Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Proponuję zmianę tematu na następujący Co daliście a co dostalliście na święta wtedy zobaczymy kto jak obdarował swoich bliskich, ja od zawsze lubiłem dawać niżli brać dlatego też prezenty na święta ogólnie robie innym na samym końcu sobie - nie wiem jak u was ale u mnie zawsze trudno wybiera się to co komu dać, z braciszkiem mam spokój podejrzę w co gra to kupię mu podobnpą gierkę albo też wykupię na pewien okres abonament do jego MMO - mamuśka to zawsze jakiś bon - wiem to takie nieświąteczne ale lepiej by sama sobie poszła coś wybrać z ciuchów - drugi braciszek i żonka to dopiero problem jest tutaj zawsze się męczę trudno coś wybrać - dzieciaki braciszka spokój - jakieś klocki lego i buzie uśmiechnięte - a sobie cóż ostatnio zrobiłem sobie sam prezent kupiłem sobie lapka - takiego mocniejszego - niestety nie doczekałem się na skarpetki - ktoś po prostu zapomniał o nich teraz szukaj wiatru w polu będę musiał kupić sobie sam - a tak wogóle wszytkim wszystkiego najlepszego ;) i bezprowokacyjnych świąt cieszcie się z tego co macie - są ludzie na tym świecie którzy dali by wiele by mieć przynajmniej spokój i coś do jedzenia...;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym oburącz!!!! Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem rozczarowanie na twarzy mojej mamy po niezbyt udanych prezentach które mi przygotowała, cieszę się z największych pierdół!! Które na dodatek są tak i tak bardzo przydatne (przydatniejsze niż samochodziki lub jakieś inne IMO bzdety typu figurki etc.).

U mnie prezenty są skromne, jak co roku, ale ja i tak bardzo się cieszę. Oto lista moich prezentów:
w domu dostałem: góralskie megaciepłe kapcie!, koszulę pod sportową marynarkę, skarpety :) i ptasie mleczko (mmmmm...) oraz troszkę innych słodyczy.
w pracy (sic!) dostałem: Mount & Blade Ogniem i Mieczem, Stulecie chirurgów J. Thorwalda.

A prezent taki 100% dla mnie zrobię sobię sam! Kupiłem już Civilization 3 (bo nie miałem w kolekcji, a czwórka trochę na laptopie zamula), po świętach może przejdę się do księgarni i wybiorę sobie jakąś interesującą książkę o tematyce historycznej.

Pewnie, fajnie byłoby dostać np. Xboksa, ale i tak jestem zadowolony. Cieszę się również, że książki które wybrałem dla mamy i sióstr im się podobają (siostra dostała ode mnie scenariusze skeczy Monty Pythona - jak tu się nie cieszyć z takiego prezentu!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 09:56, Malcollm napisał:

Proponuję zmianę tematu na następujący Co daliście a co dostalliście na święta wtedy
zobaczymy kto jak obdarował swoich bliskich, ja od zawsze lubiłem dawać niżli brać dlatego


Ja pare rzeczy kupiłem, m.in. wujkowi flaszke whiskey :D, mamie jakies fajne filmy i narty (na styczen)

Ja sobie jeszcze mam zamiar sprawic 1 prezent ale nie wyjawie tu bo boje sie wysmiania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 10:28, lurynowicz napisał:

w pracy (sic!) dostałem: Mount & Blade Ogniem i Mieczem, Stulecie chirurgów
J. Thorwalda.


Heh, musisz mieć fajną pracę :) Książka świetna, choć momentami straszna. Po jej lekturze docenisz, że żyjesz w XXI wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2009 o 10:42, Anjinsan napisał:

Heh, musisz mieć fajną pracę :) Książka świetna, choć momentami straszna. Po jej lekturze
docenisz, że żyjesz w XXI wieku.

Nie ukrywam, że się boję tej lektury, bo babcia zawsze chciała, bym został lekarzem, ale nie znoszę nawet widoku krwi, ran, flaków, ani nawet mówienia o nich.... Bueee...!

A prezent z pracy to mega zaskoczenie, ale bardzo miłe! Szkoda, że zapomniałem zabrać gry do rodzinnego domu, teraz bym sobie popykał w tego M&B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.12.2009 o 10:49, lurynowicz napisał:

A prezent z pracy to mega zaskoczenie, ale bardzo miłe! Szkoda, że zapomniałem zabrać
gry do rodzinnego domu, teraz bym sobie popykał w tego M&B.


Nie chcę Cie martwić, ale na razie nie spiesz się z instalowaniem tej gry. Zapraszam do głównego wątku.


Wesołych świąt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- 120zl od dwoch Babci
- sporo slodyczy (od Mamy z pracy)
- zegarek g-shock (wreszcie cos wytrzymalego :)) (od Mamy)
- dlugopic i olowek Parker (od Mamy)
- plyte Vader: Necropolis (od siostry)
- GTAIV na Steamie (od Taty)
- rodzinna atmosfera (od Wszystkich :))

Ogolnie jestem zadowolony, wszak w swieta nie o prezenty chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swoich prezentów jestem bardzo zadowolony:
- bluza i T-Shirt z moim alter ego (z Ciasteczkowym Potworem :D) - zestaw do prawdziwego lansu :D
- NeoCube - magnetyczne puzzle - http://www.youtube.com/watch?v=27AAnQ0RSNQ
- słuchawki (stare się rozwaliły)
- perfumy
- portfel
- troszkę pieniędzy

Nie spodziewałem się tak dobrego zestawu prezentu. Zwłaszcza ubrania z Ciasteczkowym ownią cyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- GH 5 z gitaro na x360, yea.
- Lanserski zestaw czekoladek wedla.
- Bękarty Wojny na DVD
- Ładny czarny t-shircik
- 100 złotych

Jes Dobrze!
Napisałbym co ja kupiłem innym ale byłby lekki offtop ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tegoroczny połów, jak dla mnie może być:
- porządny kurs języka japońskiego
- olbrzymi słownik kanji
- shogi
- blokus ( jakaś gra )
- wulkan do samodzielnego zrobienia
- "Wroniec" Dukaja

A co do kasy to jeszcze nie wiem ile, bo jeszcze do ciotki dzisiaj jadę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować