Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zapis czata z ekipą Wiedźmina po prezentacji gry na targach GC 2007!

48 postów w tym temacie

Doczekaliśmy się - 100 godzin gry. Tendencja do skracania czasu gry zaczynała już działać mi na nerwy.
Byle gra była bardziej RPG niż action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już się nie mogę doczekać premiery ;] A tym bardziej momentu, kiedy Wiedźmin zostanie odpalony na moim sprzęcie :D
Było takie pytanie czy można jeszcze nabyć kolekcjonerską wersję Wiedźmina i odpowiedź padła że na różnych aukcjach. Od razu zobaczyłem na allegro i w jednym przypadku aukcja trwa jeden dzień a cena już przekracza 350 zł. Teraz już wiem dlaczego były takie trudności z zamówieniem EK :D Ale można się tego było spodziewać ;] Rzadko mamy doczynienia z taką grą :)

Nic tylko czekać na premierę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŁM: Hehe, to dosyć śmieszne historie są. W tym roku na przykład pod koniec targów przyleciał do nas człowiek ze stanowiska Blizzarda z gadżetami na wymianę za nasze. Pojawili się również tez ludzie od Gothica :) Generalnie jest fajnie, bo czuje się zainteresowanie naszą pracą, a ludzie śledzą ją na bieżąco.

Wymiata ciekawe czy dostał figurke marina :)
Chciałbym zadać im pytanie eh...
Ale wywiad fajny bardzo mi sie podoba ich luzacki ale i oficjalny styl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako osoba odpowiedzialna za owo nieszczęsne piwo chciałbym tylko napomknąć nieśmiało ^^, że trudno było o lepsze chłodzenie, skoro wyłączali prąd na noc i lodówka stała bezczynna, niemiecka oszczędność nie zna granic :).
Dobra wiadomość jest natomiast taka, że zagraniczni goście bardzo sobie chwalili nasze polskie piwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować