glowy sie nie dobrali to by
bylo spoko ? A smiesznego co w tym bylo ze miala sztuczne cycki ? czy to ze zebra cieli nozycami
do drewna ?

Wpieprzyles sie na mine ktora sobie sam pod nogi rzuciles a teraz lament, badz facet kurde
i nie rob z siebie meczennika.

Zauważ może , że Upior zaraz po tym zreflektował się i prosił o usunięcie linku http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=4357 . Zrobił to przed degradacją tak więc nie sądzę,, że dał ten link z pełną premedytacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować