Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Mama właśnie mi oznajmiła że wigilie będziemy mieli z moją ciocią i wujkiem i ich dziećmi, a oni nie mają kasy więc Święta będą bez prezentów, żeby im nie było przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:34, lukase napisał:

Mama właśnie mi oznajmiła że wigilie będziemy mieli z moją ciocią i wujkiem i ich dziećmi,
a oni nie mają kasy więc Święta będą bez prezentów, żeby im nie było przykro.

xD
Ja wiem, że na święta dostanę The Club - przed chwilą wygrałem aukcję z tą grą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi wcale do śmiechu nie jest :D, przez 2 miesiące czekałem na święta w przeświadczeniu że dostanę wiedźmina i baldura, bo przecież moi rodzice problemów nie mają a u taki zonk że to nie rodzice, a rodzina xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja skromnie... 6 grudnia: Call of Duty: WaW
11 grudnia (klasowe mikołjaki) Ghost Recon 2: Advenced Warfighter

a na gwiazdke:
Legendary
Fallout 3 EK
Dead Space :)


I tak spoza komputerów... kosmetyk dostane.. Pume man :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sobie myśle że nie mam w co grać i mam czekać do wilkanocy umierając z nudów to sobie myśle że sam se zamówie pre paida world of warcraft i mam te prezenty na święta gdzieś ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 19:34, lukase napisał:

Mama właśnie mi oznajmiła że wigilie będziemy mieli z moją ciocią i wujkiem i ich dziećmi,
a oni nie mają kasy więc Święta będą bez prezentów, żeby im nie było przykro.

To nie powód:D Nie mógłbyś dostać prezentów np dzień po albo dostać wcześniej schować i rozpakować jak już będziecie sami? Albo jeszcze lepiej jakby Twoi rodzice kupili każdemu prezenty:)
Jak mikołajki się liczą to mam Fallouta 3, słuchawki Fatal1ty, podkładkę pod mysz, kosmetyki i słodycze. A na samą wigilię zapewne dostanę GTA IV, klawiaturę nową i jeszcze nie wiem co, bo zwykle sam wymyślam co chcę dostać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ale jakby moi rodzice dali każdemu prezenty to oni mogli by się poczuć głupio że oni nie dali nikomu bo nie mają kasy. Moi rodzice przez telefon z nimi ustalili że Święta bez prezentów będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2008 o 20:06, lukase napisał:

No, ale jakby moi rodzice dali każdemu prezenty to oni mogli by się poczuć głupio że
oni nie dali nikomu bo nie mają kasy. Moi rodzice przez telefon z nimi ustalili że Święta
bez prezentów będą.

Heh no to spróbuj własnie z tym, żebyś dostał prezenty wcześniej i im nie pokazywał. Rozpakowałbyś potem, po tym jak pójdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacze jak to rodzice rozplanują, bo nei wyobrażam sobie gadki: Mamo, dajcie mi prezenty przed.
Jakby rodzice mi nie zrobili prezentu to już sobei obmyśliłem żę zamówie sobie pre paida do wow-a i sam sobie zrobie prezencik ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam na święta żadnych takich droższych prezentów nigdy nie wymyślam, w tamtym roku dostałem 1GB RAM (teraz to grosze, ale rok temu ze 300zł kosztowało... nom, chyba że rodzice mnie w ch... zrobili :P) i do tego korki Nike, w których nie grałem (zanim się ciepło zrobiło były już na mnie za małe :D).
A w tym roku?? Szczerze mówiąc, nie wiem. Chciałem kompa, o którego proszę się już chyba od kwietnia, ale ciągle mi biadolą, że oceny złe :/ Poza tym, nie znają konfiga, a że się na tym nie znają to raczej już go nie dostanę :|
Hmm, czyżby w tym roku szykowała się prawdziwa niespodzianka?? o.O
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale wy macie ciśnienia na te prezenty i prezenciki... mnie to wali ;d. Zależy mi tylko, aby opłacili kurs prawka w wakacje i to dopiero będzie giiiiit :DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz tak nie wiadomo czy dostanę prezenty, to nei wiem czy kupować pre paida, bo jeśli zamówie jak się okaże że nie dostane prezentów to będzie już wigilia i zanim dojdzie to już po przerwie świątecznej. Tak to jest jak się nie wie czy się dostanie czy nie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować