Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2012 o 22:56, benq20 napisał:

Zacytowałem najistotniejsze fragmenty twojej wypowiedzi z której wynika że jesteś materailistą
wbrew swym przekonaniom a słowo "wszytsko mam " sugeruje że nie masz niczego.


Pojechałeś po bandzie na całego :)
Nie widzę zwyczajnie sensu w tym, żeby ktoś mi kupował kolejną grę/ciuch/kosmetyki bo te mam w takiej ilości jaka mi starcza to raz, dwa to mogę kupić sobie sam, ergo nie widzę sensu, żeby generować zbędne wydatki [dlatego jak już mi coś kupią przy jakiejś okazji to najczęściej coś bardzo praktycznego].
I tak mam absolutnie wszystko czego mi potrzeba, rodzinę, przyjaciół, kota - póki to mam mogę mieszkać gdzieś w lepiance nad Gangesem albo na odludziu w lesie :)
Na brak pieniędzy nigdy nie narzekałem, ale szczęścia mi nigdy tez nie dały. Są w życiu ważniejsze rzeczy.

Dnia 24.12.2012 o 22:56, benq20 napisał:

W każdym razie podejrzewam że większość z was poprostu nie ma kasy bo jest kryzys i nie
umie sie przyznać że postanowiliście zainwestować w jedzenie by nie głodować


A to mi śmierdzi prowokacją na która pewnie niektórzy z mało elastycznym systemem samooceny się nakręcą. Tak czy siak prowokacja bardzo kiepska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2012 o 22:56, benq20 napisał:

W każdym razie podejrzewam że większość z was poprostu nie ma kasy bo jest kryzys i nie
umie sie przyznać że postanowiliście zainwestować w jedzenie by nie głodować.

A to zaprawdę ciekawe stwierdzenie....
Ty na serio czy X-mas Trolling Mode On ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyty - KISS Unplugged, Paul Stanley - Live To Win
Portfel
Kartę do Empa za 100 zł
Filmy DVD: Mroczny Rycerz Powstaje, Niesamowity Spider-Man
Książki: Osobisty Album Heatha Ledgera, Osobisty Album Johnny''ego Deppa
3 pary skarpet ;)
Słodycze

Bardzo jestem zadowolony. Zwłaszcza z płyty Paula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie T.T Chyba można zazdrościć tak zróżnicowanego prezentu :) Co prawda oszczędziłem 200 zł, ale co można za to kupić ? Raczej żadnego sprzętu elektronicznego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja dla odmiany powiem co dałem od siebie:
Bratu trafiła się licencjonowana podkładka pod mysz z mapą Westeros (sklep HBO bardzo lubi się opieprzać - przesyłka przyszła dopiero przedwczoraj...) oraz poradnik jak przetrwać apokalipsę zombie autorstwa znanego i lubianego Max''a Brooksa. Ojcu sprawiłem radość nowym albumem Marka Knopflera - "Privateering" (Polecam!), a dla mamy - ekspres do kawy Tassimo. W związku z tym, każdy z domowników dostał dodatkowo nadprogramową paczkę z dyskami do owej maszyny - gorąca czekolada, czarna kawa i karmelowe macchiato :)
Co ja dostałem? Jestem załamany, bo w tym roku nie dostałem ani skarpet, ani dezodorantu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla dziewczyny :
-torebka,
-kurtka,
-kasa,
-torebka słodyczy,
-gra od brata
no i chyba tyle ale to wszystko dostałam już wcześniej oprócz tej torebki słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie caly rok sobie odkladalem grosz do grosza by kupic pod choinke stabilizacje (glidecam hd2000) do kamery :P
Poza tym to... myszke, bo mi sie rolka w poprzedniej rozwalila :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie smartfona, FC3, AC3 (i jakieś tam jeszcze gry) i ściągnąłem DCUO. :P

Dostałem rękawiczki (dwie pary) zimowe, skarpety, gacie i dwie piżamy do kolekcji. Nicee. :D

A i trochę słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem książke (pierwszy raz z własnej woli na święta :p) i to nie byle jaka bo całą trylogie "Władców Pierścieni". Oprócz tego dziadek nie wiedział co mi kupić bo na grach się nie zna to dał mi kase (Może to i dobrze bo bym jeszcze dotał Lexibooka :P) skarpetki, za małą koszulkę, bluze, słodycze i co najważniejsze - dużą paczke niemieckich żelków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem..Endless Space PC,Borderlands 2 PC,Stronghold 3 PC,The Book of Unwritten Tales PC,Torchlight 2 PC,Uncharted 1 PS3,Tekken Tag Tournament 2 PS3,Tomb Raider Trilogy HD PS3,WWE 13 PS3,Sleeping Dogs PS3,Starhawk PS3,DBZ Ultimate Tenkaichi X360 i pre-paid do WoW-a.

Jestem baaaaardzo zadowolony!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.12.2012 o 18:17, Vantor_Zorin napisał:

Z powodu mojego zdrowia to moja jedyna rozrywka..

Nie bardzo jestem sobie w stanie wyobrazić chorobę, która umożliwia granie a nie pozwala na czytanie książek, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki... W graniu nie ma nic złego, aczkolwiek ty dostałeś same gry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 18:49, dzej_bi napisał:


> Z powodu mojego zdrowia to moja jedyna rozrywka..
Nie bardzo jestem sobie w stanie wyobrazić chorobę, która umożliwia granie a nie pozwala
na czytanie książek, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki... W graniu nie ma nic złego,
aczkolwiek ty dostałeś same gry !

Źle się wyraziłem,mogę czytać tylko ebooki ,filmy i muzyka też mogę,ale gry mnie najbardziej bawią..Choroba polega m. in. na tym że nie umiem chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować