Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

Ranking - Ulubiona Marka Ciuchów

26 postów w tym temacie

Jest to temat w którym głosujemy na najlepsze marki ubrań wedle naszej opini. Ubrań czyli spodni, t-shirtów, bluz etc.

Jeżeli istnieje taki temat to przepraszam ale takowego nie udało mi się znaleźc.

Każdy post powienien zawierac najlepszą trójkę marek lub butików w których można je zdobyc tj. H&M, ZARA, Cubus etc.

Pod wymienieniem najlepszej trójki mile widziane są komentarze i dyskutowania, wymiana poglądów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OTL ----> OFF THE LIP. bardzo fajna firma duzo ciuchow sportowym zawsze tez trafi sie cos bardziej elganckiego marynarka itp, i przedewszytskim nie sa takie drogie jak LEE WRANGLER LEVIS. Ceny sa bardzo zblizone do reportera i housa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:13, awesome napisał:

Moja trójka:

1. House
2. New Yorker
3. Cubus



Chcialem dodac, że można także podawac więcej niz 3 ulubione marki w uzasadnionych przypadkach :) Ale nie więcej niż 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem od dołu do góry :)
1. Buty - Globe, Adio
2. Spodnie - Mentor, Mass
3. Gacie i skarpetki ciocia mi hurtem z łodzi przyworzi (Ptak) :P
4. Koszulki, koszule - najczęściej cropp town, często mama też mi kupi w Carry.
5. Bluzy - Coalition, Cropp Town
6. Kurtki - to już nie ma znaczenia, tam gdzie jakąś fajną wyczaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.08.2007 o 22:34, awesome napisał:

Chcialem dodac, że można także podawac więcej niz 3 ulubione marki w uzasadnionych przypadkach
:) Ale nie więcej niż 10.


o sorry, ty chcesz potem to jakoś podliczyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:41, Grizzly. napisał:


> Chcialem dodac, że można także podawac więcej niz 3 ulubione marki w uzasadnionych przypadkach

> :) Ale nie więcej niż 10.

o sorry, ty chcesz potem to jakoś podliczyć ?



Pod koniec września podliczę i wybiorę pierwszą dziesiątkę i tak co miesiąc a za rok zobaczymy jak się Wam gusta zmieniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana moich faworytów:

House
Reporter
Deep

:)
Aj piękna ta zielona bluza z kangurem z House co sobie nabyłem kilka dni temu za 80zł (przecena ze 120zl) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Deep - jak mówi sam slogan, "ciuch inaczej pomyślany". Mają świetny styl i ładne ubrania (zwłaszcza bluzy) w fajnych kolorach.
2. Scotch&Soda - Firma przyciągnęła mnie samą nazwą, bo mieszkam w stolicy Szkocji :D Poza tym mają wręcz genialne T-Shirty!
3. Reebok - Fajne mają buty. Ubrań raczej nie kupuję...

A teraz coś nowego w tym topicu. Worst 3:

3. Adidas - Nie podoba mi się design ciuchów Adidasa. Poza tym są strasznie drogie w stosunku do jakości.
2. House - Jak dla mnie mocno przereklamowana firma. Odpychają mnie od niej same reklamy w TV. Poza tym mają strasznie słabe plecaki. Ale żeby nie było, niektóre bluzy mają naprawdę fajne.
1. Hmmm... Sam nie wiem. Nie mam takiej firmy w której za nic na świecie bym się nie ubrał.

EDIT:

Poprawiłem wypowiedź o Adidasie. "Są strasznie drogie w stosunku do ceny" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Nike- głównie za świetne buty sportowe, ale też za inne produkty. Niestety bardzo drogie.
2.Clinic- głównie za świetne spodnie
3.Adidas/Mass - cena adidasa niestety bardzo wysoka, jednak mimo to ma u mnie 3 miejsce. Mass cenowo już nie tak najgorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować