Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Może troszke za wcześnie, ale nie koniecznie - ja np. w pracy dostałem już prezenty :D. Więc tu można szpanować co to się nie dostało :)). Ja będe pierwszy:
W pracy dostałem czarną fajną torbę na doqmenty, i wino (z Hiszpanii) rocznik 1999 :). O pieniądzach nie będe gadał bo to nie prezent tylko premia świąteczna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:53, kowalov napisał:

Gre lub gadzet :-). I to ze w koncu po kilku latach poczulem atmosfere swait, z tego sie ciesze
i to jest dla mnie najwiekszym prezentem.


Mówisz o konqrsie? Ja też wygrałem ale o pieniądzach nie pisze :) Fajnie dostać coś od kogoś z poza rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:56, Soleila napisał:

Gramisia :)


:D możesz powiedzić coś więcej o gramisiu? Nie wiem co to jest a już zazdroszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gramisia :)

O tak Gramiś to taki sympatyczny miś jak ja bym miał klona i poszedł do szkoły to by mi go dziewczynki wyrywały na siłe żeby się do niego przytulić oj miły prezent bardzo miły :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:59, spider88 napisał:

A które święta te wielkanocne ? A tak na poważnie to u mnie prezenty do końca są tajemnicą
:-))


U mnie nie każdy podaje kilka rzeczy co by chciał żeby potem kwasu nie było że dostałeś skarpety w romby i sweter w renifery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 10:58, Evil Khan napisał:

> Gramisia :)
chodzi o tego pluszaka od forumowiczów ?

Tak. Przywłaszczyłam Go sobie. A co, a co? :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 11:01, matizek12 napisał:

dla mnie najlepszym prezentem bylby wyzszy status na forum:))mam nadzieje ze moderator to przeczyta...;))


Wolałbym żeby moderator tego nieprzeczytał, bo ciekawe jak zaaraguje, chciaż status mi tez by się przydał wyższy, ale cuż zasłużyłem na to zeby mi go zmniejszono, musze zasłużyć żeby zwiększono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować