Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 28.09.2014 o 20:11, Zgreed66 napisał:

Ja uważam po prostu, że jak moderator chce być ujem, to ujem będzie.


Bycie ujem nie jest normalne. Akceptowanie tego "bo tak" też nie jest normalne. Przyzwolenie administracji na takie zachowanie moderatora jest wręcz nienormalne. Nie dziw się, że niektórzy nie przechodzą obok tego obojętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 20:47, rob006 napisał:

Bycie ujem nie jest normalne.

Normalność to kwestia przyjętych norm.

Dnia 28.09.2014 o 20:47, rob006 napisał:

Akceptowanie tego "bo tak" też nie jest normalne.

Jak wyżej. Także się to tyczy "bo tak".

Dnia 28.09.2014 o 20:47, rob006 napisał:

Przyzwolenie administracji na takie zachowanie moderatora jest wręcz nienormalne.

Jakiego zachowania? Bycia ostrym modem, czy kwestia piractwa? To drugie wynika z podejścia do piractwa i nieprecyzyjnego regulaminu. Albo raczej z eufemizmów których się stosuje na zatuszowanie swojego postępowania. Więc takie rzecz będą się dziać. Śmiesznie trochę brzmiałby regulamin.
"Zabrania się przyznawania do piractwa" :D

Dnia 28.09.2014 o 20:47, rob006 napisał:

Nie dziw się, że niektórzy nie przechodzą obok tego obojętnie.

Nie dziwię się - jak nie dziwi mnie postawa modów. Z drugiej strony ostatnią rzeczą o jaką bym posądzał użytkowników to "obiektywizm" :> ; tak z reguły notabene (co tyczy się też mnie samego).
Zamiast się pruć o regulamin. Jak dla mnie większym problemem jest jakby to określić "wasz" stosunek do Wojmana i z tym bardziej widzę problem. (też nie bez przyczyny, ale clue jest tu imho).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 21:08, Zgreed66 napisał:

Normalność to kwestia przyjętych norm.

I choćby dlatego warto reagować na taki zachowanie, aby bycie [m] nie stało się normą. ;]

Co do reszty, to chyba nie ma sensu ciągnąć dyskusji. Jeśli uważasz, że sytuacja, gdzie mod może sobie robić co chce i wymyślać jakiś naciągane definicje piractwa, jest normalna, to nie będę się sprzeczał, ale to po prostu książkowy przykład syndromu gotowanej żaby. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 21:24, rob006 napisał:

I choćby dlatego warto reagować na taki zachowanie, aby bycie [m] nie stało się normą.
;]


Ok rozumiem, że któregoś moderatora czy innej osoby możesz nie lubić, ale wulgaryzmy nie są tutaj mile widziane, i proszę mi nie mówić, że to ocenzurowałeś, bo każdy wie o co chodzi. Za słownictwo Degrad -1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 20:11, Zgreed66 napisał:

Ja uważam po prostu, że jak moderator chce być [m], to [m] będzie.
Nikogo oto nie posądzam. Tym bardziej Alexieia albo nawet Wojmana, pomimo tego jakim
jest hardcore''m.
Wpadka ok. Ale robienia z tego scen, że zbrodnia się nagle dzieje, też nie widzę.
To jest kwestia tego kto jaki jest. Jaką jest osobą, jakim jest modem.
Ale też kwestia samego usera. Graffis też się fajnie wypowiedział w tym temacie.

Wpadka no, ok. Można pogadać - aby coś z tym zrobił (co zostało w sumie zrobione).
Ktoś tam miał problem z cytatami. Ale nie wylewać dzieciaka z kąpielą ;)
Jakby nie wiadomo jakie zło chciał wyrządzić użytkownikom forum xD
Tylko czekał, aby wszystkich zbanować, warny rzucać na lewo o prawo.
Ja tam raczej nikogo o nic takiego żadnego z moda nie posądzam. Włącznie z samym Wojmanem.
Co nie zmienia w sumie faktu, że Wojman ma zawsze rację :P [if you know what i mean]

No i co mam na myśli, że Wojman to Wojman? Że napisze swoje pogróżki? Że lubi wsadzać
warny i degrady za łamanie 10 przykazania moderatora? Zawsze robił akcje, zawsze był
ostry jak żyleta. I wcale mnie nie dziwi, że coś takiego napisał. To musiało w końcu
nastąpić. Szczególnie po zagraniu z rachunkiem. Ale to nie znaczy, że będzie to na porządku
dziennym, albo będzie inaczej. Skoro to już było. Każdy wie jaki jest, każdy wie jak
reaguje. Czy nagle zmieniła się interpretacja tego durnego podpunktu o piractwie? Jak
dla mnie zawsze taka była "rozlazła".

Szukanie tutaj kruczków, że userzy będą uwalani, za byle co jest imho śmieszne. Żeby
nie było, że nie biorę poprawi na samych modów, bo biorę. Bo przecież mod wcale ich nie
potrzebował (wystarczyła sama sprzeczka z modem :P [chyba Isildur miał takie akcje])
. Przez co jest to raczej kwestia samej obrony stanowiska moda i dalszej obrony regulaminu
imho niżeli samej chęci uwalania usera. To się zawsze znalazło :P
Dlatego nie przywiązuję większej wagi do samego regulaminu. Ale samej postawy moda.
Nawet jak miałbym oceniać, to sobie Wojmana szanuję. Mod to mod ma być,a nie jakaś pindzia.
I to mu oddam.


Ok możesz się z kimś nie zgadzać, ale nie masz prawa obrażać tej osoby, za słownictwo oraz obrażanie Degrad -1


--> Edit: Cytat zostawiam w całości. - Celowo. Ze względu na to, że interwencja dotyczy całości posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 22:18, Isildur napisał:

Ok rozumiem, że któregoś moderatora czy innej osoby możesz nie lubić, ale wulgaryzmy
nie są tutaj mile widziane, i proszę mi nie mówić, że to ocenzurowałeś, bo każdy wie
o co chodzi. Za słownictwo Degrad -1


Niego nie cenzurowałem (w przeciwieństwie do ciebie :D), to po prostu nie był wulgaryzm, jedynie wyraz podobnie brzmiący.

@Zabujca_Smokuf
Mistrz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 22:53, Kopiec napisał:

Degradowanie za obrażanie Jopka Poncjusza Karolaka Drugiego? Pozdro :D Mógł dzieci nie
[m]


Degrad -3 - Za spam oraz obrażanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ostatnio mniej się na forum udzielam, bo widzę, że egzekucje...tfu, degrady się gęsto sypią :D I można przez przypadek rykoszetem oberwać :)
Moderatorzy dostali jakieś nowe wytyczne, żeby ostrzej postępować z użytkownikami? Bo nowych to jeszcze zrozumiem, początkowa nadgorliwośc, ale "starsi"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 23:08, pawbuk napisał:

Dobrze, że ostatnio mniej się na forum udzielam, bo widzę, że egzekucje...tfu, degrady
się gęsto sypią :D I można przez przypadek rykoszetem oberwać :)
Moderatorzy dostali jakieś nowe wytyczne, żeby ostrzej postępować z użytkownikami? Bo
nowych to jeszcze zrozumiem, początkowa nadgorliwośc, ale "starsi"? :D


Okres się zbliża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 23:06, Piciambeer napisał:

Jasny gwint, wszedłem na ten temat z ciekawości i widzę, że to bardziej kącik degradowanych
a nie zdegradowanych. Zawsze tutaj tyle minusów lata?


Po prostu Isildur nie chce, żeby Wojman nie miał rekordu w licznie niesłusznych degradów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 23:09, skyline20 napisał:

Okres się zbliża.


Nie wiem co się zbliża, ale wygląda to bardzo źle :D Jak jakaś forumowa wojna, użytkownicy kontra moderatorzy. A to raczej tak nie powinno wyglądać - moderatorzy mają walczyć z jakimś tam promilem tych "złych" :D Boję się, że kiedyś wyjadę na tydzień, a jak wrócę, to tylko moderatorzy na forum zostaną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 23:17, pawbuk napisał:

Boję się, że kiedyś wyjadę na tydzień, a jak wrócę,
to tylko moderatorzy na forum zostaną :D

To, co dziś miało miejsce, to jest jakaś totalna paranoja. Gramowicze z długim stażem, tacy jak Kakarotto czy Revanchist zostali zdegradowani tylko dlatego, ponieważ wyrazili własne zdanie. Oj, coś czuję, że będzie jakaś rewolucja, bo Gramowicze się w końcu zbuntują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 23:06, Piciambeer napisał:

Jasny gwint, wszedłem na ten temat z ciekawości i widzę, że to bardziej kącik degradowanych
a nie zdegradowanych. Zawsze tutaj tyle minusów lata?


Nie zawsze aż tyle, ale zwykle i tak powyżej średniej - w końcu dyskutowanie o degradach to grząski grunt. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 23:17, pawbuk napisał:

Boję się, że kiedyś wyjadę na tydzień, a jak wrócę,
to tylko moderatorzy na forum zostaną :D

Spoko, zawsze będzie spamer nasz kochany, klienci którym Gram nie wysłał jakiejś paczki, poszukiwacze kodu do Margo... Magro... Madro.. (tfu, jak to się pisze?) i tradycyjni newsowi hejterzy. : >

Poza tym z każdym kolejnym degradem poziom hipsterstwa ocalałych rośnie. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 23:21, Prince_Miki napisał:

Oj, coś czuję, że będzie jakaś rewolucja, bo Gramowicze się w końcu zbuntują.


No i co zrobią? Admina nie ma, to moderatorzy mogą się bawić w dyktatorów. Jedyna forma protestu to zwyczajne opuszczenie forum. Pewnie średnio skuteczna, bo to forum i tak na pewno nikomu zysków nie przynosi, a Wojman będzie szczęśliwy, jak zostaną tylko ludzie proszący o kod do Margonem. Będzie ład i porządek, no i oczywiście zero propagowania piractwa.

PS ŚCIĄGNĄŁEM GRĘ


PPS ......ze steama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2014 o 21:24, rob006 napisał:

Jeśli uważasz, że sytuacja, gdzie mod może sobie robić co chce i wymyślać jakiś naciągane definicje piractwa,
jest normalna, to nie będę się sprzeczał, ale to po prostu książkowy przykład syndromu gotowanej żaby.;)

Rozumiesz mnie tak, jak Isildur mojego "uja" ;)

Pisałem o tym, że jak ktoś chce być wrednym modem to żaden specjalny kruczek, paragraf nie jest mu do tego potrzebny. Tylko z samej wredoty coś wynajdzie i to z niej podciąga pod wszystko paragrafy. Czy to jest piractwo, kłótnie z modem, czy obrażanie, czy brak szacunku. Z kolesiem którym chcesz się dogadać, dojdziesz do porozumienia. Patrz np Alexiei. Jak ktoś chce być wredotą, to będzie. Z samej chęci, a nie naciągania tej, czy innej definicji. Czy przypisywaniu paru literkom czegoś czego nie miały znaczyć. To miałem i mam na myśli.
Z wredotą nie ma sensu dyskutowanie z zasady. Albo się podporządkujesz i dbasz, aby nie podpaść, albo chcesz jego zmiany.
Tertium non datur.

Dla mnie "normalnym" jest, że wredny i ostry mod jest wredny i ostry. Problem nie jest, że taki jest mod. Problemem może być co najwyżej to, że wredny gość tym modem uwaga JEST. Osobiście nie narzekam na takich modów. Nawet jak dostaję warny i kolejnego degrada. Srsly. Mogę co najwyżej ponarzekać, że zostałem źle zrozumiany :] Bo sam takiego bym wlepił.

Bo przecież nie chodziło mi o dosłownie nazwanie Wojmana wiadomo jaką częścią ciała (ha! ciekawe czy coś takiego łapie się pod degrad, bo przecież wiadomo ocb). Ale o sprecyzowanie, że chodzi o jego wredny charakter. Cały cytat jest więc można się bawić w lekcje języka polskiego.

@Up to jest cienkie jak piwo karmelkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować