Zaloguj się, aby obserwować  
Lysy_Bydgoszcz

Darmowe pełne wersje od UBISOFT

212 postów w tym temacie

A więc w mailu od GameSpy dostałem info że UbiSoft za free daje pełne wersje do ściągnięcia...
No to popędziłem na Fileplanet i rzeczywiście są trzy tytuły...
FarCry mam już go :-)
Prince of Persia: Sands of Time też mam juz dostałem kiedyś z grafika w kopmlecie Ladteka...
Rayman Raving Rabbids tego nie mam więc ciągne dla dzieciaków jak znalazł... :-)
a to link:

http://www.fileplanet.com/free_games.shtml

Aha trzeba miec tam konto aby cos ściagnąć... i FarCry jest na banerze u góry stronki a poniżej na spisie reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest prawda, to super! Fileplanet nie leciałby chyba sobie z nami w kulki, prawda? Szkoda tylko, że gry są po angielsku, ale nie ma w nich zbyt dużo tekstu, więc ze zrozumieniem nie powinno być problemów :) Czekam na potwierdzenie legalności i od jutra rano biorę się za ściąganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 22:58, NuGGet napisał:

Niechce mi się wieżyć że Far Cry, jest za darmo, a tym bardziej nowy Rayman...


No ja ściągam Raymana właśnie i FarCry też dla brackiego bo ja mam zkupionego juz dawno oj dawno... no jest za free wystrczy wejsc na link który dałem powyżej jest tam wszystko napisane...

>Po angielsku?

To jest pewne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sposób dystrybucji o którym kiedyś mówiono - z reklamami w grze. Za dystrybucję producentowi płacą reklamodawcy. Nie mniej jednak konto na fileplanet jest płatne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legalne jak najbardziej - w końcu to Fileplanet. A darmowe jest dlatego, że to tzw. wersje ''Ad-supported'' - czyli dodatkowo możemy się nacieszyć garścią reklam ;]

@Klimos:
To bardzo ciekawe, bo np. ja mam konto na Fileplanet. Darmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie mniej jednak konto na fileplanet jest płatne :/

Wcale nie! To jakim cudem mogę ściągnąć nie płacąc nic za konto? Z tego co zrozumiałem, wystarczy mieć konto na GameSpy Arcade i się na nim zalogować i już można ściągać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:01, Klimos napisał:

To sposób dystrybucji o którym kiedyś mówiono - z reklamami w grze. Za dystrybucję producentowi
płacą reklamodawcy. Nie mniej jednak konto na fileplanet jest płatne :/

Jakie płatne czemu ja mam za free... Płatne jest ale masz wtedy dostep do innych rzeczy które ni sa objete w koncie za free...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do reklam w grach to ok taki sposónb mi pasi wersja z reklamami za free a taka bez reklam odpłatnie jak najbardziej uczciwe prawda? I kazdy może pograć a swoja droga nie miałem jeszcze takiej gry z reklamami.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

..takie, jak opcja ściągania natychmiastowego - bez stania w kolejce. A stoi się dość długo - np. teraz jest to około 40 minut. Cóż - przynajmniej potem transfer jest świetny (no, powiedzmy - ja przy 512k ściągałem z maksymalną prędkością).

Ja osobiście jestem ciekaw, czy to reklamy typu product-placement (w co raczej wątpie) czy powiedzmy reklamy przed każdym poziomem itp. A może jakiś banner zasłaniający pół monitora podczas gry ;] ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:10, Kolumb22 napisał:

Niestety trzeba zapłacic :/,więc nie jest tak za free!

Za co zapłacić? bo nie rozumiem konto zakładasz za free najpierw i jak jestes zalogowany to ściagasz.. jakos ja ściagam i kilkoro ludzi a nic nikt nie płacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 23:12, Łysy Bydgoszcz napisał:

> Niestety trzeba zapłacic :/,więc nie jest tak za free!
Za co zapłacić? bo nie rozumiem konto zakładasz za free najpierw i jak jestes zalogowany to
ściagasz.. jakos ja ściagam i kilkoro ludzi a nic nikt nie płacił.

No to ja muszę zapłacic 3 $Ale jak sięzarejestruję to sprawdzę jeszcze raz :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra wycofuje się z tego płatnego konta. Nie zauważyłem że to z GameSpy''a działa. Mało tego nie wiedziałem nawet, że mam konto na GameSpy''u. Wpisałem mail, który zwykle używam do rejestracji i za trzecim albo czwartym hasłem z puli tych standardowych zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się nudzi to możecie poszukać w googlach jakiegoś poradnika dot. rejestracji w serwisie. A dla tych, którzy dalej twierdzą, że założenie konta jest płatne (i tak jak wcześniej mówiłem - NIC ZA NIE NIE ZAPŁACIŁEM):

20070831231253

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszne to czekanie... Ale gra jest za free... a Chyba to sie liczy ale zapomiłem jesteśmy Polakami a my zawsze znajdziemy jakis minus ;-) Ciężko zadowolic Polaka bo zawsze ma jakieś ale że to albo jakis wałek albo cos tu smierdzi na pewno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować