Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2006 o 19:36, Widek napisał:

> > to jest zamówienie na degrada?
>
>
> Tyche zostawmy sobie jednego takiego milego szoszosza dla rownowagi w przyrodzie:)
>
> (oczywiscie to zart i nikogog ni chce obrazać;)

stary nie chce byc niegrzeczny itp:) ale jak mozna napisac "Tyche" jezeli wyzej pisze :to jest
odpowiedź na posta dodanego przez TYHE :)



Widzać po mnie czasem można ale czasem zdarza mi sie napisać co bez większegosensu ale można to potraktować jak zwrot grzecznościowy albo cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 20:50, TYHE napisał:

> Tyche

tak, rzniwiażu? ;PPPP

wiem, wiem, zajęte było...



AAAAA znowu sie czepiają mojej nieudanej ksywy czy tak będzie już zawsze ;/prosze mnie nie stresowac;) bo ja biedny dzieciak biedny ortografi nienauczony pozatym myslalem ze olej toforum to wpisalem z rozpędu i to był mój największy błasd na tym forum;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 20:53, Ponury rzniwiaż napisał:

AAAAA znowu sie czepiają mojej nieudanej ksywy czy tak będzie już zawsze ;/prosze mnie nie
stresowac;) bo ja biedny dzieciak biedny ortografi nienauczony pozatym myslalem ze olej toforum
to wpisalem z rozpędu i to był mój największy błasd na tym forum;(


Niekoniecznie. Masz oryginalną ksywkę i jesteś przez to rozpoznawalny. Powienieneś być dumny ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 21:15, glizda101 napisał:

> AAAAA znowu sie czepiają mojej nieudanej ksywy czy tak będzie już zawsze ;/prosze mnie
nie
> stresowac;) bo ja biedny dzieciak biedny ortografi nienauczony pozatym myslalem ze olej
toforum
> to wpisalem z rozpędu i to był mój największy błasd na tym forum;(

Niekoniecznie. Masz oryginalną ksywkę i jesteś przez to rozpoznawalny. Powienieneś być dumny
;D



Dumny z podwójnego błdu ort w jednym wyrazie??? Nie wiem ale jak bym mógł to bym z miła checią tenbład poprawrił bo jakis obywatel co chwila mi sugeruje słownik:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 21:19, Ponury rzniwiaż napisał:

Dumny z podwójnego błdu ort w jednym wyrazie??? Nie wiem ale jak bym mógł to bym z miła checią
tenbład poprawrił bo jakis obywatel co chwila mi sugeruje słownik:/


Tak naprawdę to zawsze myślałem, że te błędy w Twoim nicku są zrobione specjalnie, dla jajec ;D A tu się okazuje, że niechcący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 21:24, glizda101 napisał:

> Dumny z podwójnego błdu ort w jednym wyrazie??? Nie wiem ale jak bym mógł to bym z miła
checią
> tenbład poprawrił bo jakis obywatel co chwila mi sugeruje słownik:/

Tak naprawdę to zawsze myślałem, że te błędy w Twoim nicku są zrobione specjalnie, dla jajec
;D A tu się okazuje, że niechcący...



Tja z rozędu dla jajec tez jak mówiłem myślalem ze oleje to forum wrónym stopniu jak poprzednie (pewnie na starym jakos specjalnie w niczyjej pamieci nie zapadłem;) ale w sumie po tym pol roku żałuje że te błedy popęłniłem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 21:32, upiordliwy napisał:

Patrząc tak na tą ksywkę niedługo będę dokładnie tak pisał ten wyraz - w sumie mam pamięćwzrokowca;p

Chyba wzrok wabik na dziewczyny;/ czemu ty masz takie powodzenie;pp ??( a ja nie ;(

A tak na serio zmienilbym z chęcia tego nicka szkoda ze nikt juz na to nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 21:44, Ponury rzniwiaż napisał:

> Patrząc tak na tą ksywkę niedługo będę dokładnie tak pisał ten wyraz - w sumie mam pamięćwzrokowca;p

>
Chyba wzrok wabik na dziewczyny;/ czemu ty masz takie powodzenie;pp ??( a ja nie ;(

A tak na serio zmienilbym z chęcia tego nicka szkoda ze nikt juz na to nie poradzi.



A po co mi powodzenie , skoro kobiety mnie nie rozumieją? Ale fakt - > jesteś przez niego bardziej rozpoznawalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 21:44, Ponury rzniwiaż napisał:

A tak na serio zmienilbym z chęcia tego nicka szkoda ze nikt juz na to nie poradzi.

Napisz maila do CDP to prawdopodobnie coś wskurają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:49, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../> A po co mi powodzenie , skoro kobiety mnie nie rozumieją? /.../
A to już coś nowego. Dotąd to my nie rozumieliśmy kobiet...



A to też ... wolę jednak swoich poglądów na ten temat głośno nie wyrażać , bo okaże się że szerzę dyskryminację czy coś takiego . Eh co za kraj , nie można swobodnie poglądów głosić ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2006 o 23:49, KrzysztofMarek napisał:

> > > /.../> A po co mi powodzenie , skoro kobiety mnie nie rozumieją? /.../
A to już coś nowego. Dotąd to my nie rozumieliśmy kobiet...



Tak po glębszym zastanowieniu działą to w obie strony bo gdyby kobiety nas rozumiały to i myśmy by je rozumieli a tak żadna ze stron nie ,,wbije" sie w kóre drugiej więc nie wiemy;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 09:24, Ponury rzniwiaż napisał:

Tak po glębszym zastanowieniu działą to w obie strony bo gdyby kobiety nas rozumiały to i
myśmy by je rozumieli a tak żadna ze stron nie ,,wbije" sie w kóre drugiej więc nie wiemy;(

Jestem hetero więc cieszę się że różnimy się i fizycznie i psychicznie inaczej było by nudno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tematy rzeczywiście są tu o degradach :] Kobiety i degrady, mhm, mieszanka wybuchowa. To jest podobnie jak TYHE daje degrada- gostek potem jest cichy i nie sprawia kłopotów resocjalizacyjnych :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2006 o 12:00, Budyn napisał:

Tematy rzeczywiście są tu o degradach :] Kobiety i degrady, mhm, mieszanka wybuchowa. To jest
podobnie jak TYHE daje degrada- gostek potem jest cichy i nie sprawia kłopotów resocjalizacyjnych
:]



W sumie te degrady tio nie takie strazszne jak je kobiety dają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować