Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 21:33, adorjan napisał:

Phi, co to za frajda wiedzieć co się dostanie pod choinkę;] Wszystko rozstrzygnie się
24 grudnia.

Ja jednak wole wcześniej napisać list do św. mikołaja bo później dostaje szit z którego i tak nie mam pożytku ;]
I tak w tym roku dostanę Gears of War (PC), Devil May Cry (anime), "Rękę Mistrza" - Kinga, a reszta to niespodzianki :D Więc będę miał to co chcę i radochę z niespodzianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na mikołajki Mafia: The City Of Lost Heaven, a na gwiazdkę jeszcze nie wiem co ;p Tzn. jasne, zrobiłem rodzicom listę prezentów, które chciałbym dostać, ale i tak nie wiem, które dostanę ;)
Edit: GringoG3 ---> Wtf? To jest artbook, czy gra? Jeżeli gra, to jakim cudem ją masz, premiera jest w styczniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówi bezimienny15. Wolę nie mieć takiej radochy z braku niespodzianki, niż rozczarowanie z jej powodu :-) Z prezentu powinniśmy być zadowoleni, i koniec :) Jeśli kupimy sobie sami to, czego chcemy, będziemy zadowoleni, jeśli jednak kupi go nam ktoś, to niestety, możemy być również radośni, albo nie :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2008 o 21:39, bezimienny15 napisał:

Ja jednak wole wcześniej napisać list do św. mikołaja bo później dostaje szit z którego
i tak nie mam pożytku ;]


Zakupy to planuję na urodziny. Ze świętami to ja nie za bardzo, więc przynajmniej chcę mieć jakiś dreszczyk emocji;]

A przez 18 lat nie dostałem jeszcze nigdy żadnego shitu. "Mikołaj" raczej zna gusta ludzi;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2008 o 21:20, adorjan napisał:

Zakupy to planuję na urodziny. Ze świętami to ja nie za bardzo, więc przynajmniej chcę
mieć jakiś dreszczyk emocji;]

A przez 18 lat nie dostałem jeszcze nigdy żadnego shitu. "Mikołaj" raczej zna gusta ludzi;]

to był szit w cudzysłowiu (:P) bo też badziewi nie dostawałem ale to przeważnie były to przedmioty/rzeczy które nie sprawiały mi "mega" frajdy, mimo to oczekiwanie na prezenty było niesamowite, ta adrenalina, te emocje i strach przed rózgą :D Jednak musisz przyznać że rodzice przeważnie nie znają się na grach czy anime - a to najbardziej mnie kręci - więc nie potrafią kupić idealnej gry dla swojego dziecka (w tym przypadku mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podsunąć dobry prezent dla mamy? Proszę mi nie podawać jako przykład perfumów, kosmetyków, ani ubrań. Bardzo byście mi pomogli.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nigdy o nic nie proszę i wiecie co? Tak jest znacznie lepiej. Prezent, kiedy już wiemy co dostaniemy, przestaje być prezentem :) Dlatego zawsze lubię kiedy ja innym sprawiam niespodzianki i kiedy ja również zostaje zaskoczony jakimś podarkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostanę torbę, podręcznik do rysowania i "Chinese Democracy". No i jeszcze kupiłem w tym miesiącu narty, buty narciarskie i całe to zimowe wyposażenie ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie - ja dostałem nietypowy prezent od sklepu gram.pl.

Prezent wyglądał tak, że dostałem dawno zamówioną paczkę, które nie miała być wysłana w tym roku. Ale jakoś im się udało sprowadzić towar i z zaskoczenia mi przysłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jednak musisz przyznać

Dnia 17.12.2008 o 21:34, bezimienny15 napisał:

że rodzice przeważnie nie znają się na grach czy anime - a to najbardziej mnie kręci
- więc nie potrafią kupić idealnej gry dla swojego dziecka (w tym przypadku mnie).


No ok na grach się nie znają. Na szczęście ja z reguły dostaję jakiś film i tutaj akurat trafiają celnie;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu od zawsze panowała tradycja"dam Ci kasę a ty se za nią kupisz co chcesz", więc nic innego niż pieniążki nie mogę się spodziewać. No dobra, może jeszcze jakieś perfumy i słodycze, ale nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować