Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 20:42, Jaki Ganh1 napisał:

Z kim jak z kim, ale z tobą nie mam ochoty się użerać.


No to masz pecha, bo ja akurat mam ochotę parę bzdur Ci wykazać.

Edit: a tak w sumie to dziękuję za komplement. Bo może sobie nie zdajesz z tego sprawy, ale właśnie mnie porządnie skomplementowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:42, Jaki Ganh1 napisał:

Z kim jak z kim, ale z tobą nie mam ochoty się użerać.

Przpraszam bardzo, ale co to ma znaczyć? Dodałeś posta na forum dyskusyjnym, pieniłeś się jak dziecko któremu zabrano lizaka a teraz boisz sie prawdy? Powodzenia, popracuj nad kulturą.
Ah Fumiko mnie ubiegła. Ale chociaż będzie co czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:45, wip_01 napisał:

Przpraszam bardzo, ale co to ma znaczyć? Dodałeś posta na forum dyskusyjnym, piniłeś
się jak dziecko któremu zabrano lizaka a teraz boisz sie prawdy? Powodzenia, popracuj
nad kulturą.


Wyjaśnienie dla Ciebie: Jaki miał już ze mną parę spięć, w tym jedno na bazie tego, że próbował za mnie decydować jak powinien wyglądać mój gramsajt, a drugie na bazie wmawiania mi, jak to kobiety się nie nadają do wojska. Dlatego teraz boi się konfrontacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:43, Fumiko napisał:

No to masz pecha, bo ja akurat mam ochotę parę bzdur Ci wykazać.


Czekam, ale z góry zakładam moje niepowodzenie.

Dnia 23.11.2008 o 20:43, Fumiko napisał:

Edit: a tak w sumie to dziękuję za komplement. Bo może sobie nie zdajesz z tego sprawy,
ale właśnie mnie porządnie skomplementowałeś.


Wiem, miałem już edytować odpowiedź, pisząc, że z tak urokliwą osóbką mam chęć wymienić opinie.

wip_01 -> ty nie znasz Fumiko, to jakby siostra bliźniaczka TYHE, tyle, że nikt nie dopuścił jej do stanowiska moderatora.

Fumiko - to ty ZA TO się obraziłaś? ZA TO? Jezu, a ja zawsze byłem ciekawy, w którym miejscu w temacie o SpellForce cię uraziłem, żeś tak się obraziła. Wiesz, teraz trochę do absurdalnie wygląda, ale skoro już wiem o co chodzi, to tak:

1. Twój gramsajt wyglądał nieco mało profesjonalnie, dlatego zwróciłem na to uwagę, o ile mnie pamięć nie myli. Wystarczyło, żebyś poprosiła kogoś, kto maczał palce w grafice i na pewno by przygotował ci niezły layout.

2. No tak, ale z reguły, nie zawsze oczywiście, kobiety są słabe, i choć wydaje im się, że bez problemu nacisnęłyby spust nawet na winnego człowieka, są w błędzie, bo to trudniejsze niż im się wydaje. No, i siłę też muszą mieć, bo obciążenie żołnierza to nie sama torebka z kosmetykami. Poza tym, mam jeszcze parę innych stwierdzeń i tez, ale to nie ten temat. Ale nadal mnie dziwi, jak za takie błahostki się na mnie rozeźliłaś, myślałem, że to przez to, że napisałem parę idiotycznych postów w quizie SF Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Nie wiem gdzie zadać to pytanie, a że najbardziej pasuje do tego tematu więc tu je zadam:
Otóż kiedyś pewien użytkownik tego forum mnie obraził - cytuję: "co do gratulacji to je sobie do ryja wsadź", "spieprzaj dziadu" -ale nie wysłałem formularza. Teraz ten użytkownik ma bana.
Przejdźmy do sedna sprawy: Kiedy ta osoba wróci, a ja na nią doniosę to dostanie jakąś karę czy już jest za późno?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 17:45, KŁEJK napisał:

> Mam pytanie. Dlaczego Kalejdoskop dostał bana? Niedawno temu cieszył się z przewodniczącego.

Za piractwo. Patrz w temat który założył na podforum technicznym. Nie wiem jak inni ale
ja odetchnąłem z ulgą.


Masz może link do tematu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:48, Jaki Ganh1 napisał:

wip_01 -> ty nie znasz Fumiko, to jakby siostra bliźniaczka TYHE, tyle, że nikt nie
dopuścił jej do stanowiska moderatora.


No wiesz co? Ty chyba coś ode mnie chcesz, bo z darma racji 2 komplementy w 2 kolejnych postach to się nie zdarzają...

Cóż, jeśli chodzi o całą awanturę to powiem obrazowo: jeśli coś nie miało być żółte a wyszło żółte to jakie jest? Jest sens się kłócić, że niebieskie? I odwoływania się do zbrodniczych reżimów w celu udowodnienia, że żółte jednak jest niebieskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:53, Fumiko napisał:

No wiesz co? Ty chyba coś ode mnie chcesz, bo z darma racji 2 komplementy w 2 kolejnych
postach to się nie zdarzają...


Nie, po prostu nie mam na Ciebie sił O.o

Dnia 23.11.2008 o 20:53, Fumiko napisał:

Cóż, jeśli chodzi o całą awanturę to powiem obrazowo: jeśli coś nie miało być żółte a
wyszło żółte to jakie jest? Jest sens się kłócić, że niebieskie? I odwoływania się do
zbrodniczych reżimów w celu udowodnienia, że żółte jednak jest niebieskie?


Wiesz, patrząc na tą wypowiedź wydedukowałem, że jest możliwe, aby żółte było niebieskie, jeżeli doda się nieco innego koloru. Przykro mi to mówić, ale myślę, że ten post odnosi się do wydarzeń z przeszłości, których nie pamiętam, więc nie mogę przystosować twojej kolorowanki do tych wydarzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:56, Jaki Ganh1 napisał:

Wiesz, patrząc na tą wypowiedź wydedukowałem, że jest możliwe, aby żółte było niebieskie,
jeżeli doda się nieco innego koloru.


Ok, łopatologicznie, bo widzę, że metafory za skomplikowane. Jeśli coś wygląda jak pseudomoderatorka i tak jest odbierane to czym to jest? Bo chyba tylko pseudomoderatorką. Nawet jeśli nie zamierzoną - w takim przypadku należało przeprosić, pokajać się i siedzieć cicho a nie próbować robić z siebie ofiarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:48, Jaki Ganh1 napisał:

Wystarczyło, żebyś poprosiła kogoś, kto maczał palce w grafice
i na pewno by przygotował ci niezły layout.

A po co ma prosić? Czy to, że ma zwykłą tapetę z pieskiem/kotkiem/żabką/czymś innym oznacza, że gramsajt jest nieprofesjonalny? A może ktoś chce taki mieć? I co? Każdy ma taki, jaki chce. To, że ktoś ma zwykłą tapetę nie oznacza, że się gubi w programach typu GIMP. To nie jest Twoja sprawa co kto ma na gsie, litości... Zresztą - niektóre super wyrabiane godzinami layouty są gorsze od zwykłej tapety. Zresztą - w mojej opinii liczy się treść, chyba, że ktoś ma jasno zaznaczone, że jego gs służy do prezentacji jego graficznych talentów.

Dnia 23.11.2008 o 20:48, Jaki Ganh1 napisał:

bo obciążenie żołnierza to nie sama torebka
z kosmetykami.

A nie każda kobieta to byle blondi z torebką z kosmetykami. Stereotypowy jesteś, nieco. Rozszerz horyzonty ;) Swoją drogą... nieraz nie mogę się nadziwić jak moje koleżanki do mini torebki zmieszczą książki zeszyty i masę kosmetyków :D

A żeby nie było OT (bo w sumie to ani nie temat o layoutach, ani o blondynkach, ani o wojsku :)) - na przyszłość nie pisz w tematach nowych, albo dublach. Chyba, że podsyłasz samego linka (o ile nie jest podany). Nie ma co ryzykować. Czasem napiszemy coś inaczej niż chcemy rzeczywiście i jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zajścia nie widziałem, jednak zapoznałem się z tematem.

Degrad słuszny. Nie wiem czemu Jaki Ganh się dziwisz że akurat Wojman wlepił ci degrada za pseudo moderatorkę. Za pseudo moderatorkę to akurat wszyscy Moderatorzy wlepiają(jeśli osoba ma czyste konto najpierw jest ostrzegana chyba że w szczególnych przypadkach jak właśnie twój). Twój przypadek pseudo moderatorki był szczególny bo to było jak byś był tym moderatorem. Grozisz komuś degradem lub banem ale wiesz że i tak nikomu go nie wlepisz.

Jak by co nie chcę tutaj po nikim jechać tylko wyrazić swoją opinię na temat sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=43262&u=20

Poza tym, śledzę sobie tak ten wątek po krótkiej przerwie ( PB robi swoje ;p ) i dalej widzę że Jaki Ganh idzie w zaparte motając się przy tym niesamowicie. Chłopie, zrozum. Nic już tu nie ugrasz. Pogódź się ze słusznym degradem, wyciągnij jakieś wnioski i zrób coś z tym. Proste. Naprawdę to tak trudno zauważyć ? Tyle osób już ci pokazało ( i pokazuje ) że nie masz racji a ty jakby w transie wymyślasz coraz to "lepsze" posty. Idź spać i zmień swe postępowanie. Grunt to zrozumieć to że dopisywanie się do bezsensownych prowokacji nie ma sensu. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:48, Jaki Ganh1 napisał:

Fumiko - to ty ZA TO się obraziłaś? ZA TO?


Ech, znów te edity, nie uczciwiej napisać nowego posta:

1) Kwestia nie tylko co mówisz (bo jest swoboda wypowiedzi) ale też jak mówisz (bo brzmiało to jak co najmniej kategoryczne polecenie a nie komentarz estetyczny). I o ile dobrze pamiętam to sens był na zasadzie "zmień na pastelowe bo militarne u dziewczyny odstrasza". Szufladkowanie jest obraźliwe. Wygląd sobie możesz komentować do upojenia, ale z perspektywy estetycznej. Jak zaczynasz zjeżdżać na "dziewczynce nie wypada" to ja (w przenośni) zaczynam szukać mojej kochanej repliki glocka 17. I nie zawaham się jej użyć, tylko i wyłącznie po to, żeby udowodnić, że jednak dziewczynka może i dziewczynce wypada.

2) Jakby nie dotarło: mam od groma znajomych w wojsku, bawię się w ASG, mam metalową replikę kałasznikowa i wiem ile waży oporządzenie. Więc sobie daruj klasyfikacje mnie pod plastikowe blondi dla których torebka 10 na 15 cm to niewiarygodny ciężar grożący połamaniem tipsów. Ponownie: szufladkowanie jest obraźliwe.

Bardzo przepraszam wszystkich za lekki offtop, ale edycja mi już wygasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 20:49, junior17 napisał:

Teraz ten użytkownik ma bana.
Przejdźmy do sedna sprawy: Kiedy ta osoba wróci, a ja na nią doniosę to dostanie jakąś
karę czy już jest za późno?


Kare ma juz teraz - czyli BANa. A jesli kiedys wroci to nie bedziemy patrzec na to czy kiedys tam cos przeskrobal. Choc jesli znow bedzie rozrabial czy obrazal innych uzytkownikow to wtedy sie na stale z kims takim pozegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym był stereotypowy, to bym miał sexi blondi dziewczynę z kosmetykami w torbie, a mam sexi brunetkę z kluczami francuskimi która dzieli ze mną motoryzacyjną pasję :) Poza tym, ja po prostu chciałem dla Fumiko dobrze, bo często dla niektórych wygląd jest rzeczą, która mówi, czy warto czytać treść, czy nie, poza tym, żółte literki na terenowym moro były słabo widoczne, więc... jedynie ctrl+a. Meykan, grożenie a upominanie to co innego. Poza tym, uważam że Delegat brzmi znacznie lepiej niż Przewodniczący, bo mogę nawiązywać nowe znajomości za granicą. I kropka. A poza tym, ktoś wspomniał o przeproszeniu, a, to Fumiko, żebym przeprosił i siedział cicho, niestety, to jestem takim typem, jeśli coś mnie zdenerwuje, to potrafię być nieco złośliwy, tyle, że z reguły preferuję stopniowe, bolesne metody, za które nikt nie może mnie ukarać, bo, choć każdy domyśla się o co w tym chodzi, to na czysto nie ma tam nic złego. Ale dobra, po prostu zakończmy temat.

*Fumiko -> wiesz, jesteś z góry skazana na porażkę, bo twoja kochana replika Glocka 17 nie ma szans z moją kochaną, w pełni metalową z elementami drewnianymi, replikę AK 47, wersja afganistańska, ASG :) Poza tym, mam gromadę znajomych w wojsku, mój ojciec jest wojskowym, ASG to codzienność, i co, masz kałasznikowa? O mój Bożee, ja też, poza tym, wyżej sam powiedziałem. Przy okazji, ile za nią dałaś? Dawno kupowałaś? I skoro tak te szufladkowanie Cię obraziło, to przepraszam. Eot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za troskę, niepotrzebna, sama sobie świetnie radzę (z top 50 wylatuję sporadycznie i na krótko) a jak komuś wygląd przeważa nad treścią to i tak jest na moim GSie zbędny (ja nie z łowców pokemonów).

A co do zdenerwowania: sorry, to Ty i tylko Ty skopałeś sprawę, zrobiłeś głupotę, wiec jeśli już masz się na kogokolwiek denerwować to tylko i wyłącznie na siebie. A nie na Wojmana, założyciela wątku, twórców regulaminu czy kogo tam jeszcze. Miło się rozmawiało. EOT

-> Chwalenie się replikami to w wątku o ASG, napisz mi tam firmę i osiągi. A co do "nie masz szans" - zapraszam na poligon, przekonamy się. Czasem side ma wielką przewagę nad bronią długą, taki ekspert powinien to wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2008 o 21:23, Fumiko napisał:

Czasem side ma wielką przewagę
nad bronią długą, taki ekspert powinien to wiedzieć.


Czasami, ale nie zawsze biega się po budynku zamkniętym, gdzie nie ma miejsca na obroty z AK 47. Poza tym, wychodziłem z założenia, że walka odbywa się na terenie otwartym z nielicznymi kryjówkami. Ale teraz to na serio EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 16:12, Chaotizz napisał:

Kukowsky ma bana ogólnego czy tylko na GS''a?


Że się tak wtrącę i zapytam: Kuk ma bana?
Za co i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować