Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

A mi tam bardziej zależy aby ktoś cieszył się z mojego prezentu niż ja z tego co dostanę.
Dostałem kilka drobiazgów takich jak ręcznik z dedykowanym nadrukiem, świąteczne bokserski, zestaw solidnych gadżetów biurowych: zszywacz itp. firmy Patio.
Plus coś na wzór portfela tyle że na dokumenty. Trochę słodyczy i pieniążków.
I jest spoko.
Rzeczy które bym na prawdę chciał raczej nie da się kupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powerball signature, słodycze i fajną koszulkę oraz srebrne monety (zbieram), jutro druga część, bo wyjeżdżam na "druga wigilię" do rodziny z drugiej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, wracają wspomnienia ze szczenięcych lat kiedy to się każdego wypytywało co dostał ;) To niech będzie, że i ja się pochwalę. Z moim prezentem Mikołaj nie miał lekko - dwa 10-cio kilogramowe hantle xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2011 o 20:14, hammerfall87 napisał:

u mnie srogo i nieprzewidywalnie - skarpetki plus bokserki

U mnie też gęsto, z racji tego, że nie lubię na święta jakoś prezentów dostawać, wolę rozdawać, a prezenty robię sobie osobiście ;) i gdybym tak zaczął wyliczać to hoho ;)
Ale ja dostałem kubek ze specjalnym nadrukiem homer simpson w swojich białych majtasach i napis the last real man ;)
Odlot:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tona słodyczy, 4 książki z "Pieśni Ognia i Lodu", "Assassin''s Creed: Bractwo", "Cmentarz w Pradze", głośny (dla mnie obowiązkowo musi hałasować ;) budzik, DVD z koncertem "Metallica S&M", 2 pomarańcze, pieniądze, płyta Alice Cooper - "Hey Stoopid", piżama (uwielbiam je dostawać, takie moje małe zboczenie :), szal.
Ufff, to chyba wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę to popularne prezenty to 100 +i 50 złotowe banknoty i gry z serii Assassins Creed : D
też uważam, ze dawanie prezentów(szczególnie niespodzianek, tych miłych) daje wiele bardziej radości niż dostawanie. Sam sie przekonałem o tym podczas Wigilii ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 01:44, Maciej2194 napisał:

Z tego co widzę to popularne prezenty to 100 +i 50 złotowe banknoty i gry z serii Assassins
Creed : D

Jeżeli o mnie chodzi, to ja dostałem książkę AC :)

Dnia 25.12.2011 o 01:44, Maciej2194 napisał:

też uważam, ze dawanie prezentów(szczególnie niespodzianek, tych miłych) daje wiele bardziej
radości niż dostawanie. Sam sie przekonałem o tym podczas Wigilii ;D

I ja również. Wyraz radości u rodziny - bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porządną olbrzymią pufę, wieżę stereo, 100 złotych, mini zestaw do kaligrafii ( Japonia i te sprawy ), film Capone ( z mikołajek zrobionych na forum Deadly Serious ), film Bękarty Wojny.

Jest nieźle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się strasznie podobał fakt, że prezenty świąteczne kupiłam za całkowicie swoje pieniądze, a nie dostaję kieszonkowe i za to kupuję. Pieniądze zarobiłam w pracy, jeszcze mam stypendium naukowe więc mogłam sobie pozwolić na to, by każdemu coś ładnego kupić :) Radość wielka była :)

A sama dostałam wino (:D), sweterek (akurat byłam na kupnie), getry, zeszyt, chusteczki nawilżające, czekolady, owoce itp. Jeszcze się z chłopakiem nie wymieniliśmy prezentami, prawdopodobnie on dostanie ode mnie jakiś sweter a ja od niego słuchawki (raczej nie robimy sobie niespodzianek gdyż chcemy by każdy dostał to co mu się przyda, a mnie się niedawno słuchawki zepsuły - działa jedna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>DVD z koncertem "Metallica S&M",
HAHA nie mówsz, że też już jesteś posiadaczem ? :D
Na ilu płytach masz? :>
Ja juz Koncert ten mam od może 4 lat :D
Piękny... wypas... choć wiadomo w jakim miejscu. Filharmonia.. no i mimo iż koncert jest mocny to i tak niektórzy machali ... ale oglądać koncert metalowego zespołu gdzie przeważnie wszyscy się ruszają i skaczą a tu praktycznie każdy siedzi i coś tam machnie od czasu do czasu to .. też sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2011 o 01:56, Braveheart napisał:

HAHA nie mówsz, że też już jesteś posiadaczem ? :D

Ano jestem :)

Dnia 25.12.2011 o 01:56, Braveheart napisał:

Na ilu płytach masz? :>

Na 2.

Dnia 25.12.2011 o 01:56, Braveheart napisał:

Piękny... wypas... choć wiadomo w jakim miejscu. Filharmonia.. no i mimo iż koncert jest
mocny to i tak niektórzy machali ... ale oglądać koncert metalowego zespołu gdzie przeważnie
wszyscy się ruszają i skaczą a tu praktycznie każdy siedzi i coś tam machnie od czasu
do czasu to .. też sztuka.

Koncert jest uberwielki :)
Świetnie się słucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować