Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

aparat cyfrowy:)
a brat mp4
a młodszy brat dostał jeszcze dodatkowo miotłę i mopa żeby mi sprzątał w pokoju jak bajzel zrobi(symbolicznie dostał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy komp, Crysis, CoD 4, BF2142: Northern Strike (podstawkę miałem). A pro street''a też mam, ale "illegal" - chciałem ściągnąć moda Forgotten Hope 2 do BF1942 - była jeszcze tylko wersja torrent - trochę zdziwiło mnie 4.67GB zamiast 1.2 GB, ale co tam, była 2 w nocy - zostawiłem i poszedłem spać. Wstałem o 11 - ściągnął się PS bo pomyliłem torrenty - głupio byłoby wywalić, zwłaszcza, że przestała działać oryginalna płytka od Bf 1942 (miała 3 lata). Zainstalowałem, ale w to nie grałem.
Tak czy siak, FH 2 dalej nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak się chwalić swoimi "przygodami z torrentami". Jakbyś nie zauważył, to jest forum dystrybutora gier. Legalnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym - pisze że się pomyliłem, bo chciałem ściągnąć w pełni legalny mod - grę BF 2 też mam w pełni oryginalną. A tej gry nawet nie zamierzam odpalać - po pierwsze jest nielegalna, więc przez neta nie pogram, a single pewnie też Bue, a poza tym nie przepadam za samochodówkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 22:19, bruli napisał:

Nie ma to jak się chwalić swoimi "przygodami z torrentami". Jakbyś nie zauważył, to jest forum
dystrybutora gier. Legalnych...


Bo z torrentami to trzeba umieć się obchodzić ;)

W porównaniu do innymi-->jak choćby ten gościu na początku strony<--to ja wypadam dość słabo no ale cóż ja tam się cieszę :)
-fajna koszulka z Croppa
-porąbane bokserki xD
-wypasiona klawiatura(ze słuchawką i w ogóle joł;p)
-łańcuszek
-i 2 książki z dowcipami :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 22:46, plmko napisał:

a ja dostałem 450 zł, dołożyłem "stare oszczędności" :P i kupiłem sobie xbox''a 360 :)


Bez urazy-->nie lepiej było dołożyć jeszcze trochę i kupić PS3? Bo x360 słynie z wadliwości. Przykład ostatni GC pokazał, że x360 był najbardziej wadliwym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować