Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gra w Lair możliwa na... PSP!

30 postów w tym temacie

@Voli - to bardzo mozliwe pod warunkiem ze telefon bedzie marki Sony :P
A co do tej gry na PSP... to nie wiem, czy to takie super... ten mały ekranik i mała ilość przycisków... i tak nie mam kasy na taki zestaw więc nie wyprobuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie czy po prostu na płycie jest wersja gry na psp odpalana z konsoli ps3 i przesyłana na psp, czy jest to inaczej rozwiązane. Interesuje mnie też kompatybilność sejwów między konsolami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2007 o 15:58, misiek122 napisał:

@Voli - to bardzo mozliwe pod warunkiem ze telefon bedzie marki Sony :P
A co do tej gry na PSP... to nie wiem, czy to takie super... ten mały ekranik i mała ilość
przycisków... i tak nie mam kasy na taki zestaw więc nie wyprobuje...


Hehe^^ Akurat mam sony ericssonaxD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, gra za pomocą SixAxisa w lipskiej wersji nie była dopracowana. Momentami machałem jak głupi rękoma do przodu, żeby zrobić rusha, ale smok z 3 razy zrobił przewrót w tył, zanim załapał o co mi chodzi. Do tego lśniące jak lustro kamienie muru, ale to się da przeżyć. 8/10 za to, co zobaczyłem na GC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP mam, PS3 już nie, bo wolę PC-ty. W sumie fajna sprawa z tym Remote Play, jednak jakbym już miał stacjonarną konsolę to bym wolał grać na dużym telewizorze. A jakby ten był zajęty to zawsze pozostaje drugi. Chyba jedynie w kibelku oraz późną nocą w łóżku przydałaby mi się ta funkcja :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować