Zaloguj się, aby obserwować  
BaRt3K

Komputer + telewizor czy mozna tak zrobic?

25 postów w tym temacie

mam taką sytuację że chce komputer biurowy podłączyć do telewizora (raczej będę chciał ale nie weim jeszcze jak to zrobić;) nie mam jeszcze określonej karty graficznej jaką wybiorę ale zapewne będzie to HD 2400pro lub 8400GS które to mają wyjścia DVI, TV-out, D-sub a telewizor ma tylko wejścia Composite Euro no i oczywiście antenowe;)
moje pytanie(a): jak, z czym, gdzie, i do czego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to "TV-out" jak wygląda? Jeśli przypomina chincha, to możesz je podłączyć kablem antenowym bezpośrednio do wejścia antenowego w TV (o ile pisząc "wejście antenowe" miałeś na myśli takie złącze koncentryczne). W innym wypadku czeka Cię zakup kabla z przejściówką (powinieneś coś takiego bez problemu dostać w sklepie z artykułami RTV).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 19:17, BaRt3k. napisał:

No własnie usun spacje bo jest na samym koncu linka. Wtedy ci sie otworzy. Spacja jest
przed przecinkiem gdzie konczy sie podkreslenie


Jest możliwość podłączenia komputera do TV jeśli masz na karcie TV-out. Odpowiedni kabel powinieneś dostać wraz z zestawem od karty graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję TV w cenie do 3500zł, ponad 50 cali, funkcja SmartTV. Zależy mi też na połączeniu z internetem (głównie Skype- gdyby któs mógłby wytłumaczyć mi jak to działa byłbym wniebowzięty) Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2014 o 18:44, JJZ_master napisał:

Poszukuję TV w cenie do 3500zł, ponad 50 cali, funkcja SmartTV. Zależy mi też na połączeniu
z internetem (głównie Skype- gdyby któs mógłby wytłumaczyć mi jak to działa byłbym wniebowzięty)
Co polecacie?


Po pierwsze nie ten temat

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=8036&u=57

ten będzie odpowiedniejszy

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=12209&u=623

a i w tym nikt Ci pomocy pewnie nie odmówi.

Po drugie to archeologia, nie odświeżaj starych tematów.

A po trzecie używaj wyszukiwarki, tak na przyszłość:)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować