Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

/.../

Ktoś, chyba Budo, napisał pewną rzecz: moderatorów niektóre rzeczy nie obchodzą, jeśli nie ma na to skargi od userów. Wojman zareagował na WT Kuka, bo widocznie znalazło się paru użytkowników, których ten WT śmiertelnie obraził, a teraz boją się do tego przyznać. Swoją drogą akcja z banem na ircu od Wojmana niestety mnie nie dziwi, ani nie zaskakuje. Wojman jest znany z takich numerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pipa to "chiński szarpany instrument strunowy" ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Pipa) zaś włochata to przymiotnik określający coś pełnego włosów. Być może Kukowsky lubi melodię albo sam gra na instrumencie pipa który jest pokryty włoskami? Wiem, to absurdalne, ale pipa to nic obraźliwego, po prostu wymyślone określenie czegoś, ale to i tak coś jakby slang. Każdy zna charakter Kukowskiego i wie, że on jest nieco "inny" ^^ Wojman jest nieco uczulony na jakiekolwiek dziwne sytuacje, i zanim się zastanowi co zrobić wlepia bana czy degrada, nieraz niesłusznie. Czekamy na wyjaśnienia w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:03, Harvenar napisał:

Ktoś, chyba Budo, napisał pewną rzecz: moderatorów niektóre rzeczy nie obchodzą, jeśli
nie ma na to skargi od userów. Wojman zareagował na WT Kuka, bo widocznie znalazło się
paru użytkowników, których ten WT śmiertelnie obraził, a teraz boją się do tego przyznać.

Ogólnie masz rację, jednak po prostu nie potrafię sobie wyobrazić tego, że ktoś mógł poczuć się tym obrażony. Po prostu coś poza moim wyobrażeniem, szczyt głupoty którego nie mogę dostrzec. Bardziej prawdopodobne według mnie jest to że ktoś Kuka po prostu nie lubi, i nie chce się do tego przyznać, łapię się bele czego byle tylko mu zaszkodzić. Ot co.


@Dawidos170
>Adamido mógłbyś nie przekłamywać ? Bo twoja jakże dramatyczna relacja ma trochę mniej wspólnego z prawdą niż byś chciał.
Och,a czy mógłbyś łaskawie wskazać mi te przekłamania, gdyż chwilowo to , co tutaj nabazgrałeś jest nic nie warte. Aha, i jeszcze coś. Nie wiedziałem że znasz moje pragnienia, ale widocznie mam do czynienia z telepatą.
Respekt stary, myślałem że ludzie twojego pokroju nie istnieją, jednak życie zaskakuje.
>To na forum są równi i równiejsi ?
Nie, na forum są mądrzy i mądrzejsi. Jakiemu Ganhowi(mam nadzieję że dobrze odmieniłem) chodziło o nietypowe myślenie Kukowskiego, a ty wyciąłeś kawałek z kontekstu i próbujesz stworzyć z tego argument. Wiesz, po kimś Twojego pokroju spodziewałem się więcej. Ale niestety, zawiodłem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:57, Adamido napisał:

Pozwolicie że poruszę bardzo "świeży" temat. Nie wiem czy wiecie, ale nasz towarzysz
i dobry kumpel Kukowsky stracił swój własny tytuł. Został mu on odebrany za umieszczony
właśnie tytuł użytkownika. Tytuł ten brzmiał "Pipa włochata" .


Dobra rada - najpierw zapoznaj sie ze sprawa. Nie bede jej nawet komentowal, bo widze, ze nie masz pojecia za co Kukowsky dostal degrada. Nim wydasz osad zapoznaj sie ze sprawa.

Dnia 16.10.2008 o 18:57, Adamido napisał:

Ale to nie wszystko - moderator Wojman po tym gdy Kukowsky starał się uzyskać na kanale
#gram.pl odpowiedź na pytanie czy jego mail dotarł do skrzynki moderatorskiej został
zbanowany z wspomnianego kanału.


Ze Moderator Wojman kilka razy odsylal na maila i prosil o zakonczenie tego tematu na IRCu oczywiscie ani slowa z twojej strony, bo jakos nie pasuje do teori "Wojman banuje za niewinnosc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:12, dawidos170 napisał:

To na forum są równi i równiejsi ?


A pewnie. Jak to w życiu. Wystarczy popatrzeć kto z forum odszedł, kogo wywalili, kto przyszedł a kto został. Easy. :)

JakiGanh1 - bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Czekamy na wyjaśnienia w tej sprawie.

Dnia 16.10.2008 o 19:08, Jaki Ganh1 napisał:



Zapewne żadnego się nie doczekamy, bo "sprawy między użytkownikiem, a modem nie są do wglądu publicznego" blablabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:12, dawidos170 napisał:

To na forum są równi i równiejsi ?


Nie, przeważnie starsi i młodsi, a także inne określenia. Wszyscy są tak samo traktowani, chociaż... Na kogo przychylniej patrzysz, na Sekretarza/WT czy Bumelanta?

gothicsheep - nie ma za co :-) Wiedza zawsze się przyda.

KŁEJK - w sensie pozytywnym czy negatywnym? Toż to szczera prawda, takie są fakty. Wiedziałeś o tym zanim tego nie napisałem? :)

Harvenar - doczekaliśmy się, jak widać, po raz kolejny ktoś wyolbrzymił sprawę, Wojman wpadł, zrobił porządek, i nadal możemy żyć w spokoju, no, prawie :) Ja sytuacji nie znałem, ale opierając się na zeznaniach Adamida wydedukowałem co i jak, kiedy i po co, dlaczego i z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:13, gothicsheep napisał:

> Pipa to "chiński szarpany instrument strunowy" ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Pipa)
zaś
> włochata to przymiotnik określający coś pełnego włosów.
Jeden z najbardziej mistrzowskich postow jakie dane mi bylo czytac na tym forum. Dzieki
ci! :]


Z bólem serca :P, ale się zgadzam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:20, Jaki Ganh1 napisał:

Na kogo przychylniej patrzysz, na Sekretarza/WT czy Bumelanta?

Patrzę na to co napisał a nie na podpis pod nickiem. Ranga to już sprawa dalszorzędna o ile można tak to nazwać ;P. A ty oceniasz ludzi po randze na forum ?

Dnia 16.10.2008 o 19:20, Jaki Ganh1 napisał:

gothicsheep - nie ma za co :-) Wiedza zawsze się przyda.

Chyba nie zrozumiałeś o co chodzi ... niestety.

Dnia 16.10.2008 o 19:20, Jaki Ganh1 napisał:

KŁEJK - w sensie pozytywnym czy negatywnym? Toż to szczera prawda, takie są fakty.
Wiedziałeś o tym zanim tego nie napisałem? :)

Chciałbym zauważyć że twój poprzedni post w kontekście degrada dla Kuka jest ... nieco bezsensowny i pasuje jak kwiatek do przysłowiowego kożucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2008 o 19:15, Wojman napisał:

Dobra rada - najpierw zapoznaj sie ze sprawa. Nie bede jej nawet komentowal, bo widze,
ze nie masz pojecia za co Kukowsky dostal degrada. Nim wydasz osad zapoznaj sie ze sprawa.

>
Cóż, tak się składa że moje zapoznanie ze sprawą jest raczej dobre, więc może zamiast strzelać ogólnikami wskażesz mój błąd? Bo napisałem już dawidosowi, że takie posty są nic nie warte.

Dnia 16.10.2008 o 19:15, Wojman napisał:

Ze Moderator Wojman kilka razy odsylal na maila i prosil o zakonczenie tego tematu na
IRCu oczywiscie ani slowa z twojej strony, bo jakos nie pasuje do teori "Wojman banuje
za niewinnosc".

Dziwnym trafem nigdzie nie powiedziałem że banujesz za niewinność. Powiedział to ktoś inny, a wiązanie tego ze mną może oznaczać to, że nie przywiązujesz uwagi do tego co robisz. A tego raczej nie chcemy, prawda?
Poza tym, jak wyobrażasz sobie odesłanie rozmowę na maila skoro Kukowsky WŁAŚNIE SIĘ PYTAŁ CZY DOSZEDŁ MAIL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:27, Adamido napisał:

Cóż, tak się składa że moje zapoznanie ze sprawą jest raczej dobre, więc może zamiast
strzelać ogólnikami wskażesz mój błąd? Bo napisałem już dawidosowi, że takie posty są
nic nie warte.


Moim zdaniem rozpoznanie sprawy masz bardzo kiepskie, bo Kukowsky nie polecial za ten tytul o ktorym mowiles, we wczesniejszym poscie. A poniewaz cala twoja dedukcja opiera sie na blednych zalozeniach to coz nie mamy o czym dyskutowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../

Dnia 16.10.2008 o 19:14, Adamido napisał:

Respekt stary, myślałem że ludzie twojego pokroju nie istnieją, jednak życie zaskakuje.


Specjalnie się dowiadywałem - nie było Cię na forum wtedy gdy toczyła się rozmowa. Wojman trzykrotnie prosił go by zakończył temat i nadal ciągnął. Degrada dostał za całokształt a nie za rzekomą "pipę włochatą"

Dnia 16.10.2008 o 19:14, Adamido napisał:

>To na forum są równi i równiejsi ?
Nie, na forum są mądrzy i mądrzejsi.


Chyba żartujesz ? Nietypowym zachowaniem jest robienie co się chce na forum i przyklask od innych użytkowników ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:20, Jaki Ganh1 napisał:

> Na kogo przychylniej patrzysz, na Sekretarza/WT czy Bumelanta?


Tytuły mnie nie obchodzą. Szczególnie przy osobach kontrowersyjnych.


Co do posta powyżej - oczywiście o IRCu mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:08, Jaki Ganh1 napisał:

Pipa to "chiński szarpany instrument strunowy" ( http://pl.wikipedia.org/wiki/Pipa) zaś
włochata to przymiotnik określający coś pełnego włosów.

Niby tak, ale jestem pewien, że 9 na 10 forumowiczów słowo "pipa" skojarzy sobie z czymś innym. A określenie "włochata" jeszcze mocniej umacnia człowieka w tej myśli... Mało który gramowicz poproszony o rozwinięcie słowa "pipa" opowie o chińskim instrumencie muzycznym. Słowo to jest natomiast bardzo znane w języku codziennym, slangu. I jak zapewne wiesz, jest to słowo raczej obraźliwe, a z pewnością niekulturalne. A Co jest zabronione?
Stosowanie w wypowiedziach słów uznawanych za niekulturalne (...)

Mnie osobiście tytuł Kukowsky''ego nie uraził, ale rozumiem reakcję Wojmana. W końcu takie jego zadanie. Gdyby nie widział w tym statusie niczego obraźliwego, niekulturalnego to nic nie stałoby na przeszkodzie wpisać sobie pod nickiem czegoś w stylu "wygolone jaja" czy "penis". No bo tak: w słowie "wygolone" nie ma niczego wulgarnego, czyż nie? Tak jak w słowie "włochata"... Jaja to produkty spożywcze pochodzenia zwierzęcego, z dziedziny nabiału. Czyż nie? Podobnie jak z "pipą". A "penis" to męski narząd rozrodczy, część ciała jak ręka czy ucho. Słowo to jest wpisane w encyklopedię PWN, używa się go już w szkole podstawowej na lekcji biologii i użyte we właściwym kontekście nie jest obraźliwe ani wulgarne. Na tej samej zasadzie wytłumaczyłeś słowo "pipa". Ale pomimo wszystkich tych rzeczy, za status "wygolone jaja" zostałbym w jakiś sposób ukarany. Dlaczego? Przecież to tylko "chiński szarpany instrument muzyczny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:33, dawidos170 napisał:

Tytuły mnie nie obchodzą. Szczególnie przy osobach kontrowersyjnych.


Z reguły tytuł ma nieco znaczenia. Kukowsky, choć nieco... uhm, "kontrowersyjny" przestrzegał regulaminu, inaczej nie doszedłby do WT, tym bardziej, że moderatorzy na forum nie są pobłażliwi. A czy jedna wpadka to coś tak okropnego? A co powiesz o osobach, przez które spora liczba osób została zdegradowana, jak nie zbanowana, a tacy osobnicy istnieli, co prawda, przez krótki okres. A przy okazji, co tak strasznego wg. Ciebie zrobił Kukowsky, że tak zażarcie go obwiniasz?

Igor FCBayern -> racja, po tym co napisałeś można zarzucić Kukowskiemu nieprzestrzeganie regulaminu, ale tak nagle degradacja? Bez żadnego ostrzeżenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 19:39, Jaki Ganh1 napisał:

Z reguły tytuł ma nieco znaczenia. Kukowsky, choć nieco... uhm, "kontrowersyjny" przestrzegał
regulaminu, inaczej nie doszedłby do WT, tym bardziej, że moderatorzy na forum nie są
pobłażliwi. A czy jedna wpadka to coś tak okropnego?


Fakt, ze wczesniej mial degrady jest bez znaczenia. Fakt, ze mial rozne wulgarne tytuly jak byl wlasnotytulowcem tez jest bez znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.10.2008 o 19:31, Wojman napisał:

Moim zdaniem rozpoznanie sprawy masz bardzo kiepskie, bo Kukowsky nie polecial za ten
tytul o ktorym mowiles, we wczesniejszym poscie. A poniewaz cala twoja dedukcja opiera
sie na blednych zalozeniach to coz nie mamy o czym dyskutowac.

Skoro to nie degrad za pipę, a za tamte tytuły o których zapewne mówisz to czy Kukowsky nie powinien dostać degrada wcześniej? Właśnie po to, by uniknąć tego typu niejasności. Dziwi mnie to.


@dawidos
>Specjalnie się dowiadywałem - nie było Cię na forum wtedy gdy toczyła się rozmowa. Wojman trzykrotnie >prosił go by zakończył temat i nadal ciągnął. Degrada dostał za całokształt a nie za rzekomą "pipę włochatą"
Nie muszę być na forum, gdyż to nie na forum Wojman upominał Kukowskiego. Przemyśl co piszesz. Tak czy inaczej nie trzeba być na IRCu by wiedzieć co się na nim działo, dlatego zrób to co wcześniej powiedziałem - przemyśl co piszesz.

>Chyba żartujesz ? Nietypowym zachowaniem jest robienie co się chce na forum i przyklask od innych >użytkowników ?
Mógłbyś jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować