Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Od pracodawców - najpiękniejszy prezent w najskromniejszym opakowaniu.
Kasę przelewem w formie premii świątecznych =)

Od kumpla
- Pakiet do uzupełnienia kolekcji z grami z uniwersum SW na STEAMie i GOGu.
Od rodzinki
- życzenia + czekoladę, bo zastrzegłem sobie, że nic mi nie jest potrzebne i szkoda sobie robić kłopot [albo kupić coś co już mam, nie ma potrzeby robić składowiska duplikatów =P]

A sam rozdałem:
- różne gry różnym kumplom i kumpelom :)
- mojej paczce przyjaciół pokaz 3D nowych gwiezdnych wojen 21geo grudnia [no ok trochę przed świętami, ale wcześniej się zaoferowałem, że to tak w ramach falstartu z prezentem gwiazdkowym więc się liczy!]
- mamie dwa pudry eris [takie chciała takie dostała =P] plus standardowe, wyświechtane na równi ze skarpetami kosmetyki w zestawie
- ojcu butlę 0,7 JD tennessee honey i nowy zegarek + j/w zestaw kosmetyków [bo ktoś to musi przecież tym biednym sklepom wykupić z półek =P]
- kumpeli patelnię ceramiczną i znów standardowe kosmetyki [bo się nawet ładnie prezentują w torebkach prezentowych!]
- najmłodszym [siostry i siostrzeńcy] wybrane zabawki [zestawy LEGO, których cena przyprawia niekiedy o zawroty głowy, dla starszego smyka monopol w jakże wdzięcznej wersji PRL od Trefla i różne inne drobiazgi tj słodycze itp, a co niech psują żeby, żeby rodzice mogli dorobić jakiegoś renomowanego dentystę!]

Ogółem święta 2015 uznaję za udane.
Nie spełniły się standardowe stereotypowe świąteczne katastrofy tj

- nie zmęczyłem się do granic ludzkich wytrzymałości
- nie zrujnowałem budżetu do zera i poniżej
- nie odnowiłem konfliktów rodzinnych
- nie przytyłem [jeszcze - podpunkt w trakcie weryfikacji =P]

Jest dobrze =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować