Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2012 o 19:10, Vantor_Zorin napisał:

Źle się wyraziłem,mogę czytać tylko ebooki ,filmy i muzyka też mogę,ale gry mnie najbardziej
bawią..Choroba polega m. in. na tym że nie umiem chodzić.

Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi za złe, iż dopytam: Dlaczego tylko ebooki? Zwykłych papierowych książek czytać nie możesz?

A żeby nie było off-topu, to pochwalę się, że dostałem nowy telefon i trochę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też, chyba po grzybowej (chociaż dobra była, nie powiem). Dodałbym jeszcze garba po odgarnianiu śniegu, dobrze że na gwiazdkę samo puściło ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 18:49, dzej_bi napisał:

Nie bardzo jestem sobie w stanie wyobrazić chorobę, która umożliwia granie a nie pozwala
na czytanie książek, oglądanie filmów czy słuchanie muzyki... W graniu nie ma nic złego,
aczkolwiek ty dostałeś same gry !

Szczerze, a co ci za różnica. Jeśli dostał to szczęście mu. Ja też miałem taki okres że zakupowo przedkładałem gry nad inne dobra. Ja sam filmów do dzisiaj prawie nie kupuje bo stwierdzam że niepotrzebny wydatek, wole iść do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 20:13, tylor2_AKA_Wylfryd napisał:

> Źle się wyraziłem,mogę czytać tylko ebooki ,filmy i muzyka też mogę,ale gry mnie
najbardziej
> bawią..Choroba polega m. in. na tym że nie umiem chodzić.
Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi za złe, iż dopytam: Dlaczego tylko ebooki? Zwykłych
papierowych książek czytać nie możesz?

A żeby nie było off-topu, to pochwalę się, że dostałem nowy telefon i trochę pieniędzy.

Moje ręce są zbyt słabe aby je utrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2012 o 20:19, Vantor_Zorin napisał:

Moje ręce są zbyt słabe aby je utrzymać.

No to faktycznie uzasadnione. Rzadko się zdarza, komputer ułatwiał życie (zwykle komplikuje). A tu niespodzianka.

A co do tematu, to ja mam najlepsze: Nie wiem co dostałem.
Dosłownie. Nie chciało mi się otworzyć, a potem zgubiłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja niestety bardziej musiałem dawac, niż brac ;) dostałem listę: klawa podświetlana, mysz Viper, CoD Black Ops 2 na pc, guitar hero 3 i roczny gold na xboxa. No i dostał. W sumie tanio wyszło tym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie wyobrażam sobie Świąt bez prezentów - można się poczuć młodziej o kilkanaście lat wyczekując na ten moment wieczoru :) Ja dostałem dwie koszule i dwa krawaty, spinki do mankietów, sweter, słodycze i helikopter zdalnie sterowany (helikopter od żony) :)

Ogólnie tegoroczne Święta wydały mi się nieco bardziej magiczne niż w ciągu kilku ubiegłych lat - w dużym stopniu chyba za sprawą córeczki, która pojawiła mi się w tym roku i zdominowała wszystkie uroczystości (dostała klocki Lego "duża farma", sanki, ubrania, kilka drobniejszych zabawek i stolik interaktywny), a także tego, że po raz pierwszy od dłuższego czasu wziąłem urlop na Wigilię, dzięki czemu był czas by kupić i ubrać żywą choinkę - po raz pierwszy w życiu własną, we własnym mieszkaniu :) Moja żona z kolei dostała dość dobre perfumy (to ode mnie), szalik, elegancki komplet żakiet+spodnie, bluzkę i kilka czekolad, cukierków itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja "Najdłuższy Tydzień" Davida Reida, "Rebelię" Marcina Gawędy" oraz "Lubliniec.pl: Cicho i skutecznie" Jarosława Rybaka. Za kartę prezentową do Empiku kupiłem sobie jeszcze "Snajpera" Howarda E. Wasdina.
No i koszulkę, sweterek i kilka moich ulubionych czekoladowych mikołajów z nadzieniem truflowym ^______^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jestem już chyba w takim wieku, że bardziej martwię się o to czy ktoś będzie zadowolony z mojego prezentu i średnio myślę o tym co sam dostanę.
Mimo wszystko, jestem bardzo zadowolony :)
To co na fotkach + masa słodkich kalorii (Milka o smaku Oreo - polecam xD).

20131224214907

20131224214912

20131224214917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować