Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Kaskę (od dziadków) 70 PLN :D
Myszkę radiowo-optyczną Logiteh (od rodziców). Nie chce mi się sprawdzać jaki to model ale bardzo fajnie sie na niej gra :D
Płytę- Judas Priest "Angel of Retribution" (od gościa co się zwie Satan Claus lol...). Posłucham kiedy indziej żeby nie psuć świątecznego nastroju rescie domowników :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się pochwalę :P

Dostałem nową szczoteczkę elektryczną (bo dwie poprzednie popsułem :P) i kasę (najbardziej uniwersalny prezent) + oczywiście jakieś słodycze i drobne upominki :) A co najważniejsze... dostałem od przyjaciółki piękny krawat, na którym jest śliczny psiaczek i napis: "Najlepszy Przyjaciel!" - jest po prostu SUPER!!

Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Klawe,grę Guild Wars, która nie doszła, mimo że zamawiałem 15 XII, a po świętach dostane spóźniony monitor LG 19"- wreszcie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widze coscie podostawali to mi sie niedobrze robi... Nie wiem czy ja w calym zyciu az tyle dostalem co niektorzy z was na jedne swieta XD Nie noa z tak nie moze, ale w tym roku wyjatkowo biednie... Az swoich prezentow nie pokazywalem innym, bo glupio :| dzieciaki podostawaly jakies kolejki nie kolejki, zabawki nie zabawki i inne takie, starsi jakies ksiazki, wina, golarki... A ja? 2 pary skarpet, pidzame, koszulke, na ktorych nie ma zadnych napisow w stylu "Najlepszy Przyjaciel"... Plus jakies mandarynki chyba... Nawet kasy, ktora zwyklo sie dostawac, nie bylo... Wyjatkowa bieda tym razem... :|
Tak ze jedyne z czego sie moge cieszyc to owa "gra lub gadzet", ale jakos nie licze na wielkie niespodzianki po dzisiejszym dniu. ==''

PS Atmosfera na wigilii byla bardzo fajna, tylko gdy doszlo do prezentow to jakos sie dziwnie czulem patrzac na wszystkich rozradowanych prezentami. Ale co, nie moglem byc gorszy, udawalem ze sie ciesze z tych skarpit. XD
Inny mily akcent to dosyc dziwne potrawy, np. kapusta z pistacjami(dobra!), sledz w jakims sosie - nie-wiadomo-co-to ktory podobno skladal sie m.in. z miodu, byly tez tam jakies orzechy(a fuj :P), krem cytrynowy(do ryby... PYCHA, polecam ^^).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

50złotych, w sumie myslalem ze bardziej sie ktos wysili no ale widac ludzie w owych czasach mysla ze ja dadza kase to zalatwia wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

s2nto, 50 zl to ja bym chetnie wzial. Bo najlepsze, co dostalem to dobre potrawy i cholerna "gra lub gadzet", chociaz jeszcze nic nie wiadomo. Przyjdzie jaki breloczyk i bedzie rownie fajnie. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem nową myszkę optyczną, kosmetyki i słodycze :) Wszystko to co było mi potrzebne w najbliższym czasie, jak to jest że ten mikołaj czyta w naszych myślach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie książki ("Norweski dziennik tom 1" Pilipiuka & "Ognie na skałach" Ziemkiewicza), płyte DVD z III Częścia Gwiezdnych Wojen - Zemsta Sithów, płytę "Święta, święta 3" z cudowną piosenka Perfectu "Bóg narodzi się" oraz kilka drobnych rzeczy...

A przede wszystkim... uśmiechy osób z rodziny oraz znajomych :)

"I don''t care about the presents..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 22:44, lordfett napisał:

Dwie książki ("Norweski dziennik tom 1" Pilipiuka & "Ognie na skałach" Ziemkiewicza), płyte
DVD z III Częścia Gwiezdnych Wojen - Zemsta Sithów, płytę "Święta, święta 3" z cudowną piosenka
Perfectu "Bóg narodzi się" oraz kilka drobnych rzeczy...

A przede wszystkim... uśmiechy osób z rodziny oraz znajomych :)

"I don''t care about the presents..."


Mowisz tak bo dostales pieknosciowe prezenty :P
Ja bym sie ucieszyl z jakichs strun do klasyka. :)

PS A najbardziej chyba i tak jest ucieszony CDP z racji Gramisia w koszulce z zyczeniami od forumowiczow. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam dostalem sweter, koszulke, dwie pary bokserek, troche slodyczy, ksiazke, troche kaski... Same praktyczne i potrzebne rzeczy :D A oprocz tego dzien przed wigilia poznalem fajna dziewczyne... zyc nie umierac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować