Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2010 o 22:16, Budep napisał:

Ah, dokładnie, przestańcie biadolić. Cieszcie się z tego co macie, doceńcie to, bo inni
wielu ma jeszcze gorzej. Materializm niestety przesiąka wszystkich. Ja dostałem cztery
książki i jestem z tego w pełni usatysfakcjonowany, a nawet zaskoczony. Miłe chwile w
rodzinnym gronie, to było jednak bezcenne :)

Drogie prezenciki, rozpieszczanie tak wyglądają dzisiejsze święta. Zamiast się cieszyć, że spotkało się najbliższą rodzinę na święta i podzieliło się opłatkiem, to lepiej ponarzekać, że się dostało nietrafioną gierkę za 100zł.
Baa.. niektórzy to od razu nowy komputer dostają [...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony, dostałem słodycze + pendrive 4GB który bardzo mi się przyda i koszulkę.

A sam sobie kupiłem Borderlands GOTY i Worms Reloaded.

I tak najlepszy prezent to barszcz z uszkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dedykacją dla gogiella.
Ja swoim rodzicom kupiłem "Incepcję" na diwidi w dwupłytowym wydaniu i puzzle. Się ucieszyli bardzo.
A ja dostałem zegarek (który sam sobie wybierałem), pieniądze, słodycze i orzeszki, które miały być pistacjami, ale są zwykłymi przez wzięcie nie tego pudełka w sklepie... ehh
Jakoś tak rpzez ostatnie lata mniej czuje święta przez co nie cieszy mnie nawet dostawanie prezentów (bo zawsze wolałem pieniadze, dlatego mam zawsze mało "objętościowo" pod choinką), za to dawanie, cholernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 23:29, Mateuszencjowaty napisał:

No, nie postarał się w tym roku mikołaj :/
Radzio 5970
chłodzonko wodne do kompa
F1, Black Ops...
Razera myszka DeathAdder
klawa Razera Blackwidow i słuchaweczki Megalodon 7.1

Innymi słowy, bieeeda :/


Mam nadzieję że to "nie postarał się" to ironia ;p ku**a takie prezenty, weź nie chrzań na swoje nie narzekam ale toż to bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 23:29, Mateuszencjowaty napisał:

Innymi słowy, bieeeda :/

Właśnie widzę, u mnie to samo :/
SE Xperia MiniPro
640 GB dysk Samsunga
Call of Duty: BO
Borderlands: GOTY
full słodyczy
Torbę z Nike
Ogólnie bieda, liczyłem na nowego laptopa Alienwara ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 23:32, filip1-1 napisał:

Mam nadzieję że to "nie postarał się" to ironia ;p ku**a takie prezenty, weź nie chrzań
na swoje nie narzekam ale toż to bajka...

To pewnie było w liście do św. Mikołaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 23:33, Gordon92 napisał:

> Mam nadzieję że to "nie postarał się" to ironia ;p ku**a takie prezenty, weź nie
chrzań
> na swoje nie narzekam ale toż to bajka...
To pewnie było w liście do św. Mikołaja :)

hehe, ku@@@ takie prezenty dostać ? ja pierdziele, zresztą ja tam nie mam na co narzekać, dostałem to na co liczyłem, nawet z pewną niespodzianką ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem jakieś słodycze + bluza + jakiś pieniądz od ciotek + perfumy. I jestem w pełni zadowolony, raczej liczy się to, że w ogóle coś jest, a poza tym dorosły chłop już nie dostaje prezentów jak pare, czy parenaście lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OLOOOOOLLLZ master ownage pod choinką:D Dostałem śpiwór!11111!!oneoen!11
Rodzicom kupiłem płytkę Guns`n`Roses(dla mamy) i jakiś krążek Maleńczuka dla taty ;p, braciom odstąpię moją kierownicę z Logitech`a (droga była!!!), a siostrze nie dałem nic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.buymybook.co.uk/irony_detector.htm Polecam niektórym :)

Po prostu jak widzę, że ktoś dostał coś i marudzi z tego powodu, to szlag jasny trafia...Sytuacja realna z dzisiaj. Wracam do domu, wchodzę na gg, sekunda po tym pisze kolega z pytaniem co dostałem. Napisałem mu normalnie (Nie, nie te rzeczy co napisałem xD) to ten nazwał mnie gnidą, że dostałem spierdzielone prezenty...Bo dostałem w jego mniemaniu lepsze i od razu uraz na dumie...O straszne. Nawet jakbym dostał nic, nie płakałbym, serio. Co najlepsze, teraz ten koleś mnie obgaduje osobom innym, że mam jakiś bogatych rodziców ale i tak dostałem kupe nie prezenty...No szkoda gadać :P I marudzi jeszcze jakie to on dopiero zwalone dostał, no ludzieee... I jeszcze lepsze...Zawsze to ON się wozi jak to on ma kasy i prezenty dostaje.

Anyway, płyty muzyczne i koncert dostałem tak naprawdę...No i pieniądze. Nie spodziewałem się, b. dużo prezentów w tym roku, ładnie podziękowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 23:38, nightfaler napisał:

OLOOOOOLLLZ master ownage pod choinką:D Dostałem śpiwór!11111!!oneoen!11
Rodzicom kupiłem płytkę Guns`n`Roses(dla mamy) i jakiś krążek Maleńczuka dla taty ;p


GNR bajka, sam właśnie jeszcze przed chwilką dostałem od wujka bilecik na Sonisphere Festival 2011 ;p najlepszy prezent jaki dostałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie już miesiąc temu, ale powiedziano, że to podchoinkowy prezent:
- PS3 320GB

Dziś:
- podkoszulek
- biała czekolada

Zatem łącznie... chyba najgrubszy zestaw prezentowy w moim życiu. Chyba już nie mam, co liczyć na rychłą powtórkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zonk, bo ja nic nie dostałem, choć zamierzam sobie sprawić nową myszkę jakoś w styczniu:). Za to wydaje mi się, że wszyscy Ci, którzy sądzą, że dostali za mało to zwykłe rozpieszczone bachory. Święta nie są po to, żeby dostawać prezenty, tylko żeby spędzić ten czas z rodziną. Jeśli ktoś tego nie rozumie - szczerze współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie:
- Koszulka "Endru Golara Professional Fire"
- Nowa książka J.Clarksona
- "Metro 2034"
- Black Ops (:/)
- BFBC2 Vietnam (:D)
Rodzicom kupiłem książki - ojcu "Niespokojny człowiek" H.Mankella, a matce "I że Cię nie opuszczę..." E.Gilbert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować