Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2010 o 11:33, edsonpele napisał:

Od mamy nakładkę wibrującą na penisa, a od taty mandarynki.



Dzięki za ten post, który sprawił, że się zaśmiałem w ten jakże powalony i chory dzień :)

PS: i kij, że to z 2010 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie wigilia strasznie wcześnie ;/ nie nawidzę tak ale cóż nic na to nie poradzę ;/
dostałem spodnie (rurki), koszule, perfumy, 30zł, koszulkę meczową legii :) także nie najgorzej :) tak czy siak życzę wszystkim wesołych wesołych i gramowych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, cieszcie się z tego co dostaliście, bo z tego co czytam, to dostaliście sporo fajnych rzeczy. Ja na przykład nie otrzymałem nic, ale jakoś nie czuję rozgoryczenia ani nic w tym rodzaju. Zadowolenia wigilią też nie, dla mnie super atmosfera i genialne prezenty to jakieś wyimaginowane wyobrażenie, które nigdy się nie spełni, może dlatego już przywykłem do tego wszystkiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku wydalem polowe wyplaty na prezenty dla wiekszosci mojej rodziny: Mama dostala skorzany portfel + kosmetyki, tata sporo gadzetow mercedesa + ksiazke o hitlerze, narzeczona: ksiazke o modzie, sukienke i zestaw dove , dziadki pitny miod, prababcia 2x termofor, ciotka zestaw kul musujacych do kapieli, wujek koszulke wlasnej roboty :D W sumie ich radosc byla dla mnie najwiekszym prezentem :)
Ja dostalem: 3x zestaw do higieny...czuje sie cholernie brudny ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 18:07, Budep napisał:

Ludzie, cieszcie się z tego co dostaliście, bo z tego co czytam, to dostaliście sporo
fajnych rzeczy. Ja na przykład nie otrzymałem nic, ale jakoś nie czuję rozgoryczenia
ani nic w tym rodzaju. Zadowolenia wigilią też nie, dla mnie super atmosfera i genialne
prezenty to jakieś wyimaginowane wyobrażenie, które nigdy się nie spełni, może dlatego
już przywykłem do tego wszystkiego:)

wiesz, ja się ciesze z tego co dostałem (wiem, że piszesz ogólnie nie do mnie :) ) ale tej magii wigili tego siedzenia przy stole po 15osób strasznie mi brakuje, ale największym rozczarowaniem była wigilia... o 16.30 to obiad czy kolacja wigilijna bo ja już nie łapie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ''''Pamiętnik Papieskiego Anioła'''', Army book: Tomb Kings, 100zł, mechaniczną szczoteczkę Oral-B + płyn do płukania i pasta no i można powiedzieć, ze perfumy, które dostał tata po trochu będę ja używał : D i od dziewczyny kubeczek z sercem i czekoladę <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to już ? :D kurde ale maniacy... ja niedługo mam kolację... Cały dzień głodówki by się w pół godziny najeść... No ale wspomogłem się Fajkowym Zielem naszych czasów więc głód mam 5 razy potężny. A i na noc coś zostało :D
No cóż ja jeszcze nie miałem kolacji ale już wcześniej sobie zamówiłem prezencik :D. Jedna z części do komputera jeszcze jakoś zdążyła dojść.. reszta dojdzie zapewne po świętach :P [Może to i dobrze] W łapki wpadła karta graficzna Gigabyte GeForce GHX 560 TI 1GB :-) 265 bit. Piękna ''loszka'' :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 18:45, Braveheart napisał:

Ludzie to już ? :D kurde ale maniacy... ja niedługo mam kolację... Cały dzień głodówki
by się w pół godziny najeść... No ale wspomogłem się Fajkowym Zielem naszych czasów więc
głód mam 5 razy potężny. A i na noc coś zostało :D
No cóż ja jeszcze nie miałem kolacji ale już wcześniej sobie zamówiłem prezencik :D.
Jedna z części do komputera jeszcze jakoś zdążyła dojść.. reszta dojdzie zapewne po świętach
:P [Może to i dobrze] W łapki wpadła karta graficzna Gigabyte GeForce GHX 560 TI 1GB
:-) 265 bit. Piękna ''loszka'' :P

zazdroszczę ja już dobrze od godziny jestem po wigili ;/ gratuluję karty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kwestii ekonomicznej - w swojej rodzinie to ja jestem tym co kupuje prezenty świąteczne, aczkolwiek swój w tym roku dostałem nieoczekiwany jeszcze przed świętami, mianowicie sprezentowali mi Starne Warsy [TORa] =)
Rodzinka podłapała moje podsumowanie wydatków w listopadzie gdzie wykreśliłem SW z listy zakupów na rzecz Batmana i kupili mi pre-order =)
Swój faktyczny prezent dostałem na początku grudnia, a pod samą "choinka" znalazłem standardowy dodatek w postaci wody po goleniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trylogia Millennium autorstwa Stiega Larssona... i jakieś małe perfumki.
Ogólnie to wszystko było ustalone już dawno. Sam sprezentowałem za to płyty muzyczne i książki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować