Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Ja dostałem decka do Magic the Gathering z Champions of Kamigawa, a do nich okładki plus pudełko. No i czekoladę i dwie stare, ale fajne książki ( stare, bo widać po cenach :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostalem 2 tomiki wierszykow A. A. Milne''a! Ciesze sie, a i ilustracje ladne (choc podkolorowane)...

A poza tym 2 plyty z muzyka klasyczna ("Hamburg 1734" Andreasa Staiera i Sonaty Misteryjne H. Bibera (wyk. John Holloway)). Super!

Rodzice tez byli zadowoleni :-) Zawsze umiemy tak utrafic, bysmy wszyscy cieszyli sie z prezentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 23:13, Dark_Kai230 napisał:

Ja dostałem decka do Magic the Gathering z Champions of Kamigawa, a do nich okładki
plus pudełko. No i czekoladę i dwie stare, ale fajne książki ( stare, bo widać po cenach :P
)



Ooo, skoro tak to zapraszam do tematuo grze- pomożemy, pogadamy. Ja sobie zrobiłem tez prezent z kart- wylicytowałem na Allegro parę fajnych karcinek, ale o tym w odpowiednim wątku:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2262&u=95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2005 o 22:30, Manwë napisał:

udawalem ze sie ciesze z tych skarpit. XD


Hehe, też dostałem dzisiaj skarpety :)

A poza tym koszulę i trufle (nie te prawdziwe grzbki, tylko cukierki:), nadto obietnicę pokrycia 3 miesięcznej opłaty abonamentowej do WoW po zdanej sesji, więc nie martw się, jest wiele osób, które nawet tyle co my nie mają. No... jest jeszcze jeden prezent, od mojej dziewczyny, ale to już nie na forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wodę po goleniu, perfum, takie radyjko przenośne badziewiaste (było przy perfumie gratis xD ) i portfel elegancki z wkładką (20 PLN :D). no i słodycze ofkoz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahah, 3 pary bokserek, żel pod prysznic, bluzę z kapturem i kasę na kolekcjonerskie Guild Wars. :)
I puszkę Lecha. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 15:59, HumanGhost napisał:

Lol to musi być naprawdę wielka miłość skoro ukochana nie boi się rywalizacji z WoW''em. :-)
Ale powaznie - fajne prezenty.


Wcześniej nie wiedziała, teraz już wie, że popełniła błąd. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę pieniędzy, cudowny długaśny szalik wraz z czapką pod kolor, Heinekena;) i do tego kilka pomniejszych drobiazgów w postaci skarpet babcinej roboty, tony słodyczy itp.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować